Ljubav i Sex

Ljubav – ljubav je smisao zivota...

Nasumični razgovori
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Elite je napisao/la: 28 ožu 2024, 17:39
Master of darkness je napisao/la: 28 ožu 2024, 16:09
Sherpa je napisao/la: 28 ožu 2024, 14:48
Master of darkness je napisao/la: 28 ožu 2024, 13:38 Liberali su za slobode, ali ne za one koje nisu one koje njima odgovaraju.
Vidiš, ne slagati se s nekim ne znači zabranjivati. Nek živi život kakav želi. Nađi gdje sam ja njemu zabranio tu slobodu? Samo da je izrazito glupo gledati partnera kroz taj broj.
Čitam primere ljudi koji pisu da bi takvima lupali šamare i pričaju kako treba da umru sami, a prizivaju se kao liberali i pravilni socijalisti. Slažem se ja sa tobom, meni je glupo kroz to da gledam. Meni je jedna od partnerki bila malo "laka" ali meni nije to smetalo. Samo hoću da kažem da imamo pravo na mišljenje, a vidim da bi neki ovde to zabranjivali pod svojom idejom.
Nije ni svako slobodno mišljenje dobro i ispravno. Neki recimo imaju mišljenje da je u redu tuči svoju ženu jer je muž njen vlasnik i gospodar. Neki isto tako misle da je u redu silovati jer imaju takve potrebe. Kad bi dopustili svačije slobodno mišljenje, to više ne bi bio liberalizam već anarhija.
Zato je tvoje mišljenje pretpostavljam dobro i ispravno? :?
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1469
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Elite »

Mišljenje da žene nisu rasplodna stoka koja služi za rađanje dece i da imaju jednako pravo da uživaju u slobodnom seksu kao i muškarci? Da, apsolutno da to smatram za dobrim i ispravnim mišljenjem.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24601
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Maki »

Karikiraš naše argumente.
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Sherpa je napisao/la: 28 ožu 2024, 18:08
crocop97 je napisao/la: 28 ožu 2024, 17:43 Pa meni je to degradirajuće i ne vidim svrhu takvih odnosa, u osnovi znači da misliš kako netko nema drugih kvaliteta osim fizičkih.
Mislim da ih previše gledaš kroz ili naočale. Za bilo kakvu vezu treba neka količina i fizičke i emocionalne povezanosti. Ovdje je samo razlika što ta osoba želi prvo fizičku, pa ako bude htjela nešto više onda će htjeti emocionalnu, jer svi imamo nešto čemu težimo u odnosu. Tako da taj početni sex ne mora biti prepreka za išta u kasnijem odnosu ako si u ostalom pašete. Ako si ne pašete, nije taj startni sex išta odmogao.
Naravno da je bitna fizička privlačnost, ali to može bit samo jedan preduvjet za daljnje ispipavanje terena (pun je namjeran), netko ti se svidi fizički, zatim vidiš jel imate išta zajedničko i dalje svojim redom. Npr meni "loš" smisao za humor može ubit interes jako brzo, jer ako ju ne možeš nasmijat, onda nema smisla.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6968
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la crocop97 »

Elite je napisao/la: 28 ožu 2024, 18:52 Mišljenje da žene nisu rasplodna stoka koja služi za rađanje dece i da imaju jednako pravo da uživaju u slobodnom seksu kao i muškarci? Da, apsolutno da to smatram za dobrim i ispravnim mišljenjem.
Opet, pravdanje jednog ekstrema pozivanjem na drugi koji je jednako štetan. Mislim da je optimalno birat partnericu za koju misliš da bi mogla bit dobar roditelj, nebitno hoće li bit djece ili ne, žene na kraju biraju isto tako i ne vidim šta je tu zatucano
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ne osuđujem ljude po tome koliko su partnera imali ranije ali poštujem da je to nekome bitno. Svako ima svoj tip i traži druge stvari.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la Rio146 »

Elite je napisao/la: 28 ožu 2024, 12:58 Ili može da ga odjebe i nađe nekog normalnog što bi bilo daleko pametnije. Nije stvar u seksu nego u tome što su takvi likovi u suštini opsednuti kontrolom i posesivni. Danas će te pitati koliko si imala seksualnih partnera u prošlosti. Sutra će ti zabraniti da se šminkaš, nosiš haljine u javnosti i viđaš se sa društvom bez njegove dozvole. To su pacijenti od kojih treba bežati glavom bez obzira.
Kakva je ovo generalizacija? Ako nekog zanima broj seksualnih partnera osobe sa kojom si u vezi, ne znaci da je posesivan i opsjednut kontrolom. Odakle ti to?
Yes Sir!
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10485
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Online

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Pitanja koliko je netko promijenio partnera su normalma, zasto riskirat i pokupit kancerogeni HPV za kojeg te kondom nece zastiti na primjer
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17438
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Ljubav i Sex

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

ja nemam takvih problema (teška nejebica i L rizz su zamaskirani blagoslov)
Odgovori