NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la AlenB »

Maki je napisao/la: 12 sij 2022, 21:13 Al tu smo kod onog pitanja kakve oni no nameove dovode. Da oni sad dovode mlade zagrižene wrestling fanovi kojima je ovo san bilo bi u redu. Ali oni to ne rade. Meltzer je jasno rekao da su njegovi izvori u kompaniji rekli da je politika "no more midgets" i "big guys young guys". Znači novi NXT automatski isključuje cijelu jednu grupu potencijalnih novih zvijezda na osnovu njihove fizičke konstitucije. I vidimo da se ide ka tome. Nije to samo Meltzerovo anti WWE trabunjanje. Bron nije loš ali vraga bi ovakav push dobio da nije onako nabildan. Von Wagner na debutu upada u meč za glavni pojas. Tako da koliko god da se može razumjeti cilj NXT 2.0 nipošto se ne može taj cilj podržati.
jebiga to je stvar njihove preferencije i imaju pravo gradit nove zvijezde u smjeru u kojem žele i ako misle da će im to bit dobro za par godina, nek idu s tim, meni se to isto ne dopada i mrzim tu ideju da wrestleri moraju bit nabildani i veliki al šta je tu je
Maki je napisao/la: 12 sij 2022, 21:13 Oni ne selektuju kvalitetu. Oni selektuju likove koji se uklapaju u Vinceov kalup idealnog wrestlera. Kod muškaraca su to nabildani snagatori, kod žena su to sisate plavuše sa dekolteima. Kvaliteta se sa takvom selekcijom nikad neće poboljšati jer WWEu nije to bitno i oni na to neće obraćati pažnju.
apsolutno se slažem, zato i kažem da od novog NXT-a po pitanju kvalitete ne treba očekivat baš ništa. čak nisam ni siguran u to koliko oni želi od tih novih hrvača da pokažu svoje wrestling kvalitete, ako ne sad u NXT-u, pa bar jednom kad se izgrade na main rosteru tako da nisam siguran ni koliko očekivat nekakvu kvalitetu na main rosteru jednom kad ovi pređu tamo. Jer mislim da jednostavno žele samo napravit zvijezde na svoj kalup kakav si i spomenuo, pa koliko god bili nekvalitetni, bezvezni, nekarizmatični, loši u ringu i slično, ako su stereotipni, dobri su
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Hangman98 »

Najbolja stvar je sto ljudi u NXT 2.0 imaju vise razloga za nadanje da ce na main rosteru zapravo biti koristeni.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17720
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ako se dokažu dobri. Jer mislim da je bila spika da im daju da pokažu par mjeseci kakvi su. Ako bude dobro, pričamo što dalje, ako ne, najure ih.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la: 12 sij 2022, 21:23 Ako se dokažu dobri. Jer mislim da je bila spika da im daju da pokažu par mjeseci kakvi su. Ako bude dobro, pričamo što dalje, ako ne, najure ih.
WWE će unaprijed napravit selekciju ko im valja i baš ti će se gle čuda pokazati kao podobni za main roster.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la AlenB »

Hangman98 je napisao/la: 12 sij 2022, 21:22 Najbolja stvar je sto ljudi u NXT 2.0 imaju vise razloga za nadanje da ce na main rosteru zapravo biti koristeni.
i to visi u zraku, ne u ovom trenutku al ko zna šta nosi budućnost, WWE već dugo dugo vremena ne zna šta želi od svog produkta, a stvar bi trebala bit tako jednostavna i sve se krije u kvaliteti
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Hangman98 »

The A-Lister je napisao/la: 12 sij 2022, 21:23 Ako se dokažu dobri. Jer mislim da je bila spika da im daju da pokažu par mjeseci kakvi su. Ako bude dobro, pričamo što dalje, ako ne, najure ih.
I to je humanije i postenije nego ono sto su radili ljudima iz black&gold ere, gdje izgledas kao zvijezda dok ne predjes na main roster i dozivis totalni rebranding kao da nista sto si postigao nije vrijedilo i kreces od nule.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la AlenB »

Hangman98 je napisao/la: 12 sij 2022, 21:25 I to je humanije i postenije nego ono sto su radili ljudima iz black&gold ere, gdje izgledas kao zvijezda dok ne predjes na main roster i dozivis totalni rebranding kao da nista sto si postigao nije vrijedilo i kreces od nule.
to se desilo zbog toga što nije postignuta dvosmjerna komunikacija između tog NXT-a i main rostera, main roster očito nikad nije htio prihvatit ono što je stari NXT nudio u zadnjih par godina i zato je 90% ljudi propalo, to je zapravo suludo zato što je to po defaultu trebalo biti tako da je main rosteru u suglasnosti s onim što NXT radi, ali očito se pokazalo kroz vrijeme da se koncept starog NXT-a nije dobro probio na main rosteru (što zapravo nije ni čudno jer su NXT i main roster bili totalno drugačije koncipirani i nije bilo za očekivat da će main roster ikad postat ono što je taj NXT predstavljao, ne dok je Vince živ i njegovi patuljuci oko njega)

sada je ta veza očito usuglašena jer su poslani ljudi s main rosteru da posluju u NXT-u i od njih rade zvijezde po svojim gabaritima
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Maki »

Ali imaš ono što Alen kaže da ni WWE ne zna šta hoće. EC3 se savršeno uklapao u njihovu percepciju zvijezde pa je pokopan.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Hangman98 »

AlenB je napisao/la: 12 sij 2022, 21:30
Hangman98 je napisao/la: 12 sij 2022, 21:25 I to je humanije i postenije nego ono sto su radili ljudima iz black&gold ere, gdje izgledas kao zvijezda dok ne predjes na main roster i dozivis totalni rebranding kao da nista sto si postigao nije vrijedilo i kreces od nule.
to se desilo zbog toga što nije postignuta dvosmjerna komunikacija između tog NXT-a i main rostera, main roster očito nikad nije htio prihvatit ono što je stari NXT nudio u zadnjih par godina i zato je 90% ljudi propalo, to je zapravo suludo zato što je to po defaultu trebalo biti tako da je main rosteru u suglasnosti s onim što NXT radi, ali očito se pokazalo kroz vrijeme da se koncept starog NXT-a nije dobro probio na main rosteru (što zapravo nije ni čudno jer su NXT i main roster bili totalno drugačije koncipirani i nije bilo za očekivat da će main roster ikad postat ono što je taj NXT predstavljao, ne dok je Vince živ i njegovi patuljuci oko njega)

sada je ta veza očito usuglašena jer su poslani ljudi s main rosteru da posluju u NXT-u i od njih rade zvijezde po svojim gabaritima
Tako je, iz tog razloga je 2.0 bolji za sam WWE i ljude koji se nalaze na ovom brand-u jer je njihova buducnost, koliko toliko, sigurnija i izvijesnija nego sto je to bio slucaj sa crno-zlatnim zvijezdama.

Najveca mana ovoga je sto nije ni blizu atraktivno za gledati kao sto je bio slucaj sa proslom verzijom, jer ce ukljuciti ljude koji su daleko od kalibra najvrucih indy zvijezda kojima je stari NXT bio krcat. Tu ne mislim samo na ove pocetnike poput Brona vec i ljude iz novog projekta gdje su uzeli atlete iz razlicitih sportova i nastoje od njih napraviti hrvace.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Maki »

Ovo će propasti vrlo brzo. Ratinzi su im slabi i ne pokazuju tendenciju popravljanja. Ili će vratiti NXT na Network što bi bilo potpuno priznavanje poraza ili će ga ukinuti. Prije ovo drugo jer onda mogu spinovati kako su oni sami to odlučili napraviti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58272
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Sherpa »

mislim da je puno veći problem da nemaju ideju kako ga postaviti nxt nakon potaza od aewa. kao da ga žele pokopati show da ispadne da je aew dobio trećerazredni show.

i alen je upravu da je ovo dobro za razvoj likova, li onda je to maksimalno network show, ne tv show
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Maki »

Donekle ima i toga ali mislim da žele pošto poto zadržati NXT na televiziji kako ne bi ispalo da su baš propali. Poslali su show da uništi konkurenciju a na kraju su ga morali skloniti sa televiziji zbog niske gledanosti.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Hangman98 »

Dok oni pokusavaju da zataskaju ocigledan poraz u ratu srijedom, konkurencija ce im stici flagship show po ratingsima. Vec su u demu tu negdje.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17990
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Hangman98 »

slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: NXT 2.0

Post Postao/la Maridius98 »

Pošto je sad matori preuzeo kontrolu, interesuje me da li će NXT sad biti u kontinuitetu. Jako dugo su se pretvarali da je to zasebni univerzum.
slika
Odgovori