CM Punk

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Maki »



Punk kad su u pitanju AEW likovi: JEBEM VAM MATER NEPROFESIONALNU OVA KOMPANIJA JE SPRDNJA I ŠEF VAM JE PIČKICA

Punk kad su u pitanju WWE likovi: ma okej je brate imali smo nesuglasice ranije ali sazrio si i ja sam sazrio dobri smo sad.

Never change Pepsi Phil never change.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

Najveći cancer generacije. A ima što reći i na all time razini
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la crocop97 »

Poslušao sam dio intervjua gdje govori o AEW-u i rekao je da je na kraju to bilo pozitivno iskustvo sve skupa, da je i dalje u dobrim odnosima s hrpom ljudi iz kompanije i da je imao dobrih programa. Onaj dio za Tonya se odnosi na njegov način (ne) rješavanja problema (i nije jedini koji se žalio na manjak komunikacije iz uprave kad su u pitanju rješavanja sukoba, Perry kaže da se mjesecima nije čuo s Tonyem, čak ni kad su ga poslali u New Japan) i ono da nisu "pravi biznis" se odnosi na njihov pristup wrestlingu, pogotovo wrestlingu za tjedni tv program i s te strane je u pravu, indy sranja nemaju šta radit na tv-u.

I da, AEW je izgubio dosta s njim, ne samo zbog publike nego i zbog Collisiona kao alternative Dynamiteu.

Što se tiče vraćanja u WWE, ne vidim šta je tu licemjerno jer ovo više nije onaj WWE po kojem je on srao, odnosno Vincentov WWE.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 03 tra 2024, 14:15 Što se tiče vraćanja u WWE, ne vidim šta je tu licemjerno jer ovo više nije onaj WWE po kojem je on srao, odnosno Vincentov WWE.
Ovaj trenutni nije, ali on se vratio dok je još vince imao solidan utjecaj. Na kraju dana, kada je govorio, ništa od toga nije specificirao. Nego da se ne vraća tamo. Tako da nemreš reći da nema licemjerja. Trebao je znati da ne bi bio ni prvi ni zadnji koji će pogaziti riječ.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Maki »

Vratio se u novembru. Vinceov uticaj tada nije bio veliki.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5435
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la ante »

crocop97 je napisao/la: 03 tra 2024, 14:15 Poslušao sam dio intervjua gdje govori o AEW-u i rekao je da je na kraju to bilo pozitivno iskustvo sve skupa, da je i dalje u dobrim odnosima s hrpom ljudi iz kompanije i da je imao dobrih programa. Onaj dio za Tonya se odnosi na njegov način (ne) rješavanja problema (i nije jedini koji se žalio na manjak komunikacije iz uprave kad su u pitanju rješavanja sukoba, Perry kaže da se mjesecima nije čuo s Tonyem, čak ni kad su ga poslali u New Japan) i ono da nisu "pravi biznis" se odnosi na njihov pristup wrestlingu, pogotovo wrestlingu za tjedni tv program i s te strane je u pravu, indy sranja nemaju šta radit na tv-u.

I da, AEW je izgubio dosta s njim, ne samo zbog publike nego i zbog Collisiona kao alternative Dynamiteu.

Što se tiče vraćanja u WWE, ne vidim šta je tu licemjerno jer ovo više nije onaj WWE po kojem je on srao, odnosno Vincentov WWE.
Mudro zboriš ali neki ljudi nisu spremni čuti teške riječi, i to se ne odnosi na forumaše da netko slučajno ne bi dobio neku ideju. Nekima je lakše zabiti glavu u pijesak i slušati ono što žele čuti

I opet se sve svodi da Tony ne zna baratati ljudima i egoima, da je znao (ili htio) možda bi Punk i dan danas bio u kompaniji
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Maki »

Istina je negdje na sredini. Tony se nije dobro postavio pogotovo na onoj pressici gdje je trebao prekinuti Punkov shoot ali ni Punk nije bio profesionalan.
Avatar
Riptide
Rank 4
Rank 4
Postovi: 56
Pridružen/a: 02 tra 2024, 19:51
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Riptide »

crocop97 je napisao/la: 03 tra 2024, 14:15 Poslušao sam dio intervjua gdje govori o AEW-u i rekao je da je na kraju to bilo pozitivno iskustvo sve skupa, da je i dalje u dobrim odnosima s hrpom ljudi iz kompanije i da je imao dobrih programa. Onaj dio za Tonya se odnosi na njegov način (ne) rješavanja problema (i nije jedini koji se žalio na manjak komunikacije iz uprave kad su u pitanju rješavanja sukoba, Perry kaže da se mjesecima nije čuo s Tonyem, čak ni kad su ga poslali u New Japan) i ono da nisu "pravi biznis" se odnosi na njihov pristup wrestlingu, pogotovo wrestlingu za tjedni tv program i s te strane je u pravu, indy sranja nemaju šta radit na tv-u.

I da, AEW je izgubio dosta s njim, ne samo zbog publike nego i zbog Collisiona kao alternative Dynamiteu.

Što se tiče vraćanja u WWE, ne vidim šta je tu licemjerno jer ovo više nije onaj WWE po kojem je on srao, odnosno Vincentov WWE.
Slažem se, po meni je Punk u pravu 100% što se tiče situacije sa Perryjem, evo vidim i da je Bubba Ray rekao na podcastu da je imao problem s njim i da je kurčeviti razmaženi klinac i da ne poštuje nikog. Mislim ako ti 10 ljudi iz produkcije, Punk, Schiavone, doktor itd kažu da ne koristiš fakin staklo i ti i dalje uradiš to i još provociraš na live tv i poslije se unosiš u facu u backstageu dobro je još i prošao, trebao ga je Punk sa zemljom sastaviti

A za Tonyja je sve rečeno, čovjek bez ikakvog autoriteta koji se igra fantasy bookera i nada da će se problemi riješiti sami od sebe, lijepo mu je rekao Punk odma da ga pusti poslije All out scruma i da ako ne riješi probleme da će on riješiti i ovaj opet ništa nije poduzeo
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

Riptide je napisao/la: 03 tra 2024, 16:25 trebao ga je Punk sa zemljom sastaviti
Punk to nikom nemre napraviti, napao ga je i ispao seljačina. A koliko je jak u pravoj tučnjavi smo vidjeli kada je mislio da je sposoban za MMA.
Maki je napisao/la: 03 tra 2024, 15:30 Vratio se u novembru. Vinceov uticaj tada nije bio veliki.
No dogovoreno je osjetno ranije, no sve to nije ni pretjerano važno po pitanju licemjerstva. On je rekao da se tamo ne vraća, Nije važno tko je na čelu kompanije, to je i dalje ista kompanija
ante je napisao/la: 03 tra 2024, 15:57 I opet se sve svodi da Tony ne zna baratati ljudima i egoima, da je znao (ili htio) možda bi Punk i dan danas bio u kompaniji
Ili zna pa je maknuo jedan jedini ego koji je pravio probleme. Gdje je shvatio da se takvu osobu ne isplati imati u kompaniji.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Maki »

Trebao je i Perryu dati otkaz iskreno jer je i on učestvovao.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

Znaš zašto nije. Jer po svim informacijama koje imamo perry nije zadao ni jedan udarac. Odlučio je ne vratiti čak ni kada ga je ovaj napao.

Daš li mu otkaz za to, mislim da ti ne gine sudska tužba. Napadnut na radnom mjestu i za to dobio otkaz? Jer ovo nije tuča, ovo je jednostran fizički napad.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24842
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Maki »

Čemu suspenzija onda?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58258
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 03 tra 2024, 16:47 Čemu suspenzija onda?
Jer ti ista neće donijeti tužbu. Način za srediti problem, a da sebi ne stvoriš enorman problem. Pošto i dalje možeš biti ljut na verbalni aspekt
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la crocop97 »

Punk se zajebao što ga je napao i najgore je što i dalje misli da je trebalo tako. Mogao je pustit ovog da radi svoje klošarske spotove na svoju sramotu i spriječit takve stvari na Collisionu gdje je i imao autoritet, skupa s ostalim producentima.

Ali gledano dugoročno, nije Punk ispao na gubitku ni WWE što ga je uzeo nazad, lik je draw dok samo stoji s mikrofonom u ringu.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7027
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: CM Punk

Post Postao/la crocop97 »

I Punkova MMA "karijera" treba prestat bit referentna točka kad je riječ o tučnjavama jer su ring i prava tučnjava dvije različite stvari
slika
Odgovori