WWE 205 Live

Cruiserweight show

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

WWE 205 Live

Post Postao/la Maki »

Šta je pošlo krivo sa ovim showom? Pa možemo to svesti u jednu sintagmu: WWE nije bilo briga. Ali pošto dižemo kvalitet foruma nećemo se ovdje zaustaviti. 205 Live je ubio Enzov odlazak i Triple Hovo preuzimanje. Da li je show prije toga bio bitan? Ne, bio je filler, ali je Enzo Amore showu donio karakter što mu je uvijek falilo. Koliko god bili dobri kečeri dosadno je gledati likove bez karaktera kako se polugoli hvataju po ringu. Zo Train je bio djetinjasta ideja, ali je makar donio osvježenje showu. Konačno je prestao biti show dosadnih likova. Najveću korist je imao nesumnjivo Drew Gulak. Gulak je razvaljivao sa PowerPoint i No Fly Zone gimmickom. Očekivalo se da će se okrenuti protiv Enza jer su buildali tenziju između njih jer je u jednom trenutku Gulak mogao postati i izazivač za Enzov pojas.

A onda su došle optužbe i Enzo je otišao a 205 je prešao u ingerenciju Huntera. Dobili smo kul turnir, ali to je bilo to. 205 je ponovo vraćen na show bez ikakvog karaktera. Šampion je postao Cedric Alexander koji je imao harizme koliko zid umjesto Mustafe Alija koji je imao kul životnu priču i upečatljivu pojavu. Najgore je prošao Drew Gulak. Izgubio je 80% gimmicka i postao generični opasni lik koji umjesto sa megafonom i transparentom ulazi u ogrtaču sa namrštenom facom. To se moglo sanirati da je skinuo pojas Alexanderu nije. To je učinio Buddy Murphy, još jedan lik bez ikakve harizme i gimmicka. Pa poslušajte mu stari theme u tom periodu. Generičnije da ne može biti. Nakon Murphya došao je Tony Nese, još jedan isti lik a kad je Gulak dobio pojas bilo je prekasno. Naravno bilo je tu još "sjajnih" likova tipa "rispekt mi" Hideo Itami, Lucha House Party, heel Jack Gallagher koji je heel turnom izgubio sve što ga je činilo upečatljivim (theme, kišobran) i postao generični heel, dosadni Brian Kendrick i ostala plejada.

Budućnost? Nema je, CW divizija je svakako sad dio NXTa tako da ovaj show treba ugasiti.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10301
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la Markovic619 »

Kratko i jasno:

Ovaj show treba ugasiti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WWE 205 Live

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da je @maki dobro rekao jednu jednostavnu stvar - onog trena kada je show dopsutio ljudima da imaju karakter i karizmu bio u najboljem izdanju. Zašto fanove nije briga za shoš? Zato što WWE nije shvatio da ljudi neće cijeli dan gledati WWE Network.

RAW + Sd + NXT + NXT UK + 205 - i eto nas na 10 sati TJEDNO. Puno previše za mnoge.
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la TheViper »

Ako ništa drugo, u jedno periodu smo imali mečeve koji su bili must-see, ali svakako WWE nije bilo briga za diviziju.

Za Enza se ne slažem, uvreda je to što su njemu dali titulu. Očajan u ringu, a za ovu diviziju je važno imati dobar in-ring skills.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17334
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

WWE 205 Live

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Za Enza se ne slažem, uvreda je to što su njemu dali titulu. Očajan u ringu, a za ovu diviziju je važno imati dobar in-ring skills.
Imaš ih koliko hoćeš U CW diviziji sa dobrim ring skillovima, treba im netko s karakterom, tog fali, pogotovo sad. Escobar je jako bookiran al nikog nije briga za njega i show. Dobro je bilo u početku, ali ne vjerujem da sad itko gleda. Već smo raspravljali da su Enzov odlazak i HHHovo preuzimanje divizije odmogli 205u ali također je i prebacivanje titule na NXT. Jer ovako si imao na PPVu (a nekad i na showovima) CW Title meč u preshowu što bi razbudilo malo publiku. Sjećam se da su Aliju i Murphyju tijekom meča skandirali "205" itd. Sad kad su na NXTu a pogotovo dok nema publike puno se osjeti taj pad prestiža titule.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

WWE 205 Live

Post Postao/la Maki »

Enzo je bio vrhunac te titule i showa. Koliko god bio loš u ringu imao je karakter i bio je prihvaćen kod publike. Nije bio pissbreak što su CW segmenti bili prije njega a često i poslije njega.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Enzo je bio vrhunac te titule i showa.
Ovo, nažalost.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1138
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la Jovic »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Enzo je bio vrhunac te titule i showa.
Ovo, nažalost.
Novi izazivaci za titulu ce biti kako stvari stoje,Kross i Trent Seven. Za Kross-a nisam siguran da je neki CW wrestler :lol: . Zao mi je ove divizije..
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la SwitchBlade »

Kross je u feudu s Escobarom, ali ne oko CW titule. Kratak filler feud prije nego što ode na Balora.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17334
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

WWE 205 Live

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Sad kad su im otišli Gulak, Ali, Alexander, Murphy, Tozawa, Garza, Carillo, stvarno ne pratim. Ne znam hoće li šta od te divizije bit al stvari zasad ne izgledaju dobro :?
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6629
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la SwitchBlade »

Treba ugasiti 205 Live, ionako je CW titula kod Escobara postala značajan dio NXT-a.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1138
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la Jovic »

SwitchBlade je napisao/la:Kross je u feudu s Escobarom, ali ne oko CW titule. Kratak filler feud prije nego što ode na Balora.
Samo sam pretpostavio da ce krenuti na tu titulu a ovo oko Seven-a mi se zapravo svidja can bih volio da on osvoji.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

WWE 205 Live

Post Postao/la KOMANIA »

Nadam se da se ovo gasi, poenta je odavno izgubljena.
Ovi otkazi koje su dobili Nese i Daivari mi deluju kao kraj.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57594
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

WWE 205 Live

Post Postao/la Sherpa »

Prebacit ću ubrzo sve postove iz ove sekcije u nxt. I zatvoriti sekciju. Ne vidim smisla više, ionako su tamo sad
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24397
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

WWE 205 Live

Post Postao/la Maki »

I vrijeme je. Nema smisla vise imati shiw.
Zaključano