The New Day

Because...New Day rocks!!!

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ali onda ne možeš reći da je Shield veći kao TIM jer to nije.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ali Shield gledaš kao pojedince,a New Day gledaš kao cjelinu.New Dayevci nisu imali toliko individualnog uspjeha zato što se uglavnom bore zajedno za tag titule.
Što je opet minus jer te titule ne vrijede ničemu.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Dynamite 7 »

Kako ne vrijede? Pa šta vrijedi kada gledaš timove ako ne tag titule i najduži reign?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Kako ne vrijede? Pa šta vrijedi kada gledaš timove ako ne tag titule i najduži reign?
U tom je i problem. Tag divizija ne vrijedi ničemu u WWEu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Jim Cornette

Post Postao/la Sherpa »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Što je opet minus jer te titule ne vrijede ničemu.
Na žalost si u pravu. No kada gledam u globalu, oni jesu tag tim koji bi bio jebeno važan i da napuste wwe, pošto nisu samo dva nasumična lika. Tolko su dugo skupa da su postali tim
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Dynamite 7 »

Svejedno su momci zajedno došli do vrha i postali najbolji tim u zadnje vrijeme i jedan od najboljih ikad. Koliko god tag divizija bila zapostavljena oni su jako važni za kompaniju i smatraće se legendama.
NDR :cool: .
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Maki »

Sve to stoji ali da je WWE u njima vidio nešto veće razdvojio bi ih davno. Pa i Eja su odmah odvojili solo kad su ga odlučili pushati.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Jim Cornette

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Sve to stoji ali da je WWE u njima vidio nešto veće razdvojio bi ih davno. Pa i Eja su odmah odvojili solo kad su ga odlučili pushati.
Ovo, no zgleda da se new day neda da ih na bilo koji način totalno razdvoje
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Dynamite 7 »

Tačno je što kažete,ali oni su dokazali da iako kompanija ne misli da su važni oni u stvari to jesu. To što kažeš za Big E-ja se tako poklopilo kad su Kofija pushali nisu ih razdvajali.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Sve to stoji ali da je WWE u njima vidio nešto veće razdvojio bi ih davno. Pa i Eja su odmah odvojili solo kad su ga odlučili pushati.
Ovo, no zgleda da se new day neda da ih na bilo koji način totalno razdvoje
Pa razdvojili su ih na Draftu prošle godine. New Day se nije skroz raspao ali je Big E otpao kao član. Tek kasnije su ga vratili ali sumnjam da je to bio originalni plan.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Tačno je što kažete,ali oni su dokazali da iako kompanija ne misli da su važni oni u stvari to jesu. To što kažeš za Big E-ja se tako poklopilo kad su Kofija pushali nisu ih razdvajali.
Ne možeš biti važan ako kompanija ne misli da si važan. New Day su jednostavno najveće ribe mrtvog ribnjaka. Važni su, da, kompanija ih vidi kao važne ali kao neki midcard zabavni act.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ipak su uvijek ostali povezani nosio je majice sa njihovim slikama,na početku je koristio i njihov theme,izašao sa njima na Wrestlemanii vidjelo se da se još smatra njihovim članom nije prekinuo sve veze.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Maki »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ipak su uvijek ostali povezani nosio je majice sa njihovim slikama,na početku je koristio i njihov theme,izašao sa njima na Wrestlemanii vidjelo se da se još smatra njihovim članom nije prekinuo sve veze.
Kao što sam rekao nije se sve raskinulo ali je jasno bio cilj da se Big E odvoji i pusha samostalno kao singles zvijezda.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Tačno je što kažete,ali oni su dokazali da iako kompanija ne misli da su važni oni u stvari to jesu. To što kažeš za Big E-ja se tako poklopilo kad su Kofija pushali nisu ih razdvajali.
Ne možeš biti važan ako kompanija ne misli da si važan. New Day su jednostavno najveće ribe mrtvog ribnjaka. Važni su, da, kompanija ih vidi kao važne ali kao neki midcard zabavni act.
Svejedno su kada gledaš listu timova važniji od Shielda.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Jim Cornette

Post Postao/la Dynamite 7 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Ipak su uvijek ostali povezani nosio je majice sa njihovim slikama,na početku je koristio i njihov theme,izašao sa njima na Wrestlemanii vidjelo se da se još smatra njihovim članom nije prekinuo sve veze.
Kao što sam rekao nije se sve raskinulo ali je jasno bio cilj da se Big E odvoji i pusha samostalno kao singles zvijezda.
Pa tako se potrefilo,Kofija nisu razdvajali kad su ga pushali.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Odgovori