The Rock

The peoples champion

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la AleksaVP »

Ahhaqh jebote mislili smo da je Hogan najgori 😂
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Mene stvarno zanima kakve to konkretne kvalifikacije Dvejn ima da dobije ikakvu funkciju u upravi, ajde možda kao trener ili producent, ali ne sjećam se da je lik jebeni doktor ekonomije ili prava. Vjerujem i da mu većinu poslova sa strane (ulaganja u linije alkoholnih pića i ostala sranja) i uloge biraju menadžeri, jedino što ima je ime koje je dovoljno zvučno da skrene pažnju s Vincenta i to je to.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la Sherpa »

Ima ti ulogu u XFLu nakon što ga je kupio (tj predvodio grupaciju koja ga je kupila kao njeno zaštitno lice). Realno ti njegova uloga nije ništa drugo osim zaštitno lice, uprave su dovoljno velike da istrpe jednog takvog.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Čini mi se svejedno da je Rock dobio tu puno više nego TKO, jer se ovo s Vincentom ni ne da samo bacit pod tepih, a mogli su odmah uskočit s boljim PR-om i ne pustit Huntera da laprda pred novinarima. I mogli su napravit nešto jako pozitivno za produkt, npr stavit najvećeg facea u main event najvećeg showa koji će dodatno radit pozitivan PR kad uzme titulu, ionako je već dao daleko bolji komentar o optužbama nego Hunter.

Ovako imaš polutalentiranu, ali ekstremno ambicioznu gorilu kao lice kompanije koja već pokazuje da nema ništa protiv nepotizma
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la crocop97 »

I što se tiče para koje Dvejn može donijet, ok, povećat će prodaju Manije, ali ne vjerujem da će dugoročno zadržat te casualce koji bace oko na ppv
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la Sherpa »

crocop97 je napisao/la: 05 vel 2024, 18:15 Ovako imaš polutalentiranu, ali ekstremno ambicioznu gorilu kao lice kompanije koja već pokazuje da nema ništa protiv nepotizma
Zapravo imaš isti profil osobe kao vince ili hunter po pitanju politikanstva unutar wrestlinga. To navedeno je njihov modus operandi

Jer ti si potpuno u pravu iz tog aspekta da ovdje rock više dobiva, no ne vidimo koliko TKO dobiva uz sva vrata industrije zabave koja rock otvara. Imaju i oni neku računicu, budi siguran. Jedino mi trenutno nemamo ideju koja je.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57889
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la Sherpa »

dave

“There is said to be far more behind the scenes that hasn’t come out but given the timing can’t be talked about now. But Johnson over the weekend said it was best to be out of the Reigns match, put Cody in, which by this point everyone conceded by then. It was Johnson who then pitched the heel turn and he did pitch the idea of the Reigns & Rock vs. Rhodes & Rollins match for night one. So that was his idea if that is how it turns out.”
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24619
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la Maki »

Lol vjerovatno je izvor te vijesti Rock.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Rock je odlučio spasit show koji nije trebalo spasit pa usrao sve i onda ga, dobričina, spasio od sebe, ni Hogan se ne bi bolje sjetio
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6693
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la SwitchBlade »

Znaj svoju ulogu i začepi gubicu.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13788
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la AleksaVP »

Simple as that 😄
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la Markovic619 »

:think:
Avatar
dadnan
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 srp 2021, 20:41
2
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la dadnan »

Ja ne mogu vjerovati koliko guraju Romana da su cak okrenuli i Rocka u heel samo da bi bio uz Romana. To je bilo totalno bespotrebno. Rock je dobijao stvarno prejake FACE ovacije, a kao HEEL sigurno neće jer ce publika uvijek biti mixed i u dilemi sta im je činiti. Vise mu zvizdati da ispostuju kompaniju koja ga gura kao HEELa nego sto ga zaista zele izvizdati.

Ako se ovo svede na to da jos jednu citavu sezonu Rock brani Romana i da sad tako Roman uspijeva odrzavati titulu do wrestlemania 41, stvarno ce biti negledljivo i preodvratno.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la crocop97 »

Pa morao je okrenit u heel smjeru jer ga publika nije popušila kao facea, prije nekoliko godina sigurno bi, ali sad je došao u krivom trenutku
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: The Rock

Post Postao/la Markovic619 »

dadnan je napisao/la: 19 vel 2024, 18:01 Rock je dobijao stvarno prejake FACE ovacije, a kao HEEL sigurno neće jer ce publika uvijek biti mixed i u dilemi sta im je činiti.
Ne znam gdje si ti čuo te prejake ovacije. Čovjek je prikazan kao face od povratka a publika ga je izviždala na svakom showu nakon povratka. Čak i kad se nije pojavljivao, tipa Raw.

Ovo su morali odraditi jer publika ne želi njega u main eventu nego Codya, što je i razumno.
Odgovori