Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Sud je doneo odluku, ok, poštujem.

Isto tako je i žalosno sto je od svega napravljen cirkus, prvenstveno politički.

Moj stav je da je Novak heroj jer se nije vakcinisao i nadam se da neće, makar sutra završio karijeru. Svaki čovek bi trebao imati pravo izbora, svaki čovek bi sam trebao da odlučuje šta će raditi sa svojim telom. Ali ovaj svet je opet dotakao dno, gde se delimo na vakcinisane i nevakcinisane i što je najgore, ovo će biti sve gore. Australija je jedna od zemalja sa najvećim procentom vakcinisanih,a dnevno imaju preko 30k obolelih, sto dovoljno govori, a ima tu i još zemalja koje su u sličnom kurcu, zato se pitam ko još veruje u ta sranja. Sloboda i sport su poraženi, ali je ovo samo početak naših poraza, jer se mi ljudi spremamo da matiramo sebe, kada se već sve to shvati, bojim se da će biti kasno.
Novaku čestitam što je ostao pri svom stavu i bio spreman da žrtvuje 21gs i 10 titulu AO, retko ko bi odoleo i tu leži njegova veličina. GOAT na terenu i van njega, heroj slobodnih ljudi, nek ga Bog čuva.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Ja mislim da će ovo dosta naštetiti njegovom goat ugledu kod mnogih ljudi, zato što se tu percipira i ono van terena. Ako malo pogledaš, izuzev srbije, u velikoj večini država puno je zastupljenije mišljenje bilo da ga treba deportirati. Zato što ovo nije bila borba 'slobodnog čovjeka' nego čovjeka koji pokušava mimo pravila.

Na terenu će biti najbolji, mislim da neće uzezi samo 21gs nego da možda dođe i do 25 go kraja karijere.

Slažem se da je odluka oko cijepljenju njegova, ali mislim da je zato trebao ostati doma i ne ići na AO. Tu bi ispao čovjek koji drži do načela. Ovako, je ispao ili čovjek koji laže o tome da je imao covid ili da je zaražen išao u javnost. Ni jedno ni drugo mu nije na čast, a realno bi i zbog jednog ili drugog trebao završiti na sudu u srbiji (neće).

Australija se isto nije pokazala u dobrom svjetlu, ali je na kraju izborila ono što se u ovom modernom društvu zaboravlja - zemlja ima potpuno pravo ne pustiti te u zemlju. To je dio njihova suvereniteta. Neovisno o tome tko si.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13660
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la AleksaVP »

Koga boli kurac za vakcinu, da uzme još par GS i GOAT bez konkurencije.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la azo »

Koliko ljudi ide vani iako su zaraženi ne samo u Srbiji već svugdje (naravno da se slažem da ih treba kazniti)

Što se tiče Noleta jedina stvar za koju je kriv po meni je ovo sto je bio pozitivan u javnosti ostalo mi je uredu. Ovaj zatvor je apsurdan, to mi je apsolutno sramotno.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Po mom mišljenju je Novak ispao glup kada je u pitanju taj test, to je trebao da objavi i da se ne kreće nakon toga.

Ovde je država morala biti upućenija u to što neko dolazi kod njih, moralo se znati ko može, a ko ne. Novak je krenuo tamo jer je najavljeno igranje sa izuzećem, dobio ga je od dve nezavisne komisije i krenuo na put. Ako su već hteli da ispadnu ozbiljna država, deportuj ga momentalno, mozda bi se izvukli malo, pošto su podigli prašinu zbog naroda koji se bunio.
Takodje je jasno da je sve bilo politički, kod njih vlada haos u državi, pa im je ova situacija lepo legla kada su u pitanju politički poeni, sto je žalosno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Al to su i htjeli napraviti. Onda je novak išao na sud.

A nakon suda su isplivale sve informaciji o kretanju pod zarazom, o putu u španjolsku, o laganju na vizi. Naprosto ministru nije ostavio drugu opciju nego da iskoristi zakonsko pravo da mu oduzme vizu. A to je bila poanta drugo suđenja, vidjeti ima li ministar pravo na to. Sud presudio da ima.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Stvar je u tome što do ovoga ne bi došlo da kod njih ne slede izbori, to je samo problem.

Jasno je bilo da ih neće dobiti na sudu drugi put, jer je bilo očigledno da žele da ga deportuju.

A Novak je imao pravo da uloži žalbu pa je to i uradio, mogli su i to da mu zabrane i kraj.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Da, sad nema žalbe. Njegov tim je tražio sudsko vijeće, država je htjela jednog sudca

Al neovisno o izborima, ako 90% države nije na tvojoj strani, moraš se vratiti na ono da si u gostima i da moraš poštovati pravila domaćina. A tu je novak sam zajebao. Ispalo je da svojim potezima ne poštuje ljude australije.

I sad se zajebao i za iduće dvije sezone.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la azo »

Sherpa je napisao/la: 16 sij 2022, 15:40 Da, sad nema žalbe. Njegov tim je tražio sudsko vijeće, država je htjela jednog sudca

Al neovisno o izborima, ako 90% države nije na tvojoj strani, moraš se vratiti na ono da si u gostima i da moraš poštovati pravila domaćina. A tu je novak sam zajebao. Ispalo je da svojim potezima ne poštuje ljude australije.

I sad se zajebao i za iduće dvije sezone.
A kakva pravila tacno nije ispostovao nisam toliko upućen u tu papirologiju i sl?
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Na vizi je naveo da prije ulaska u australiju nije putovao niti u jednu drugu zemlju. Što nije istina.

Na takvim dokumentima ne lažeš, ako otkriju da je i sitnica navedena lažna (a ovo je baš situacija di je lažna, nije neki tipfeler ili nerazumjevanje) to je dovoljno da ti ne uvaže vizu.

Argument da je agent ispunjavao nije validan. Tvoj dokument, tvoj potpis, tvoja odgovornost.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Počela je kampanja :lol: :lol: :lol:

Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Ko vam je favorit za AO?
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la KOMANIA »

HunterDX je napisao/la: 18 sij 2022, 14:47 Ko vam je favorit za AO?
Medvedev
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja mislim da Zverev osvaja. A generalno mi je svejedno samo bih volio da Nadal ne osvoji.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Odgovori