All in

September 1st

Arhiva prethodnih događaja
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Odgleda. Pre show je bia sjajan, tag team meč savršen opener za takvo nešto, Battle royal fantastično bookan tako da nije bilo ni u jednom trenutku usporeno.

MJF vs Matt Cross
Sjajan opener za PPV. Standardna struktura, al svejedno jako kvalitetan meč. MJF će kad tad u NXT ako nastavi ovako. Pobjeda Crossa me iznenadila.

Mooney backstage s Aldisom je 10/10.

Christopher Daniels vs Stephen Amell & Doslovno Tko
Jerry Lynn kao guest referee je sjajno. Amell me ne zanima niti malo, kao većina celebritya kad dođu hrvat. Ti mečevi se uvik svode na prikrivanje toga da ti ljudi nisu wrestleri. Ista stvar odi. Bar je Daniels dobija. I čemu ono mišanje Lynna u meč? I čemu oni lik s Amellom ako se nije umiša?

Women's 4 Way
Mislim da je ovo prvi put da gledam ijednu od ove 4. Emma i Mandy na komentatorskim mistima nisu dodale ništa meču (po meni su i oduzele od kvalitete). Počelo je jako dobro, par zanimljivih 1 na 1 sekvenci. Onda je svaka dobila dive vani unutar par minuti. Onda su bile sve 4 u ringu i postalo je jako punch kick i nepovezane sekvence. Onda završna sekvenca. Jedan od lošijih Canadian Destroyera koje sam vidia i iza toga finiš koji je izgleda kao botch.

Aldis vs Cody
Promo paket za meč. Neočekivano. Zato je tu dobri stari Three Star-Dust da me podsjeti koga zapravo gledam. Cody uzea NWA titulu tako da će sad bit bar malo relevantnija. Valjda.

Janela vs Page
Page ima neki talent za ukrast show. Onaj Mexican non-union equivalent """""Burning Hammer""""" je izgleda jako dobro, šteta šta skale nisu pukle. Joey Ryan>Undertaker.

Flip vs Black Machismo
Zašto Genius nije izrecitira pjesmu :cry: Ne volim Flipa. Ne volim Lethal injection. Svejedno odličan meč (osim Flipovog kickouta na 3 elbow dropa, odjebi s tim).

Penta vs Kenny
Kenny nema titulu :rant:
Kako je ovo dobro bilo. Divota.

Scurll vs Okada
Nema baluna, Rainmaker se vratia? :think: I dalje ne volim ovaj novi setup za rainmaker al jebo to, meč je bia super. Onaj spot s kišobranom isto.

Six Man Tag
:clap: :clap: :clap:

Sve u svemu, ma i da je bia loš show činjenica je prodali su 10,000 karata je dovoljna. Al nije bia loš, bilo je fantastično. Komentatorima isto pohvala. Shoutout onom Albancu u dresu Juvea. Da sam bar ima mogućnost bit uživo u publici.
slika
Avatar
raptor1989
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1342
Pridružen/a: 29 ožu 2018, 22:15
6
Lokacija: Somewhere in space.
O meni: Metalac, gamer, ljubitelj filmova, serija, stripova & pro wrestlinga.
Status: Offline

All in

Post Postao/la raptor1989 »

Naravno da sam očekivao dosta, prijatelju. Pogledaj samo imena na cardu. Većinu njih sam gledao zadnjih pet mjeseci kako nastupaju u drugim promocijama. Jesam za zabavu, ali kvaliteta mečeva je upitna. Dosta njih nije pokazalo ono s čime raspolažu zahvaljujući prosječnom bookingu. Činjenica da su pokopali main event, koji je imao potencijala da bude meč večeri govori koliko su bili loši što se tiče finalne izvedbe. Da je main event dostavio, možda ne bih raspravljao koliko su loše odradili svoj posao. Nakon odgledanih 480+ mečeva očekujem dobru predstavu u ringu i van njega. Samo da nešto raščistim. Kod ocjenjivanja uzimam sve u obzir. Nije mi bitna samo kvaliteta, već i svaki drugi aspekt koji se nadovezuje na jedan meč (priča, greške, ...).
slika
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sake »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST osim Flipovog kickouta na 3 elbow dropa, odjebi s tim).
pa callback na Hogan-Savage :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

All in

Post Postao/la Sherpa »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST zahvaljujući prosječnom bookingu
al ovo je booking showa koji nema ništa prije i koji možda nikada ne dobije followup. ovo je show gdje je spotlajt bio na onima koji su za ovo zaslužni. Pa samo je jedan meč imao priču, i to onaj između Codya i Aldisa. Sve ostalo nema, dodali su par sitnica, no to je otprilike to.

Main event je malo popušio zbog satnice, al on nikada nije bio toliko važan. Bilo je nekoliko stvari koje su bile važne i koje su sjajno odradili - Cody kao prvak, Jericho koji se pojavljuje na show. Pa ako ćemo tako, i Flip koji upada na All in je bilo važnije u očima fanova nego sam main event. Show je napravljen da bude pun feels good momenata

A jako mi je drago što je Colt dobio tolike reakcije, nakon svega što je prošao. Wrestling je ovdje bio, koliko god to zvuči grozno, u drugom planu. Dostavili su puno, no malo tko je očekivao da će dostaviti maksimum.
slika
Avatar
Melloo
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9181
Pridružen/a: 14 ožu 2017, 20:59
7
Status: Offline

All in

Post Postao/la Melloo »

tko je gledao build up za ovo na being the elite tacno je ovo ocekivao.All in je bio kulminacija svih feudova zadnjih par mjeseci sa being the elite
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sake je napisao/la:QR_BBPOST
Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST osim Flipovog kickouta na 3 elbow dropa, odjebi s tim).
pa callback na Hogan-Savage :D
Ma kužim al svejedno je glupo.
slika
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Online

All in

Post Postao/la ejdzejp1 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Meni je dok sam gledao bilo žao samo jedno - što nisam tamo.
ovo. atmosfera je bila sjajna
Sake je napisao/la:QR_BBPOST opet kažem, da ljudi gledaju BTE više bi ovo cijenili.

u svoro svakom meču je bio callback ili payoff na nešto što su uradili na showu.
i ovo, show je bio svojevrsna nagrada svima onima koji su pratili BTE sve vrijeme i iščekivali nastavak priča

ko god je očekivao neki spektakl prepun odličnih mečeva vrlo vjerovatno je ostao razočaran. ja sam dobio ono što sam htio: payoff za sve priče sa BTE i prilično kvalitetan, iako ne baš odličan wrestling
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

All in

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mečevi su(generalno) bili dobri. Ne sad ono 7* WK main event level al nisu ni tribali bit.
slika
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

All in

Post Postao/la azo »

Svaka čast bas sam uzivao u showu mislim da ce uz WK biti konkurent za show godine...
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
Sake
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8655
Pridružen/a: 03 sij 2017, 16:45
7
Lokacija: Kalesija, BiH
Status: Offline

All in

Post Postao/la Sake »

azo234 je napisao/la:QR_BBPOST Svaka čast bas sam uzivao u showu mislim da ce uz WK biti konkurent za show godine...
da nisam pogledao 4 TakeOvera ove godine složio bi se. A i Dominion je bio u vrhu.
slika
Avatar
TheBesir
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3876
Pridružen/a: 21 vel 2018, 21:20
6
Lokacija: Usa
Status: Offline

All in

Post Postao/la TheBesir »

Odgledo samo 5 mečeva danas ne znam oćul moć ostatak sutra.
Sad sam odgledo zene tu ću stat,a kraj im je bio tako glup.
Pre-Show stvarno bio zanimljiv,oba meča.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8778
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

All in

Post Postao/la Wulf7X »

Okvirno jedan solidan show iako poprilično odstupa od toga kako je zamišljeno (da li Cody i Bucksi mogu sami organizovati producirati i rasprodati show). Bilo je solidnih mečeva, zanimljivih i komičnih segmenata, specijalni gosti, poznate njuške, ring announceri (oduševilo me je što sam video Justin Robertsa iako je malo propo) a produkcijski takođe to je bilo dobro stage, pyro, broadcasting i sl. Možda su mogli da probaju da dovedu JR na komentatorskoj poziciji hah :D

Kvalitet samih mečeva mislim i da nije toliko presudan ovde te se na to neću osvrtati ali moja neka zamerka ide tome da je generalno match card bio možda malo slabiji odnosno možda su to mogli bolje odraditi (koji k onaj strela glumac lik je uopšte tražio tamo, zašto Omega nije došao sa titulom jebemu ili je čak i branio s obzirom da je svakako bilo jasno da će pobediti, zašto je jedan multi man spotfest meč zatvorio show...) Takođe možda glupost ali mi je zasmetalo to što jeiza ringa bilo dosta praznog prostora dok je npr. rampa do ringa je bila jako tesna :)

Uopšteno gledano za jedan indy show bilo je jako dobro, može se reći da su dobar posao napravili te se nadam da će se ovako nešto ponoviti i u budućnosti. Možda All In 2 u MSG-u :D
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

All in

Post Postao/la Sherpa »

Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST zašto Omega nije došao sa titulom
Zato što moraš gledati malo s poslovne strane. Pentagon je AAA, dok NJPW surađuje s CMLLom. Ne žele da se protiv nekoga takvoga branit titula, pa makar bio i skvoš meč.
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST zašto je jedan multi man spotfest meč zatvorio show
Sam si sebi odgovorio na ovo pitanje. Žele da ljudi odu doma pričajući o eventu. Odlučili su onaj pričom najvažniji meč napraviti kakvim su napraviti te ga ne stavit u main event. Nego su tamo stavili meč pun spotova koji su tu kako bi podigli publiku na noge. Što i jesu. 619? evo ga. Bucksi sa Meltzerom? evo i to? triple hurricvarana? imaš i to.
Wulf7X je napisao/la:QR_BBPOST Takođe možda glupost ali mi je zasmetalo to što iza ringa je bilo dosta praznog prostora dok je rampa do ringa je bila jako tesna
Htjeli su tu malo intimniju atmosferu, zato je prolaz bio tako uzak. Nije ovo WWE s rampom di nemreš nikog ni dodirnut ako ne skreneš bar 10 metara u stranu
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10464
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

All in

Post Postao/la ~MandyRose~ »

zašto mi niste rekli da je EMMA na ovom showu?!?!?!
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57869
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

All in

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST zašto mi niste rekli da je EMMA na ovom showu?!?!?!
bila je samo komentator, al imaš sasvim dobar ženski meč

vjerojatno dovoljno dobar da će biti bolji od skoro svih mečeva na evolution ppvu
slika
Odgovori