Religija

Nasumični razgovori
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Religija

Post Postao/la lemonzoo »

Bora Drljača nije poznat po četničkim pjesmama.
Uvijek u pravu.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Religija

Post Postao/la crocop97 »

Ne znam baš za Slavoniju, ali ako se Dubrovčani opamete i odluče vratit Republiku, imaju moju podršku :whistle:

Valjda ćemo više riješit te plemenske sukobe koje su ostale europske države porješavale najkasnije krajem 19. st...
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Religija

Post Postao/la lemonzoo »

Mislim da bi najpravednije rješenje bilo da Crnogorci otkupe srpske crkve na svom teritoriju. Nema smisla da Crnogorska PC nema nijedan svoj objekat, neće valjda sad sve graditi iznova.
Uvijek u pravu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Religija

Post Postao/la Maki »

crocop97 je napisao/la:QR_BBPOSTValjda ćemo više riješit te plemenske sukobe koje su ostale europske države porješavale najkasnije krajem 19. st...
Nije baš tako. Otvorenih pitanja imaš i tamo. Katalonija i Baskija u Španiji, Sj. Irska i Škotska u UK. Pa i Mađarska sa svojim revanšizmom nije skroz bezopasna.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Religija

Post Postao/la Dalmatian »

Ma trebamo se mi Dalmatinci odvojit :lol: od republike Hrvatske i bit nezavisna republika Dalmacija koja je već nezavisna država Dalmacija postojala oko 454 do 480 godine nema smisla da Dubrovčani se opamete i vrate dubrovačku republiku bolje nek se pripoje nezavisnoj državi Dalmaciji :D lol
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Religija

Post Postao/la crocop97 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
crocop97 je napisao/la:QR_BBPOSTValjda ćemo više riješit te plemenske sukobe koje su ostale europske države porješavale najkasnije krajem 19. st...
Nije baš tako. Otvorenih pitanja imaš i tamo. Katalonija i Baskija u Španiji, Sj. Irska i Škotska u UK. Pa i Mađarska sa svojim revanšizmom nije skroz bezopasna.
Istina, ali čini mi se da njih ta pitanja muče u manjoj mjeri (Irce i Škote sigurno malo više, ali jasno je zašto), mi smo manje i ekonomski slabe države pa nas nacionalizmi i dalje zanimaju, kad nemaš životni standard onda ti mora bit fora što si Hrvat ili Srbin. Iskreno ne vidim problem oko toga da se Crnogorska PC odvoji ako je to baš želja Crnogoraca, države i nacije se mijenjaju, jebiga, nijedan teritorij nije ničiji vječno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Religija

Post Postao/la Maki »

E pa problem je što nije želja ali se pokušava progurati kao da jeste.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Religija

Post Postao/la Maki »


Evo ovo su pristalice NVO CPC i DPSa. Najstrašnije vrijeđanje Boga i Isusa Hrista. Prava hrišćanska organizacija.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Religija

Post Postao/la lemonzoo »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Evo ovo su pristalice NVO CPC i DPSa. Najstrašnije vrijeđanje Boga i Isusa Hrista. Prava hrišćanska organizacija.
Kakva je to prosrpskopravoslavnacrkva propaganda? Mogu i ja staviti Pavla Đurišića kao pristalicu SPC-a.
Uvijek u pravu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Religija

Post Postao/la Maki »

Protiv ovih ne treba nikakva propaganda, oni sami sebe dovoljno otkrivaju ko su i šta su. I njima dati manastir? Vjerovatno bi ga srušili i napravili nešto komunističko kao sa kapelom na Lovćenu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Religija

Post Postao/la Sherpa »

lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Bora Drljača nije poznat
Ispravio sam te
slika
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Religija

Post Postao/la lemonzoo »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
lemonzoo je napisao/la:QR_BBPOST Bora Drljača nije poznat
Ispravio sam te
Prisiljen sam prvi put od svoje registracije staviti osjećajnik. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Uvijek u pravu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Religija

Post Postao/la Maki »

Komiti CPC idalje pokazuju svoje hrišćanstvo koje izbija iz svake njihove pore. Ovaj put prijete da će zapaliti manastir. Njima je Milo Đukanović bog.

Njegoš je ovo sve opisao:
"Krst nositi vama je suđeno
strašne borbe s svojim i s tuđinom!
Težak v'jenac, al' je voće slatko!
"
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9041
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Religija

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Komiti CPC idalje pokazuju svoje hrišćanstvo koje izbija iz svake njihove pore. Ovaj put prijete da će zapaliti manastir. Njima je Milo Đukanović bog.

Njegoš je ovo sve opisao:
"Krst nositi vama je suđeno
strašne borbe s svojim i s tuđinom!
Težak v'jenac, al' je voće slatko!
"
Ma baba bre izlapela. :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Religija

Post Postao/la Maki »

Pritisci na SPC u Crnoj Gori ne miruju. 14. septembra Skupština Cetinja će raspravljati o tome da Cetinjski manastir "vrati" tzv. CPC. Oni bi svetinju staru vijekovima dali smijuriji koju čine sotonisti, nasljednici komunista i oni koji prijete da će manastir goriti. Ovo prevazilazi normalne razmjere. Udaraju na osnovna ljudska prava jednog naroda. Nadležne institucije moraju odreagovati hitno.
Odgovori