WWE 205 Live

Cruiserweight show

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la FilipS »

NOVI WWE-ov show gdje ce nastupati cruiserweight wrestleri.
Trajat će jedan sat, a komentatori će biti Mauro Ranallo i Corey Graves. Show će ići uživo i to odmah nakon SmackDowna, a održavat će se na istoj lokaciji na kojoj se održava i SmackDown.

Nastupit će sljedeći wrestleri: Brian Kendrick, TJ Perkins, Rich Swann, Noam Dar, HoHo Lun, Cedric Alexander, Lince Dorado, Gran Metallik, Tozawa, Jack Gallagher, Gurv Sihra i Harv Sihra.

Počinje se emitirati 29.11.,tj. u utorak.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la ~MandyRose~ »

sviđa mi se divizija, mislim da cu nabacit oko koji put :romance-heartbeating:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la FilipS »

Najavljen je za prvu epizodu mec za titulu Brian Kendrick vs Rich Swann
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13620
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

WWE 205 Live

Post Postao/la AleksaVP »

To su trebali čuvati za Roadblock, pih..
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Trenutno stanje Cruiserweight divizije na Raw-u

Post Postao/la AlenB »

Ovim člankom uvodimo novog urednika u naš sustav. Imao je probni članak, a to je upravo ovaj. Njegov dio će biti pregledi 205 Live showa. U ovom članku se osvrnuo na trenutno stanje CW divizije. :)

http://prohrvanje.com/trenutno-stanje-c ... izije-raw/
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Trenutno stanje Cruiserweight divizije na Raw-u

Post Postao/la ~MandyRose~ »

izgubio sam interest otkad sam cuo da je KingJ Perkings izgubio titulu :crying-yellow:
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11454
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Trenutno stanje Cruiserweight divizije na Raw-u

Post Postao/la TheViper »

Mene cudi sto ne stave Nevilla u CW diviziji, kad vec ne znaju sta ce s njim.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Trenutno stanje Cruiserweight divizije na Raw-u

Post Postao/la Wulf7X »

Izgleda da ne ide sve po plani u Cruiserweight diviziji. Pola CWC učesnika nije htelo ugovor u WWE i nekako sada lutaju bez ideja. Nije mi previše jasna odluka oko Kendricka ali videćemo. Što se tiče Nevilla meni je on poprilično dosadan ali svakako veliki talenat i mislim da lagodno može biti lider divizije umesto što radi Superstars i MainEvent show mečeve :?
Zadnja izmjena: Wulf7X, dana/u 28 stu 2016, 18:26, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
FilipS
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1769
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:02
7
Status: Offline

205 Live pregled- Novi show, novi prvak

Post Postao/la FilipS »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

205 Live pregled- Novi show, novi prvak

Post Postao/la Sherpa »

Našao sam vremena i pogledao epizodu. I moram kazati kako je bilo zabavno.

Publika je bila malo mrtva, ali mislim da je zbog toga što nisu znali što očekivati od 205, nisam niti ja. No dobili smo solidne mečeve, neke zabavne stvari.

Bollywood Boys mi izgledaju zabavno, kako su imali video predstavljanje (s kojim su u tih par minuta predstavljeni bolji nego svi cruiserweightovi na rawu) znao sam kako će dobiti.

Gallagher mi je otkriće još s CWC turnira, nisam ga prije gledao, a čovjek je zabavan. Ima stila

I mislim kako je bila dobra odluka da imamo novog prvaka već u prvoj epizodi. Ja nisam vjerovao da će do toga doći, ali se ne bunim. Bilo je dobro.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13620
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

205 Live pregled- Novi show, novi prvak

Post Postao/la AleksaVP »

Nisam još odgledao epizodu ali verujem da je dobro. Ovim showom bi cruiserweighti trebali dobiti više vremena i trebali bi imati neku priču da bude zanimljivije, da ne bude samo wrestlinga..
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

205 Live pregled- Novi show, novi prvak

Post Postao/la TheGrimm »

Navodno je dosta publike već otišlo kada je show počeo s emitiranjem, tako da nije ni čudno da je bilo malo mrtvo. Po meni bi bilo bolje da prebace termin na prije Rawa ili Smackdowna, da se publika može uz brze mečeve nabrijati za ove flagship showove.

Što se wrestlera tiče, nisam iskreno previše impresioniran, ne s tehničke strane, jer su odlični, nego su im gimmicks nekako... Sirovi. Nemaju supstance. Bollywoood Boysi ajde mozda mogu nešto zanimljivo raditi, ako ih ne pretvore u klasične strane heelove.

Gallagher ima zanimljiv gimmick i JAKO odskače od ostalih. Bit će on visoko na ljestvici tamo, imam osjećaj.

Vidjet cemo sto ce biti s Tozawom i Ho Ho Lunom (valjda sam dobro napisao ime), jer me u turniru nisu fasciniralo bas.

Šteta što je došlo do promjene titule, smatram da je Kendrick super prvak u toj ulozi heel veterana koji se zapravo koristi podlim, ali pametnim taktikama. Volim te pametne negativce. Ali to sam ja samo subjektivan jer mi je Kendrick odličan, a Swan mi nije bas nešto, takvi polu dance gimmicksi mi nisu bas najdraži. Ali to sam samo ja, čestitke Swanu, ajmo vidjeti sad neki triple threat - Kendrick vs. TJ vs. Swan :D

Moj mali osvrt :whistle:
Zadnja izmjena: TheGrimm, dana/u 01 pro 2016, 13:41, ukupno mijenjano 1 put.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

205 Live pregled- Novi show, novi prvak

Post Postao/la Sherpa »

TheGrimm je napisao/la:QR_BBPOST nego su im gimmicks nekako... Sirovi. Nemaju supstance
Kada ih uopće nisu razvijali. Oni su na RAWu bili... pa... tamo. I to je bilo otprilike to, dok za CWC ih nije trebalo razvijati - to je turnir, ne trebaju ti turbo eksponirani gimmici, borbe govore same za sebe.

Bollywood boys su dobili lijep promo paket, baš kao i Swan, bilo je zbilja super što se na kraju zahvalio majci. to je bio mali, ali jako lijep dodir. Daje karakter čovjeku.

Meni je ovo bio vrlo dobar početak, daleko od savršenog, ali daje mi nadu za dalje. Plus hrvanje je bilo zanimljivije nego na RAWu.
Zadnja izmjena: Sherpa, dana/u 01 pro 2016, 14:12, ukupno mijenjano 1 put.
slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

205 Live pregled- Novi show, novi prvak

Post Postao/la TheGrimm »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Kada ih uopće nisu razvijali. Oni su na RAWu bili... pa... tamo. I to je bilo otprilike to, dok za CWC ih nije trebalo razvijati - to je turnir, ne trebaju ti turbo eksponirani gimmici, borbe govore same za sebe.
Skroz se slažem, zato se nadam da ce se polako početi razvijati, da imamo vrhunsku cruiserweight diviziju, jer tehniku imaju odličnu, sad priče i likove kad razrade. Ma bit ce mi draži od prošle cruiserweight divizije :D
Zadnja izmjena: TheGrimm, dana/u 01 pro 2016, 14:26, ukupno mijenjano 2 puta.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13620
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

205 Live pregled- Novi show, novi prvak

Post Postao/la AleksaVP »

TheGrimm je napisao/la:QR_BBPOST ajmo vidjeti sad neki triple threat - Kendrick vs. TJ vs. Swan
Ovo bi bila odlična stvar, TJ još nije dobio priliku za revanš sa Kendrickom a Brian mora dobiti revanš sa Swanom. Idealan scenario za Roadblock.. 8-)
slika
Zaključano