Televizija

Programi, emisije, serije, Reality- TV...

Filmoljupci navalite
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa je. Kasnije je postalo kao i Friends, samo se oko veza vrtilo. Leonard i Penny, Sheldon i Amy, Howard i Bernadette, samo je Raj uvijek ispadao patetičan.
Bilo mu je suđeno jbg. Bio mi je najdraži lik :|
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Maki »

To je mogla biti jaka serija sa inteligentnim humorom vezanim oko nauke. Nisu morali ići na najklišejizirani scenario štrebara šmokljana koji bale na zgodnu glupu plavušu. Ali to je Chuck Lorre.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa je. Kasnije je postalo kao i Friends, samo se oko veza vrtilo. Leonard i Penny, Sheldon i Amy, Howard i Bernadette, samo je Raj uvijek ispadao patetičan.
Bilo mu je suđeno jbg. Bio mi je najdraži lik :|
Nevezano za ovu seriju,ali generalno treba imati i takve likove zato što je realnost da takvi postoje,ne vidim svrhu da se baš svi likovi guraju u neke nasumične veze.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Pa je. Kasnije je postalo kao i Friends, samo se oko veza vrtilo. Leonard i Penny, Sheldon i Amy, Howard i Bernadette, samo je Raj uvijek ispadao patetičan.
Bilo mu je suđeno jbg. Bio mi je najdraži lik :|
Nevezano za ovu seriju,ali generalno treba imati i takve likove zato što je realnost da takvi postoje,ne vidim svrhu da se baš svi likovi guraju u neke nasumične veze.
To je mogao i trebao biti Howard ako ćemo biti iskreni. On je nekako najviše to "zaslužio" od svih njih jer je na početku bio veliki perverznjak.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Mislim stoji da je kvaliteta počela padati nakon četvrte, pete sezone. Dotad je bilo super. Al zato je zadnja sezona bila odlična. Stvarno je. Nisu zajebali kraj, za razliku od Dva i pol muškarca koji su trebali jednostavno stat kad je Sheen otišao.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Mislim stoji da je kvaliteta počela padati nakon četvrte, pete sezone. Dotad je bilo super. Al zato je zadnja sezona bila odlična. Stvarno je. Nisu zajebali kraj, za razliku od Dva i pol muškarca koji su trebali jednostavno stat kad je Sheen otišao.
Postavka nije mogla dugo trajati. To je bio problem. Likovi su morali evoluirati ali ih je to učinilo dosadnijim i normalnijim. Zato sitkomi uglavnom imaju ograničen rok trajanja.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3010
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
3
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la lemonzoo »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOST Pokušao sam gledat Prijatelje i jednostavno mi je bilo iritantno, ne volim generalno američke humoristične serije (mogu izdvojit Seinfeld i Curb Your Enthusiasm koji su mi odlične serije i The Office je jako dobar), ali Prijatelji mi se bar ne čine potpuni krš kao Big Bang Theory ili How I Met Your Mother :lol:
Tebi bi se mogla svidjeti serija I Love Lucy. Oprobaj epizodu-dvije, traje 20 minuta.
Uvijek u pravu.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Kad smo kod serije dva i pol muškarca,trebali su stati sa snimanjem kad su istjerali Sheena iz serije,a ne angažirat Ashtona Kutchera i to je to njegovi problemi s drogom,sve ono što je Sheen igrao u seriji zapravo opisao je pravog njega u stvarnom životu kurve,piće,pa lik se nekad nije ni pojavljivao na setu,kasnio kolege glumci ga čekali,pa čak i glumac koji je igrao Jakea,a pravo ime mu je Agnus Turner Jones igrao je taj lik punih 10 godina od 2003 do 2013 poručio je fanovima te serije da to ne gledaju to smeće,danas je pustio kosu,bradu postao vjernik.

Za modernu obitelj sam rekao dobro gayevi su mi smiješni,no gledao sam zbog Sofije Vergare kakva pička je ta Kolumbijka
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dynamite 7 »

Možda nepopularno ali meni je što se tiče Charlie Sheena:
Anger managment > Dva i po muškarca.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Dynamite 7 je napisao/la:Možda nepopularno ali meni je što se tiče Charlie Sheena:
Anger managment > Dva i po muškarca.
Da gledao sam anger management nije bila loša,on je u toj seriji bio kao neki psihić koji je imao pacijente koji dolaze kod njega kući i savjetuje ih a i sam je imao probleme bijesa u prošlosti i tu se bazira serija zanimljivo
Vidim da je dobro što pričamo o serijama,što mislite o
Kralj Queensa-zapravo pogledao sam al me nije dojmilo baš
Svi vole Raymonda-čak i nije loše,raymondov brat Robert je vrh niko ga ne doživljava,frank otac od Raymonda je dobar,isto nije loša ni Raymondova majka
Pravila igre-meh nije nešto,ne sviđa mi se dobar je onaj zaboravio sam mu ime onaj mali plavi s dugom kosom inače se zove David Spade
Malcom u sredini-malcomov stari mi je vrh kao i mater,nikad nisam volio kad Malcom za vrijeme serije priča sam sa sobom sladak mi je bio onaj mali dewey on mi je čak bio draži od Ressa i Malcolma
Mike i Molly-bullshit oglupavio sam kako i nebi kad sam toliko serija pogledao
Kako sam upoznao vašu majku-čak sam i to stigao pogledati i to podosta epizoda,nije mi čak ni loša najdraži mi Barney,(gay u stvarnom životu)pa Marshall,Lily simpatična Ted mi je dosadan uvijek sam htio da on i Robin završe zajedno
私はイーサン・カーター三世です
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la emirates »

Meni niti jedna od Lorrevih serija nisu bile dobre. BBT mi je previse forsiran humor. Imam osjecaj da nakon svakog laugh tracka Chuck Lorre se licno naginje na moje uho i govori mi "jesi skonto foru? oni su geekovi!!". Dva i po muskarca mi je isto bio bezveze, ali i dalje miljama iznad Anger Managementa. Ponekad posumnjam da su postojale cisto kako bi Charlie Sheen lezao polugol sa novom ribom svaku epizodu :mrgreen:

King of Queens mi je isto bila jako dobra serija. Jerry Stiller (RIP) je bio fenomenalan. Super kombinacija sa Kevinom Jamesom.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Volim pogledati na RTL kockici dok je prije bilo emitirano Mr Bean to mi je super,pa Mučke i Allo Allo
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dynamite 7 »

Kralj Quenssa- solidan
Svi vole Raymonda-dosadno
Malcolm u sredini-nisam gledao
Mike i Molly- odron :mrgreen:
Pravila igre- odlična
Kako sam upoznao vašu majku-jako dobro,bilo je i baš glupih momenata ali zabavna serija.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dalmatian »

Zašto su ti pravila igre odlična,dok se slažem s tobom za seriju kako sam upoznao vašu majku
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Televizija

Post Postao/la Dynamite 7 »

Likovi su mi super, uvijek su mi zabavne te njihove svađe u vezama. Takođe Russel i onaj njegov potrčko daju poseban pečat.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori