NXT

Rasprava o TV epizodama NXT-a

Razvojni program 2.0
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

Sherpa je napisao/la: 13 lis 2021, 23:11 Dugoročno gledano Smrt nxta je vjerojatno odlična stvar za industriju. Njegova ideja je bila biti wweov indy, što su bili vizualno, no i dalje su proizvod milijarderske korporacije. Sada ponovo imamo indy scenu u kojoj se pojavljaju i neka najveća imena iz aewa.

A mislim da indy scena može prižiti ono što oni koji imaju tv ugovore ne mogu, zbog sponzora.
Misliš li da je WWE mogao mnogo bolje da prođe da je sklopio saradnju sa nekom kompanijom ili da je jednostavno dozvolio da neki ljudi (kao npr. Bryan) mogu da imaju mečeve i na nekim drugim mestima?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la Maki »

WWE nema ništa od toga. To je ključno.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

Maki je napisao/la: 13 lis 2021, 23:17 WWE nema ništa od toga. To je ključno.
Ne bi im otišli neki ljudi, recimo Bryan. :think:
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: NXT TV

Post Postao/la The A-Lister »

Pa šta nije WWE Bryanu nudio u novom ugovoru da može u Japanu nastupati? Mislim da je bilo nešto takvo
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la Maki »

Da ali to je očito bio iznuđeni izuzetak.
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la Maridius98 »

NXT-ju nikada nije trebalo da bude treći brend.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

KOMANIA je napisao/la: 13 lis 2021, 23:15 Misliš li da je WWE mogao mnogo bolje da prođe da je sklopio saradnju sa nekom kompanijom ili da je jednostavno dozvolio da neki ljudi (kao npr. Bryan) mogu da imaju mečeve i na nekim drugim mestima?
Mogao je da je to napravio na način na koji je aew napravio, i da je to napravio prije njih. evolve suradnja je završila tako da evolvea danas više nema. wweu nije potrebna niti jedna od tih kompanija. to i je bila nxta, ugasiti scenu da netko ne dobije tv prava. nxt uk je nastao, japan je bio u planu. meksiko im vjerojatno ne bi upalio, ali bi probali tipa njemačku i australiju. uz takvo razmišljanje, što će ti druge kompanije. uz jedan ali
Maki je napisao/la: 13 lis 2021, 23:17 WWE nema ništa od toga. To je ključno.
a taj ali je bio u tome da su mogli koristiti te manje kompanije da malo ozadovolje ljude. odi tamo na par tjedana, ispuši se, pa se vrati. jer mislim da je mikromenadžment svega u wweu jako frustrirajuća stvar. ovako su im mogli dati slobodu, i imati sve indy promocije u svom dlanu, da im jedu iz ruke. no wwe je tražio načine da na wm tjedan zabrani sve wrestling evente u gradu, što dovoljno govori o tome kakav im je modus operandi.
The A-Lister je napisao/la: 13 lis 2021, 23:20 Pa šta nije WWE Bryanu nudio u novom ugovoru da može u Japanu nastupati? Mislim da je bilo nešto takvo
problem je taj, što su došli do toga kada je već bilo kasno i kada su svi počeli surađivati. evo, dat ćemo ti da radiš tamo. premda nemamo pojma što to točno znači sa političkog wrestling aspekta. i vjerojatno bi bilo problema kada bi došlo do nekih kompromisa koji se trebaju napraviti.

jer moraš gledati, db odlazi u njpw i ima meč na cardu prije meča omege koji predstavlja aew. (karikiram). Hoće li dati dbu taj meč, hoće ga povuci s showa? tražiti da ide u boljem slotu nego omega. tu bi bilo jako puno pitanja za wwe koji nije spreman za suradnju osim ako nije ekluzivna, a to je pak htio da sjebe aew.
slika
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8832
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la KOMANIA »

Maridius98 je napisao/la: 13 lis 2021, 23:31 NXT-ju nikada nije trebalo da bude treći brend.
Posebno ne u trenutku kada se pojavila nova kompanija u usponu, koja je polako postala konkurencija. Sada već imaju problem da naprave dva jaka branda, tako da bilo kakva priča o trećem pada u vodu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23781
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la Maki »

Saradnja sa drugima je nepotreban rizik za WWE. Evo hipoteticka situacija. WWE ima saradnju sa NJPW, promovisu njihove showove na Rawu i SD. I sad neki fan koji je do tad pratio samo WWE preko WWEa cuje za NJPW i svidi mu se i on odustane od WWEa. WWE je tu izvisio. Samo sebi iskopali rupu. A oni sebi mogu priustiti izolaciju AEW ne moze.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Da. Samo mislim da oni imaju jako mali broj takvih fanova, da imaju fanove koji su prilično vjerni.

Premda, kako je wwe program bivao sve lošiji tako su mnogi prestali gledati. I vraćaju se uz aew jer aew ima buzz. I imat će buzz još dugo dokle god se na indy showima pojavljuju njihovi ljudi.

Jer ja bih rekao da je publika koja ide ma lokalne male showe puno više publika koja prati puno wrestlinga ne samo wwe.

Wwe si je mogao priuštiti malo bolji odnos sa indy scenom bez da sebe ošteti.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: NXT TV

Post Postao/la The A-Lister »

Ima smisla ovo što Maki kaže ali da, sumnjam da bi WWE-ovi fanovi prešli na NJPW da ga reklamiraju. NXT-ovi možda i bi.
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: NXT TV

Post Postao/la The A-Lister »

Dakota Kai?
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17259
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: NXT TV

Post Postao/la The A-Lister »

Zanimljivo

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57151
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT TV

Post Postao/la Sherpa »

Ako mala postane hrvačica, mislim da će biti jako kontroverzna

Odluka da odbije trenirati ke zanimljiva i legitimna. Svatko ima pravo odbiti bilo kojeg kandidata ako ga ne želi u svojoj školi. No moram reći da me zanima da či bi isto napravio da je riječ o klincu od 13 godina.

Dok fanovi, a što reć? Sramotno, ali nešta neočekivano
slika
Odgovori