Politika

Nasumični razgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la: 05 stu 2021, 23:22 Mene uvijek nasmije priča o bdpu. Da, super, prešao si zemlju koja ima duplo manje stanovnika od tebe. To znači da per capita ljudi i dalje kod nas bolje žive. To nije nešto čime bi se ja hvalio.
Baš sam tia reć, uvik mi je bila fascinantna ta priča o dostizanju hrvatske. Ok ide se korak po korak, al jbt loviš državu upola manju po stanovništvu i skoro duplo manju u teritoriju.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

I jednu koja je u dnu po skoro svim ekonomskim parametrima u uniji. Ne bih se ja time hvalio.
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3047
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la lemonzoo »

Ko je ovaj Muamer Zukorlić? Vidim da cijela Bosna i južna Srbija plaču za njim? Jučer bio dan žalosti u Novom Pazaru.
Uvijek u pravu.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la KOMANIA »

lemonzoo je napisao/la: 08 stu 2021, 14:08 Ko je ovaj Muamer Zukorlić? Vidim da cijela Bosna i južna Srbija plaču za njim? Jučer bio dan žalosti u Novom Pazaru.
Bio je glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji, kasnije se ugurao u politiku (SPP - stranka pravde i pomirenja). Meni je uvek bilo zanimljivo da gledam njegove TV duele i pojavljivanja u emisijama. Vrlo inteligentna i obrazovana osoba i definitivno najbolji političar iz "Sandžaka", bolji i od Ugljanina i Ljajića. Znao je i on da muti i mlati gluposti, ali manje od ovih svakako. Meni je žao što ga neću više gledati u tim emisijama, bio je jedinstvena pojava.

Nije baš južna Srbija, to je ipak Niš-Leskovac-Pirot-Vranje i Kosovo i Metohija. ;)
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3047
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la lemonzoo »

KOMANIA je napisao/la: 08 stu 2021, 14:54
lemonzoo je napisao/la: 08 stu 2021, 14:08 Ko je ovaj Muamer Zukorlić? Vidim da cijela Bosna i južna Srbija plaču za njim? Jučer bio dan žalosti u Novom Pazaru.
Bio je glavni muftija Islamske zajednice u Srbiji, kasnije se ugurao u politiku (SPP - stranka pravde i pomirenja). Meni je uvek bilo zanimljivo da gledam njegove TV duele i pojavljivanja u emisijama. Vrlo inteligentna i obrazovana osoba i definitivno najbolji političar iz "Sandžaka", bolji i od Ugljanina i Ljajića. Znao je i on da muti i mlati gluposti, ali manje od ovih svakako. Meni je žao što ga neću više gledati u tim emisijama, bio je jedinstvena pojava.

Nije baš južna Srbija, to je ipak Niš-Leskovac-Pirot-Vranje i Kosovo i Metohija. ;)
Znam da su muslimani tamo negdje na granici s Crnom Gorom, onda južna i srednja.
Uvijek u pravu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3047
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la lemonzoo »

Okani se komšija. Imamo mi pomesti sličnog smeća i ispod svoga praga.
Uvijek u pravu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

Imamo. No mislim da nemamo murale ratnim zločincima. Tu kod mene nema kompromisa - odkud god da je treba nestati iz javnog života na sve načine - ratni zločin nema opravdanja. A ne da ima slavljenja u obliku murala / spomenika itd. Ili kao šešelj godotvanja na svim partijskim televizijama.


Imali smo i mi tu svoje pizdarije, koje sam osudio. Tako da sam ja itekako meo ispred svog praga. Kada bi svi tako, onda bi možda krenuli naprijed
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3047
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la lemonzoo »

Sherpa je napisao/la: 08 stu 2021, 18:27 Imamo. No mislim da nemamo murale ratnim zločincima. Tu kod mene nema kompromisa - odkud god da je treba nestati iz javnog života na sve načine - ratni zločin nema opravdanja. A ne da ima slavljenja u obliku murala / spomenika itd. Ili kao šešelj godotvanja na svim partijskim televizijama.


Imali smo i mi tu svoje pizdarije, koje sam osudio. Tako da sam ja itekako meo ispred svog praga. Kada bi svi tako, onda bi možda krenuli naprijed
Kak ne, Praljak ima pun Q murala po Hercegovini. Kladim se i u Hrvatskoj. I nemoj mi sad odvajati da su to kao dvije države jer s tog gledišta nisu.
Meni je od toga čak gore nazivanje ulica po ustaškim čelnicima ili kipovi raznih četnika u Republici Srpskoj (konkretno znam za jedan u Trebinju).
Uvijek u pravu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58275
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Politika

Post Postao/la Sherpa »

Po meni on nema što imati mural, niti ga se slaviti što se ubio - jebena kukavica.

Kažem, ja ću osuditi sve stvari takvog tipa kad ih vidim.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

No mislim da nemamo murale ratnim zločincima.
Ima jedan mali u Dugopolju za Praljka :mrgreen:
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9302
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la KOMANIA »

Žalosno... :doh:
Vaši komentari???
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5438
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la ante »

KOMANIA je napisao/la: 08 stu 2021, 21:14 Žalosno... :doh:
Vaši komentari???
Ništa to novo nije, ovakvih simpatizera je bilo i za vrijeme drugih i gorih diktatora, Hitlera, Castra, Tite, da ne nabrajam. Fanatika je bilo i uvijek će biti. Njihov problem što im je glava prazna pa ima kapaciteta za sve što Vučić isere u javnosti.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la TheBesir »

Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

Re: Politika

Post Postao/la TheBesir »


Ispravno?
Odgovori