Being The Elite

#1 weekly YouTube show

All Elite Wrestling
Odgovori
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57843
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Being The Elite

Post Postao/la Sherpa »

al prvo ih moraš predstaviti kao luzere, to trenutno rade. vidjet ćemo hoće li ih predstaviti kao nekoga tko može dobivati mečeve.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Being The Elite

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST al prvo ih moraš predstaviti kao luzere, to trenutno rade. vidjet ćemo hoće li ih predstaviti kao nekoga tko može dobivati mečeve.
Ali oni su ostali luzeri i pod Brodiem.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Being The Elite

Post Postao/la Markovic619 »

Kako će od njih nešto biti ako glavna ekipa Ordera (Lee, Cabana, Uno i Grayson) gube ppv meč od random sklepane ekipice
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57843
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Being The Elite

Post Postao/la Sherpa »

Pa zato što nekoga pokazati luzerima može niti dulja priča ne jedna koja traje tri dana. Dark order nije main event act. Mogu napraviti da bude, hoće li, to je pitanje.

Mislim da svi žele odmah sada odmah da se nešto dogodi.

Kao recimo omega page, neki će reći razvukli,ja ću reći da su uspjeli nadograditi priču. Samo zato što nisu odmah povukli okidač, nekad će im se to obiti o glavu, al svi stalno kukaj kako nema kompleksnih dugačkih priča. A kad ima onda si im preduge
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Being The Elite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Samo šta je Page Omega storilajn dobar od početka, ova priča je jednostavno loša i to od samog početka Dark Ordera.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57843
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Being The Elite

Post Postao/la Sherpa »

Ne mogu sve priče biti sjajne. Plus, rko kaže da order neće završiti dobro po pitanju priče koju pričaju? Fanovi su danas razmaženi.

Meni je priča sasvi solidna za wrestling okvire. Nisu predstavljeni kao main event act. Predatavljeni su kao ekipa koja skuplja luzere i tvrdi da radi nešto od njih s naglaskom na tvrdi. Možda mogu stvoriti pobjednike, možda vidimo priču kako netko kaže da su puni govana.

Imaju trenutno jednog relevantnog lika i to je to. Koji sve ostale tretira kao smeće. Čak je i cabanu privukao varanjem
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Being The Elite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Iz moje perspektive su predstavljeni ne kao luzeri nego ljudi bez smjera s nejasnim gimmickom, u biti kakv im je i booking.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ne mogu sve priče biti sjajne.
Ne tražim da budu sjajne, tražim da budu barem ok.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Plus, rko kaže da order neće završiti dobro po pitanju priče koju pričaju?
Njihov booking unazad godinu dana. Dok mi AEW ne pokaže neki jasan smjer za Dark Order ta cila frakcija je promašaj.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Being The Elite

Post Postao/la Maki »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Kako će od njih nešto biti ako glavna ekipa Ordera (Lee, Cabana, Uno i Grayson) gube ppv meč od random sklepane ekipice
Ovo. Brodie je ispao jako protiv Codya i to je super ali to je jedini uspjeh koji je Dark Order imao od osnivanja.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Pa zato što nekoga pokazati luzerima može niti dulja priča ne jedna koja traje tri dana. Dark order nije main event act. Mogu napraviti da bude, hoće li, to je pitanje.
Pa čekaj, koliko Brodieu treba da od njih napravi pobjednike? Nakon nekog vremena će ih jednostavno publika prestati gledati kao bitnu fakciju i počeće ih gledati kao luzere.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOSTKao recimo omega page, neki će reći razvukli,ja ću reći da su uspjeli nadograditi priču. Samo zato što nisu odmah povukli okidač, nekad će im se to obiti o glavu, al svi stalno kukaj kako nema kompleksnih dugačkih priča. A kad ima onda si im preduge
Kompleksno =/= bolje. Iako je i nova direkcija zanimljiva i interesuje me šta će biti, ajmo ne negirati da je ta priča mogla imati takođe potpuno logičan razvoj i ranije.
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Ne mogu sve priče biti sjajne. Plus, rko kaže da order neće završiti dobro po pitanju priče koju pričaju? Fanovi su danas razmaženi.
E ne možemo sad kriviti fanove.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57843
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Being The Elite

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST jasan smjer za Dark Order
ja ću kazati da je do sada bio taj da njihov vođa dođe do slave.
Maki je napisao/la:QR_BBPOST ajmo ne negirati da je ta priča mogla imati takođe potpuno logičan razvoj i ranije.
ovo možeš kazati za skoro sve u životu. što bi bio da nisam prekinuo? Što bi bilo da sam prekinu ta? Što bi bio da sam upisao drugi fax? Što bi bilo da nisam upisao fax? Ne, sorry, nemreš tako gledati. Svaka točka u životu je mogla imati nekoliko nastavaka, ti moraš izabrati jedan. Zato je ova priča toliko dobra, odabrali su i drže se odabranog.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Being The Elite

Post Postao/la Maki »

Ali je taj prvobitni mogući razvoj (Hangmanov turn) bio onaj na koji je priča ukazivala i to dosta dugo, sve do korone rekao bih nakon čega su otišli u drugom smjeru.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57843
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Being The Elite

Post Postao/la Sherpa »

ukazivalo, što ne znači da će se dogoditi. a već i tada je postavljeno da i kenny ima razloga turnati na pagea - što je trpio njegove pizdarije s aloholom. ta priča nikada nije bila jednostana, bilo je obotranih tenzija. a kroz zadnjih par mjeseci su narasle.

plus, nastavili su logičnim smjerom, nisu iz dupeta izvukli nešto
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10357
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Being The Elite

Post Postao/la Markovic619 »

Ja mislim da bi Page turnao da je ostao Blood & Guts.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57843
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Being The Elite

Post Postao/la Sherpa »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Ja mislim da bi Page turnao da je ostao Blood & Guts.
ja zbilja mislim da si u pravu i da bi se tada turn dogodio, ali nije ostao. morali su mjenjati program, ono što ja prigovaram wweu - što su oni usprkos koroni nastavili dalje po starom. iste priče, ako bi netko od ljudi otpao, samo bi stavili nekoga drugoga nutra.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24576
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Being The Elite

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST ukazivalo, što ne znači da će se dogoditi. a već i tada je postavljeno da i kenny ima razloga turnati na pagea - što je trpio njegove pizdarije s aloholom. ta priča nikada nije bila jednostana, bilo je obotranih tenzija. a kroz zadnjih par mjeseci su narasle.

plus, nastavili su logičnim smjerom, nisu iz dupeta izvukli nešto
Al to je sve Hangman kriv. Hangman je prvi htio izaći iz Elite, durio se, počeo piti, stalno odlazio od njih i nije htio slaviti, nevoljko im pomagao, pred Revolution on je podigao tenzije sa Bucksima pa je Omega trebao biti mirotvorac i na PPVu je teasano da želi pogoditi Omegu Buckshotom, ali se ipak suzdržao.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6680
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Being The Elite

Post Postao/la SwitchBlade »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST na PPVu je teasano da želi pogoditi Omegu Buckshotom, ali se ipak suzdržao.
To nije bio jedini tease nakon meča. Bucksi su teasali superkick na Omegi. Tada su oni i Omega imali pozu koja je izgledala kao da se spremaju udariti trostruki superkick na Hangmanu. Zatim Buckshot tease na Omegi. Tu su predstavili sva tri potencijalna turna, čime su ukazali da ova priča može otići u u bilo koji smjer. Jbg, ljudi najviše pamte tease od Pagea jer je bio najočitiji od svih.
slika
Odgovori