Adam Copeland

fka Rated "R" Superstar Edge

All Elite Wrestling
Odgovori
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Edge wants to reunite with Christian for one more tag run: “I would love it! I think at some point that would need to happen - just because there’s so many opportunities there.”
Na WM Edge (with Christian) vs Reigns (with Uso). Edge uzme titulu, nakon nekog perioda Christian turna i imamo njihov mec na SSlamu. Christian uzima titulu na istom mestu gde je poslednji put izgubio, nakon 10 godina. Long-term booking :vince:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la Sherpa »

I onda christian na wm izgubi od flaira

I to prije meča u kojem orton i cena imaju meč tko će do 17 prije za onu drugu titulu.

Meni vi ovaj tvoj storylajn bio vrlo cool, ali kada su titule češće na penzicima nego na trenutnom rosteru, onda nije. Da je ovo prvi put da se dogodi - cool, ja sam oks tim.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10306
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I onda christian na wm izgubi od flaira
a onda na Rawu after Mania Korbin osvaja titulu :vince: :vince: :vince:
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la TheViper »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST I onda christian na wm izgubi od flaira

I to prije meča u kojem orton i cena imaju meč tko će do 17 prije za onu drugu titulu.

Meni vi ovaj tvoj storylajn bio vrlo cool, ali kada su titule češće na penzicima nego na trenutnom rosteru, onda nije. Da je ovo prvi put da se dogodi - cool, ja sam oks tim.
Slažem se, nisam ni ja za to da se part-timeri previše vrte oko titule. Ovde bi mogla da se ispriča dobra priča. Christian može da ima promo, u kojem bi govorio kako je potajno bio srećan kada je Edge pre 10 godina otišao u privremenu penziju, jer je dočekao svoju priliku da osvoji titulu koju je odavno zaslužio. Može i da kaže kako je uvek bio nezasluženo u njegovoj senci.

Meni je ovo mnogo bolji koncept nego Lesnar vs Goldberg, gde je ovaj prvi dobio priliku za titulu samo zato što je meč zakazan pre Goldbergovog osvajanja. Nema veze što je pre toga 2 puta bio ponižen (SS i RR).
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la Sherpa »

može li meni itko normalan objasniti zašto je on sada heel. zašto netko tko se nakon 8 godina vratio na opće oduševljenje, gdje ima wm meč proti top heela kompanije, on mora također biti heel? jel ovoj kompaniji zbilja tako teško bookirati facea
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST može li meni itko normalan objasniti zašto je on sada heel. zašto netko tko se nakon 8 godina vratio na opće oduševljenje, gdje ima wm meč proti top heela kompanije, on mora također biti heel? jel ovoj kompaniji zbilja tako teško bookirati facea
Vjv zato jer mu planiraju dati titulu na WM ali ne žele da pinuje Reignsa pa će ubaciti Bryana da primi pin. A u tom slučaju je i logično da Edge pređe u heela pa da njegov pin nad Bryanom nad kojim je turnao ima veći značaj.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6648
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la SwitchBlade »

Očito postaju svjesni svoje loše RR odluke.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la Dalmatian »

Meni je isto glupo,al ako je heel znači da eventualno bi moga osvojiti titulu,pa ja se sjećam 2018 godine povratak Daniela Bryana kad se vratio wrestlingu nakon 3 godine da je bio u početku face,a kad je napao Aj Stylesa koji je tada bio face i World champion i Bryan ga je napao postao heel i osvojio titulu i Bryan mi je bio odličan ka heel,i kad je bacio World titulu i kantu za smeće i donio smeđu titulu i važnosti prirode i reciklaže
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17338
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

SwitchBlade je napisao/la:QR_BBPOST Očito postaju svjesni svoje loše RR odluke.
Mi smo to shvatili onog trenutka kad je Orton ispao iz ringa na RR :lol:
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la emirates »

Kontam da bi mogli staviti triple threat na WM, Bryan uzme tako sto pina Edgea, pa da onda idu rutom Bryan vs Edge dok se Roman zabavlja necim drugim. Nek Edge uzme odmah na narednom ppv, pa Roman od njega na Summerslamu ili nesto. Barem bih ja ovako, mislim da bi se lijepo zaokruzila Bryanova karijera na ovaj nacin, pa da moze mirne duse u part timere ili penziju.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57605
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la Sherpa »

emirates je napisao/la:QR_BBPOST Bryan uzme tako sto pina Edgea
To bi bilo dobro, valjda jedini face kojeg ova kompanija ima. No nekako ne vjerujem u to.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la Maki »

Ni ja ne vjerujem. Čini mi se da je Bryan tu da mu odaju počast i daju mu zadnji ME na Maniji prije nego pređe u part timere.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la HunterDX »

Nzm da li je Edge zvanično heel. Mada imaju naviku da nekog vrate pa ga turneju.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9010
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la KOMANIA »

Možda bi trebalo da ga prebacite u SD temu, jer je sada tamo raspoređen.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Adam "Edge" Copeland

Post Postao/la HunterDX »

Kakav je vaš stav o njegovom turnu? Da li je bolje da Edge bude Face ili Heel?

Razlog zašto bi trebao ostati face je više nego očigledan, bio bi potuno legitimni face, završio je karijeru kao face champ, pobedio povredu, publika ga voli... Lagano je mogao ići kao face i nikako ne bi bio dosadan, pogotovo ako bi mu se dala titula, pa da dodje sa pričom kako je samo nastavio gde je stao, pa bi mogao imati trudove i sa face i sa heel likovima.

Sa druge strane sam neko ko obožava heel Edgea, bilo je uživanje gledati ga onda. Verujem da može da bude jako interesantan i sad. (Ne treba zaboraviti da je SD umaeo da izgradi dobre heel likove, jer smo imali Bryan, tu je i Roman) pa zašto ne bi koristili dobre i nekog ko je potuno izgrađen kao heel. Ako zanemarimo senilnu odluku, makar bi mogli uživati uz starog Edgea.

Ali bi mi ok odluka bila da ostane u nekoj Trener poziciji, ipak je to stari lisac, bilo bi ok da se služi svim iskustvima da dodje do titule, a da opet ne bude potpuni heel.
Odgovori