Be the Booker - rasprava

Osmislite svoje storylineove...

Kockarnica, be the booker...
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Vjerojatno ponajbolji storyline na ovom threadu. Bez zezancije, ovo mi se jako svidjelo. Obavezno nastaviti s ovim :)
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la DVW »

Džon Sina is dead. Here comes Džon Kina. :mrgreen:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni iskreno nije sjelo,ali sve čestitke na trudu.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Meni iskreno nije sjelo,ali sve čestitke na trudu.
Kapitalist :roll: :lol:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

Brate zamišljam te scene i mislim da bi se živ smorio da to gledam,ali to je samo moje mišljenje svakako cijenim trud koji je uložen.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Meni iskreno nije sjelo,ali sve čestitke na trudu.
Ti nemaš pravo ni da komentarišeš kad te Maki nije označio. :snooty: :D
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Meni iskreno nije sjelo,ali sve čestitke na trudu.
Ti nemaš pravo ni da komentarišeš kad te Maki nije označio. :snooty: :D
Zanemarite :mrgreen: .
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la KOMANIA »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST
KOMANIA je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Meni iskreno nije sjelo,ali sve čestitke na trudu.
Ti nemaš pravo ni da komentarišeš kad te Maki nije označio. :snooty: :D
Zanemarite :mrgreen: .
Ma šalim se naravno. :mrgreen:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

JOHN CENA: THE GREAT BETRAYAL? - part 2: od Royal Rumblea 2022 do WrestleManie 38

Raw
Pobjednik Rumble meča Mustafa Ali otvara show. Govori da je konačno došao njegov trenutak. Na ovo je dugo vremena čekao. Kad je odlučio postati kečer zamišljao je sebe u ME WrestleManije. I sada se to ostvarilo. Ali od učestvovanja u ME WM postoji još samo jedna bolja stvar: pobjeda u ME WM. Ali ide ka tome. Kaže da zna da će put biti težak, ovaj novi John Cena je mnogo opasniji nego ikad. Ali Ali je cijeli život prolazio kroz teškoće. Sputavali su ga zbog njegovog porijekla, zbog religije, ali njega su uvijek učili da se bori za pravdu. Zato je postao policajac. Zato se zarekao da će se u ringu uvijek boriti pošteno i po pravilima. Kaže da želi podijeliti svoju sreću sa jednom posebnom osobom a to je njegov najbolji prijatelj Ricochet. One and Only...Ricochet dolazi. Grli se sa Alijem i kaže mu da zna da će Ali ostvariti svoju sudbinu. Da se borio, grebao i cijepao do vrha i da nema bolje osobe od njega da predstavlja WWE kao prvak.
Meiyou Gongchandang...John Cena dolazi sa Sindikatom. Cena govori da mu je drago što je Ali osvojio Rumble. Zato jer Ali najbolje od svih zna kakvo društvo je Amerika. Sam je priznao da je pretrpio rasizam. Pa zašto se onda trudi da ga vole ovi glupani iz publike? TI isti ljudi su njega rasistički vrijeđali. Tako nešto ne postoji u pravim društvima sa jednakošću. Chairman Mao je rekao...
Ali prekida Cenu i kaže mu da začepi. Ali je svjestan da Amerika nije savršena ali u Americi on makar ima pravo reći ako mu nešto smeta. Kao policajac u Čikagu je vidio najniže slojeve društva i svima im je pomagao. Mnogi od njih su bili imigranti kao i njegova porodica. Oni su došli tu u potragu za boljom budućnosti. U potragu za slobodom. A bježali su iz jednoumlja kakvo je u toj Kini koju Cena toliko hvali. Nisu htjeli takav život.
Cena mu kaže zaboravi Ameriku fokusirajmo se sad na WWE. Koliko ste vas dvojica ovdje? A šta ste napravili? Ništa. Ti si sad osvoji Rumble ali šta si radio godinama prije? Ništa. Bio si niko i ništa. Jer ti nisu dozvolili da postaneš neko i nešto. Ricochet ti si van WWEa bio megastar a sad si evo vidimo supporting role. Zašto? Jer WWE nije kompanija koja cijeni nekog poput vas dvojice. Vi niste zamišljeni kao osvajači world titula, kao maineventeri, jer WWE je kapitalistička kompanija koja samo gleda ljude poput...
Ali viče poput tebe Cena. Ti si deceniju bio favorit menadžmenta, bio si ikona tog kapitalističkog WWEa kako ga nazivaš, sputavao si karijere drugih boljih od sebe. A sada pričaš kako si borac za jednakost. Ti si samo licemjer. Da, ljudima poput Ricocheta i mene nikad ništa nije dato, nismo dobili world titule na pladnju, nisamo dobijali headlineove ali zato će moja pobjeda nad tobom na najvećem stageu značiti nešto više. Jer ti si opet prepreka boljima od sebe. Sva ova priča o komunizmu, tvoja transformacija, to je laž. Ti ne vjeruješ u sebe jer je tvoje prošlo. Nisi više Big Match John. Sad si samo neko ko očajnički pokušava ostati relevantan.
Cena nema šta na to reći. Samo se mršti i okreće se te sa Sindikatom odlazi u backstage.

Raw
Ali i Ricochet imaju tag meč protiv Street Profitsa. Ricochet iz nekog razloga hrva u jakni. Pobjeđuju ali nakon meča Ricochet napada Alija sa leđa. Baca ga u turnbuckle i Corner Dropkickovima ga razbija. Onda skida zaštitu sa turnbucklea. I baca Alija glavom u otvoreni turnbucke. Otkopčava jaknu i vidimo da nosi majicu sa likom Mao Cetunga. Ricochet ponosno odlazi iz ringa.

Raw
Sindikat je u ringu sa Ricochetom. Cena govori da je konačno pronašao nekoga ko je shvatio poentu. Kaže Ricochetu da je napravio najbolji potez u karijeri što je pristupio Sindikatu. Ovdje nikad neće biti potcjenjivan. Imaće slobodu da se izrazi na bilo koji način. Neće ga stavljati u kutije. Ricochet mu se zahvaljuje i kaže da je dugo razmišljao o onome što je John rekao. I shvatio je da je u pravu. On je u WWEu bio niko i ništa jer je dozvolio da ga manipulišu. Govorili su mu da je bitno da samo bude u WWEu. Ali nije to dovoljno. To su mu govorili da ga sputaju jer njega niko nije smatrao legitimnim borcem. On je trebao poslužiti samo kao cirkuska atrakcija, neko ko će skakutati kao majmun po ringu prije nego dođu prave baje. Nije mogao više to trpiti. Odlučio je da napravit radikalnu promjenu. Vrijeme je za novog Ricocheta. Crvenog Ricocheta. Ricocheta koji je progledao. GO HARD!!! Mustafa Ali dolazi u ring i pita Ricocheta kako je mogao to napraviti. Nakon svega kroz što su prošli. Skupa su trenirali, podržavali su jedan drugog, kako mu je mogao zabiti nož u leđa i to pred najveći meč u Alijevoj karijeri. Ricochet mu odgovara da Ali krivo razmišlja. Šta je njegov cilj? Da postane prvak, ide na pressice, donosi pare Vince McMahonu, istom onom čovjeku koji ga smatra jadnim i bijednim. Ali idalje razmišlja kapitalističkim načinom mišljenja. Ali se čudi i kaže kakav kapitalistički način mišljenja. Cena ti je isprao mozak svojim sranjima. Ricochet mu kaže da neće više biti ničiji supporting role a Ali ga pita šta je sad ako ne Cenin supporting role. Zar misli da će mu Cena ikad dati priliku za titulu? Cijeli ovaj Sindikat samo služi jednoj svrsi a to je da sačuvaju Ceni pojas jer se on boji da neće moći to sam uraditi. Cena stoje pred Alija i govori mu za tvoju informaciju Ricochet će odmah čim tebe zgazim na WM dobiti shot za titulu. Jer ga ovdje cijene. Jer je progledao. I za to će biti nagrađen. A tebi je krivo što više kraj sebe nemaš ovakvog jednog borca kao što je Ricochet. Pa se ti zamisli zašto te je on napustio. Ali se mršti i kaže Ricochetu da je lud ako vjeruje Ceni poslije svega što je ovaj napravio. Ricochet govori Aliju da on više njemu neće govoriti šta da radi i šta da misli. To je prošlost. Ako on želi biti lutka korporacija neka to bude ali Ricochet ide svojim putem. Ricochet se okreće ali odmah se vraća i lupa Aliju Superkick. Sindikat sada ubijaju Alija od batina.

Raw
Ali ima intervju u kojem kaže da je probao doprijeti do Ricocheta ali da je očito Cena nekako izmanipulisao Ricocheta. Žao mu je što je izgubio najboljeg prijatelja ali da ne smije dopustiti da ga Cenine igrice smetu sa glavnog cilja. A to je osvajanje WWE titule na WrestleManiji.
Sindikat i Ricochet su u onoj njihovoj sobi. Cena daje Ricochetu Malu Crvenu Knjižicu i kaže mu ovdje to svake sedmice izučavamo i čitamo. Tako i ti odsada radi da ti bude dobro u životu. Ricochet klima glavom a Cena ga tapše po ramenima i kaže svaka čast treba hrabrosti priznati da su išao krivim putem i da si spreman promijeniti svoj život. Chairman Mao neka ti uvijek bude uzor i uzdanica i niko te neće smesti. Ali nije mogao to uvidjeti i zato je ostao u mraku koji vodi do izrabljivanja.

Raw
Mustafa Ali je u ringu i kaže da izaziva Ricocheta na meč na Fastlane PPVu. Želi raščistiti i tu situaciju. Ricochet dolazi a iza njega je Sindikat. Sindikat okružuju ring a Ricochet ulazi i kaže da rado prihvata. Naučiće Alija jednu lekciju. Ali mu govori da idalje ne vjeruje da su se našli u ovoj situaciji a Ricochet mu kaže da bolje počne u to vjerovati jer ovo više nije stari Ricochet. Sindikat se penju u ring, Ali nema kud, zalijeće se na Bou, ruši ga ali odmah ostali ulaze i obaraju ga. Ubijaju ga od batina a Ricochet kleči Aliju kod face i kaže mu ovo sam novi ja.

Fastlane
Meč završi no contest nakon što uleti Sindikat. Ali ih uspije rastjerati sa stolicom i ostane sam u ringu sa Ricochetom. Zamahuje stolicom, Ricochet ga moli da stane, Ali oklijeva što koristi Sindikat da se vrati u ring te opet nalemaju Alija. John Cena podiže svoj pojas u zrak nad slomljenim Alijem.

Raw
Sindikat su u ringu i John Cena govori da je Ali pokazao da je mekušac. Protivnika ne smiješ poštediti. Chairman Mao nije poštetio domaće izdajnike i strane okupatore kad ih je slomio svojom genijalnošću. Jer protivnik kojeg ne dokrajčiš može kasnije ustati i poraziti te. Da li će onda taj protivnik ukazati milost? Ne jer je naučio iz tvojih grešaka. Pokazalo se da je Chairmao Mao bio u pravu kad je rekao da su reakcionari poput Alija papirni tigrovi. Izgledaju jako ali su zapravo slabi. Nemaju odlučnost. Nemaju snagu povući teške poteze.
Ali dolazi na rampu i kaže da je Cena u pravu. Mislio je da je u Ricochetu ostalo nečeg od njegovog prijatelja. No pogriješio je. No kaže Ceni da je prerano otkrio svoje karte. Ali više neće oklijevati a WM je još uvijek u budućnosti. Još stigne popraviti svoje greške. Izaziva Ricocheta na revanš sljedeće sedmice na Rawu. Ricochet mu kaže da zar mu nije dosta batina. Ali kaže vidjećemo ko će primiti batine. Jel pristaješ? Ricochet klima glavom. Cena se smije.

Raw
Meč se održava. Sindikat kreće uletiti ali Ali odmah izlijeće i uzima steel chair. Boa trči no Ali ga kosi chairom. Ali ulijeće u ring i zamahuje ka Ricochetu i Ceni. Cena odmah bježi iz ringa i gura Xiu Li ispred sebe da se spasi. Ali zastaje da je ne udari a Cena se udaljava sa ostatkom Sindikata.

Raw
Ali je u ringu i obraća se Xiji Li. Govori da je Cena bio nju spreman žrtvovati. Eto koliko je njemu stalo do Sindikata. Cena nije mogao znati da je Ali neće udariti. Naravno njemu to ne bi palo na pamet jer on nije odgojen da udara žene. Ali Cena to nije znao a ipak je gurnuo Xiu. Ako to nije dokaz da Cenu nije briga za ljude oko njega ne zna šta može biti dokaz.
Cena i Sindikat se pojavljuju na rampi. Ali odmah izlijeće po chair ali Cena mu govori da nisu došli da se udaraju. Došli su da mu nešto pojasne. Chairman Mao je jednom rekao da ako kapitalisti ubiju 700 miliona Kineza opet će ih ostati 300 miliona koji će iznijeti revoluciju do pobjede. Tako je i u Sindikatu. Individualne žrtve su nebitne dok se ostvaruje veliki cilj a to je širenje revolucionarnih ideja. Pita Xiu da li joj smetalo ono od prošle sedmice. Ona odmah kaže ne. I da ju je Ali udario ne bi joj smetalo. Cena kaže Aliju vidiš opet si oklijevao. Nikako da naučiš. Ali to je tvoj propust a naš dobitak. Ali govori Ceni da su njega učinili da ko dotakne nedužnog kao da je ubio cijelo čovječanstvo. Pa neka se zamisli Cena čija su vjerovanja zaista dobra i pozitivna. Cena mu kaže da sa takvim vjerovanjem Ali neće postići ništa. Samo će se osramotiti. I na WM i uvijek. Ali mu kaže da će vidjeti to na najvećem PPVu.

Raw
John Cena i Sindikat su opet u njihovoj sobi. Cena govori da je protivnik pokazao svoje slabosti. Moraju to iskoristiti. Chairman Mao je napisao da revolucionar uvijek prvo treba pronaći slabosti reakcionara i onda ih time poraziti. Govori im da nipošto ne vjeruju Alijevim glupostima da je Sindikat tu samo da Cena ima pojas. Ne, Sindikat je tu da širi crveni talas. Kao što se Xia Li izložila tako se i Cena spreman izložiti. Jer je ideal iznad svih njih.
Ali ima intervju gdje ga pitaju kako će se izboriti sa Sindikatom na WM. On govori da to jeste problem, da ga jesu više puta istukli ali da je isto tako i Ali njima znao vratiti. Neće oklijevati na WM. Dugo je čekao na ovo. Ovo je kulminacija njegovog životnog puta. Pobjedu će posvetiti svim potlačenim i obespravljenim od kojih su mnogi u Kini. Cijeli život se borio za takve kategorije ljudi i nastaviće to i na WM i poslije WM. Na WM neće sijati nikakvo crveno sunce.

Raw
Ali je u Čikagu. Tu je sa nekim čovjekom. Čovjek je kineskog porijekla. Ali ga pita odakle on u Čikagu. Čovjek mu govori da je došao tu jer je pobjegao iz Kine zbog opresije komunističkog režima. Kaže da je izgubio mnoge članove porodice zbog te politike. Došao je u SAD započeti novi život. Ali ga pita da li ima djece. Čovjek odgovara sa da. Da li djeca gledaju WWE? Opet da. Ko im je omiljeni? Čovjek mijenja izraz lica i kaže da im je prije to bio John Cena ali da sada više nije. Cena im je slomio srce kad je postao ovo što je danas. Ali mu kaže da shvata i da želi vidjeti njegovu djecu. Čovjek ga vodi i vidimo da ima sinu i ćerkicu circe 8-9 godina. Sin drži i dere se Ali Ali Ali. Ali ga podiže i kaže mu izrašćeš u velikog lava. Vidi da su u uglu kuće stare HLR Cenine majice. Ali im prilazi a sin kreće plakati i kaže da je nekad volio te majice ali da ih sada ne može više nositi. Dijete sad kaže da mu je Ali novi heroj. Ali se okreće vidno emotivan, klekne i kune mu se da će za njega osvojiti WWE Championship.

Raw
Sindikat su u svojoj sobi i čitaju maoistička djela. Odjednom neko ciglom razbija prozor. Vidimo da je to Ali koji se popeo užetom. Sindikat su u šoku a Ali ulijeće u njihovu sobu. Boa i Ricochet se zalijeću, ali Ali ih lagano rješava. Cena se dere da je Ali terorist i da su svi kao i on teroristi. Kreće pobjeći ali Ali ga stiže i obara. Xia Li uzima stolicu i kreće da udari Alija po leđima ali Ali se izmiče i Li pogađa Cenu. U šoku je i odmah bježi. Ali podiže Cenu i baca ga u Maovu sliku koja se razbija. Cena je krvav i nepomičan na zemlji a Ali ponovo namješta uže i izlazi kroz prozor napolje.

WrestleMania 38
Cena ulazi u ring uz hor koji pjeva Meiyou Gongchandang.
U jednom trenutku Ali ostane sam u ringu sa Ricochetom sa chairom u ruci. Ovaj put ne oklijeva i raspaljuje po Ricochetu. Na kraju Mustafa Ali nakon 054 Splasha pinuje Cenu i postaje novi WWE Champion. Uzima Cenin pojas sa petokrakom i razbija ga na centru ringa a sudija mu pruža klasični WWE Championship pojas sa kojim Ali slavi u ringu.

TO BE CONTINUED

@DVW
@KOMANIA
@Master of darkness
@The A-Lister
@Dynamite 7
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la KOMANIA »

@Dynamite 7 E sada možeš da komentarišeš. :P
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la The A-Lister »

Ima dalje? Jeaaa :dance:
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST Ima dalje? Jeaaa :dance:
Pa ni ja nisam bio siguran da li da pišem i 3. dio. Ali mi je bilo prezabavno pisati pa sam odlučio da ipak produžim.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

Moram priznati da mi se kraj sviđa.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la DVW »

Kineski heel Cena je veći twist od nWo-a i Austina zajedno :clap: :clap:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Be the Booker - rasprava

Post Postao/la Dynamite 7 »

Meni samo nije jasno odakle ideja da Cena ima Kineski gimmick, da je neki Kinez bolje bi mi sjelo.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Odgovori