Tenis

Prebacivanje loptice preko mreže

Za ljubitelje sportova, s loptom ili bez nje
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Niđe veze ovaj ceo cirkus im zaista nije trebao...ovo pogrešna viza mi deluje kao jeftin izgovor :roll:
slika
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la mone »

Ja sam veliki Noletov navijač, ali ovdje je kriv samo on!
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Uvek sam poštovao ljude koji imaju svoj stav, pa makar bio drugačiji od mog, a u ovom slučaju se slažem sa Novakom, ne zeli vakcinu i sada raste u mojim očima.
Mislim da treba da završi karijeru, nema potrebe da ista dokazuje, ovako neće moći da igra sve turnire, tako da je penzija najbolje rešenje. Ljudima je i danas potreban jedan Spartakus i imamo ga u jednom od najboljih sportista u istoriji, sloboda ispred svega!
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Meni je lično nerazumljivo da se jedna odrasla zrela osoba ponaša kao neko razmaženo dete ali to je u redu, njegov život njegova stvar u potpunosti poštujem to...ne puštaju te u zemlju i to je skroz ok njihova pravila njihova stvar i Srbija je trebala isto uraditi. I mene ne puštaju u Ameriku da radim bez zelenog kartona pa šta da radim. Ali druže ovo je u potpunosti tvoja krivica, ideš glavom kroz zid i praviš štetu i sebi i svojoj porodici i svom zdravlju i svojoj karijeri a sve pod uticajem žene sektašice i ćaleta mafijaša. Meni su on i Lebron negde isti rang, niste heroji i borci za pravdu i slobodu već jednostavno malo naivni uz prstohvat bezobrazluka.

E sad ako su ostalim teniserima dozvolili dolazak i učešće na turniru a ovome ne to je onda mega jadno i klošarski. Najbolje da sada otkažu turnir i da malo isprave sranje koje su napravili mada mislim da će ga pustiti na kraju da igra :)
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Master of darkness »

HunterDX je napisao/la: 06 sij 2022, 09:48 Uvek sam poštovao ljude koji imaju svoj stav, pa makar bio drugačiji od mog, a u ovom slučaju se slažem sa Novakom, ne zeli vakcinu i sada raste u mojim očima.
I svojim stavom je usrao priliku da bude GOAT (Za mene ne tho). Videćemo ga u budućnosti kako se šprica, tako da cela priča anti vaksera i on kao lice njih kao No1 sportista u svom sportu pada u vodu. Ovim je samo nepotrebna situacija ispala.
You leave when you think it's time
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Master of darkness je napisao/la: 06 sij 2022, 11:08 I svojim stavom je usrao priliku da bude GOAT (Za mene ne tho).
Ne...prvo nije ništa usrao igraće on tenis još godinama, drugo ne postoji nešto što se zove goat barem ne zvanično da ga neki savez ili organizacija proglasi najvećim teniserom već svako ima neko svoje mišljenje i stav što apsolutno nije ni bitno ni merodavno.
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la HunterDX »

Vreme će pokazati ko je bio naivan a ko u pravu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nisu mi jasni ovi što napadaju Novaka probao je srediti da igra, na kraju nije uspio ima svoje principe preko njih ne želi gaziti i to je to. Njegov život i karijera su samo njegova stvar nema se šta bilo kome pravdat i dokazivati.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Sherpa »

Nemoj zaboraviti da kada izađe na teren njegov protivnik, sudac, svi skupljači loptica kao i svi oni iza terena moraju biti s nekim necijepljnim i da nitko od njih nemre odbiti biti tamo.

Tako da, koliko njegov stav bio samo njegov, ne utječe samo na njega. To je jednako poanta cijepljenja, zaštiti sebe, ali i druge.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Wulf7X »

Pa imaš tu 3 grupacije ljudi, no life luzeri koji smatraju da je Federer ili ko već veći goat pa ovog hejtuju iz hobija šta god da uradi, social justice i political correctness dijabole koji bi da se malo proseravaju i pljucnu, oni sami sebi nisu jasni...ali tu je i treća normalna grupa ljudi koji shvataju da svi prolaze stroge kontrole i svima je pun kurac ove korone i omikrona i svega ali bi Nolo preko "jel znaš ti ko sam ja" fore da se provuče bez bušenja...epa jbg ne može zato ga malo hejtuju, nije problem jedna osoba mogli su da ga puste ali pred zakonom i kapom nebeskom svi smo jednaki bez obzira na broj titula, broj folovera na instagramu i miliona u banci.
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Master of darkness »

You leave when you think it's time
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la ejdzejp1 »

Wulf7X je napisao/la: 05 sij 2022, 23:31 Niđe veze ovaj ceo cirkus im zaista nije trebao...ovo pogrešna viza mi deluje kao jeftin izgovor :roll:
i meni djeluje kao glup razlog

ako su već tako htjeli, nisu mu trebali odobriti ni izuzeće i zdravo, ovako je samo ispao cirkus
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10297
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la ~MandyRose~ »

They shipped him but Australia shipped him back to Serbia. On je u tuđoj zemlji i mora poštivati tuđa pravila, ne može on imati posebna prava od drugih u toj državi.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la Master of darkness »

Po prvi put potpisujem sve što je Mandy rekao
You leave when you think it's time
Avatar
donniedemonD
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1385
Pridružen/a: 29 ožu 2017, 20:34
7
Status: Offline

Re: Tenis

Post Postao/la donniedemonD »

Pravno gledano, Djokovic nije prekrsio nista. Ne, nije dosao kao Kabadahija sa parolom "ja sam bogat i mogu sta hocu" u vasoj zemlji. To su takve gluposti, vidis da vecina samo naslove prelece i nece da ukljuci mozak.

Narod se pobunio zbog vakcine, politicari regovali za malo poena u narodu (klasika) i muce coveka kao da je mafijas.

Koliko vidim, Djokovic ima nekog prilicno zajebanog advokata koji ce da resi sve. Osvojice turnir za 20 dana i ispisati u usta kako i dolikuje.

Samo da istraje u ovome sa Vakcinom. Najveci i najbolji teniser jeste, a sa ovom borbom protiv mafije bi zacementirao GOAT mesto u Srbiji, ne kao sportista, nego covek.
slika
Odgovori