Impact

Tjedni show

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Ovotjedni Impact:

Bailey - Angels *** 1/4
Laredo Kid - Miguel ***1/2
Black Taurus - PCO **
Shera - Swann **
Mia Yim - Purazzo ***1/2

Jako dobra i fluidna epizoda s dosta mečeva, x divizija trenutno gori. Angels je imao super debi, za tv standarde dosta kvalitetan meč.

Sviđa mi se što Bailey i Miguel sellaju i dalje ozljede s Against All Oddsa i to su dobro uklopili u svoje mečeve tu. Miguel bi mogao opet na titulu, ali cijela divizija je krcata talentima i bit će dobrih mečeva svakako.

PCO je sve nesigurniji u ringu i treba prestat s tim rizičnim potezima, prije svega zbog sebe, dvaput se skoro polomio tu. Najbolji je sad kao monster heel u tag mečevima i nema uopće potrebe za takvim egzibicijama

Shera mi je bio dosadan još čim se pojavio, mislio sam čak da će bit produženi squash nad Swannom, ali Swann ipak dobija, kul.

Yim i Purazzo su odradile meč za izazivača za Knockuts titulu i drago mi je što je Yim dobila. Meč kao meč je bio poprilično dobar, Yim je nabijala tempo, a Deonna povremeno usporavala svojim kontrol segmentima i živnule su u zabavnoj završnici. Na kraju Grace izašla i sportski se pozdravila s Miom, bit će to dobar meč.

Za sljedeći tjedan postavili su meč između Maclina i Jamesa Storma, trebalo bi bit jako dobro, Maclin je zaredao dobrih mečeva i mislim da će kliknut sa Stormom.

Izgleda da se nastavlja priča između Alexandera i Younga, treba im još ozbiljnijih protivnika za Josha, Young je odličan, ali Josh je trenutno nekoliko razina iznad, treba držat titulu najmanje do BFG-a.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la Hangman98 »

crocop97 je napisao/la: 10 srp 2022, 16:55 Za sljedeći tjedan postavili su meč između Maclina i Jamesa Storma, trebalo bi bit jako dobro, Maclin je zaredao dobrih mečeva i mislim da će kliknut sa Stormom.
U kakvoj formi je Storm?
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Drži se jako dobro, bar je tako izgledalo u multi man tag mečevima. A Maclin je uspio izvuć dobar meč iz PCO-a, koji se doslovno počeo raspadat usred meča pa ne bi trebalo bit problema ni sa Stormom.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Najavili su i Shelley - Sabin
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la AleksaVP »

crocop97 je napisao/la: 11 srp 2022, 22:57 Najavili su i Shelley - Sabin
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

MOTYC u najavi.

Ne vjerujem da će ijedan od njih dvojice srušit Alexandera pa je s te strane svejedno koji ide na njega, ali odradit će mečinu to je sigurno.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Bome su Shelley i Sabin ispunili očekivanja, odličan meč. Drago mi je da je Shelley dobio priliku za titulu jer je Sabim već bio prvak, a Shelley mi je trenutno dosta bolji u ringu kako je usporio u singles mečevima i pojačao agresivnost (imao je sličan pristup u meču s Maclinom prije mjesec - dva) i odmjerenost poteza. Obojica su igrali pomalo prljavo i ciljali slabe točke jedni drugima, Shelley je odradio dobar posao na Sabinovom koljenu udarcima i polugama, a Sabin je dobro sellao. Malo mi je zasmetao kickout na Shelley finisher, ali su to opravdali tako da je Shelley odmah išao na Motor City Stretch i dobio polugu. Generalno odličan meč uz jedan botch, koji srećom nije ubio Sabina, ali nije naštetio tijeku meča imogli su izbacit nekoliko near falla. ****1/4 Nakon meča izlazi VBD i napadaju Gunse, ali spašava ih Kushida, kul.

Ostatak epizode dosta dobar, Honor No More i VBD imaju sličan razvoj priče oko neuspijeha svojij članova, PCO bi mogao napustit HNM, a VBD bi mogao dobit člana. Tag divizija im je dosta tanka, pogotovo kako su Briscoesi otišli nazad u ROH.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Više neću biti jedini sa Impact ikonicom izgleda, pozdrav brate 👋🏼
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Koliko treba za ikonicu, deset recenzija? Možda i jesam nakupio ili će bit uskoro sigurno
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la Sherpa »

Yap no imaš 4 priznate :(
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Nakupit će se, polako, ali sigurno :D

Impact 28.7.2022.

Eddie Edwards - Ace Austin ***1/2
Jako dobar opener, završnica je bila odlična. Najvažnije je da su napkon počeli sa singles mečevima između HNM-a i BC-a, a Edwardsu treba singles pobjeda da se stable može shvatit ozbiljno nadalje. jedini problem je što u Bullet Club u Impactu baš nema zvučnih heavyweight imena (tj općenito ih nemaju), a Austin, koliko god bio odličan, je u X diviziji i nije baš zvučno ime kao što je Jay White dok se pojavljivao kratko u Impactu.

Prošli tjedan je Shera napao Josha u backstageu nakon intervjua, samo to nisu prikazali u prošloj epizodi i za ovu epizodu su postavili njihov meč. Srećom nije title meč, Shera je tu čisto da Josh pokupi pobjedu nad nekom mrcinom i to je to.

Trey Miguel i Laredo Kid - Johnny Swinger i Zicky Dice **
Swinger i Dice imaju gimmick debila, ali donekle su zabavni. Comedy wrestling je često ili pogodak ili promašaj, ovi su oboje istovremeno. Bilo je kratko i ubilo je vrijeme, bitno da je Laredo Kid odnio pobjedu.

Jada Stone - Tiffany Nieves **
Još jedan kratki filler, bitnije je ono šta se desilo nakon meča, vratila se Killer Kelly i prebila Stone i Tiffany. Publika je jako mlako reagirala na Kelly, mislim da je i krivo vrijeme za još jedan ovakav gimmick pored Mashe, ali vdijet ćemo, možda ispadne dobro, Knockuts divizija im je možda i u najboljem stanju (uz X diviizju).

Ovi backstage segmenti VBD-a su mi previše cringe zbog pokušaja filmičnosti i malo su neuvjerljivi. Zasad se usmjeravaju na to da eliminiraju Shelleya i Sabina prije nego pređu na Kushidu (i u konačnici, Alexandera). Vjerojatno ćemo dobit MCMG/Kushida - VBD 3 na 3 uskoro i to bi moglo bit odlično.

Shelley je dobio jako lijepu video montažu u kojoj članonvi rostera i ljudi koji ga poznaju kroz karijeru (Johnny Gargano je isto sudjelovao) pričaju o njegovoj važnosti za Impact i koliko je podcijenjen. Joshov reign je odličan, ali kad tad mora doći kraju i ne bih imao ništa protiv da ga Shelley sruši u budućnosti. Nije još spreman da to napravi na Emergenceu, nek čuvaju to za BFG. Ne bi bilo loše ni da Shelley napravi heel turn, samo ne smiju razdvajat MCMG jer im je tag divizija mršava.

Shera- Josh Alexander **
Sjećam se da su doveli Sheru kad su imali suradnju s onom indijskom kompanijom, mislim da se zvala Ring Ka King i da je Shera bio bezveze i da publika nije uopće reagirala na njega, tj jest, ali dosta negativno. Trajalo je kratko, koliko je i trebalo da Josh još jednom pokaže da može dobit meč bez obzira koliko protivnik bio veći. Samo ostaje pitanje tko će njega srušit jer mu nitko nije ni blizu bookingom, moraju dovuć nekog ili jače pogurat nekog (najbolje Shelley ili Storm, možda i Callihan kad završi s Mooseom).

Eddie i HNM dižu seljačku bunu i traže title meč, Scott ih je ladno odjebao.

Deonna i Chelsea su iznenađujuće jako dobar tim (Chelsea je zapravo sposobna za odradit meč, ona i Mickie James su nedavno odradile pošten brawl), ali ovaj segment s Tayom, Rosemary i Havok je bezveze, Havok se pokušava pridružit "kul" curama na djevojačkoj, izgleda kao priča s Kante farbe, ali bitno da im mečevi dostave.

HNM pokšavaju razmontirat opremu u kamionu za produkciju kako bi natjerali Scotta da dobiju title meč i dobili su pod uvjetom da dobiju 5 na 5 meč s BC-om, u suprotnom se stable mora raspustiti. Samo ne znam na koju titulu ciljaju jer ništa nije rečeno, vjerojatno tag titule, samo koji članovi će uopće bit taj tim koji ide na prvake?

Rich Swann - KUSHIDA ****
Počeli su brzim kontrama i mat wrestlingom, prebacili se na kidanje ruku i malo usporili tempo dok nisu u završnici ubrzali gdje su se izlupali kickovima i laktovima, stvarno sjajna akcija. Kushida se fokusirao na napade na ruku i konstantno radio poluge i udarce (mislim da je lijeva ruka fasovala) kako bi na kraju i dobio hoverboard lockom u koji je uhvatio Swanna nakon što ga je spustio moonsaultom dok mu je istovremeno držao polugu, odličan potez. Sviđa mi se što skoro svaki tjedan X divizija dobije prostora za odradit jedan ili dva kvalitetna meča i nadam se da će se Kushida češće pojavljivat.

Sve u svemu, poprilično dobra epizoda s nekoliko fillera, ali i jednim jako dobrim i jednim odličnim mečom i napokon su se neke priče počele kotrljati u nekom smjeru. Emergence će izgleda bit jako dobro građen show, već sad djeluje važno, a imaju još i sljedeća dva Impacta da ga podebljaju. Za sljedeći Impact (tj ovaj tjedan) su najavili PCO - Doc Gallows u street fightu, što može bit ili jako dobro ili jako loše, nema između.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Impact 4.8.2022.

Deonna - Rosemary **
Solidan opener, ali mogu one i bolje. Havok je slučajno koštala Rosemary pobjede i izgleda da priča ide u smjeru da će Deonna i Chelsea na kraju prihvatit Havok u ekipu da ju iskorištavaju (valjda se ne sjeća tko je točno nakon što su ju izvukli iz nekom limba / podzemlja ili čega već i treba ju podsjetit da je bila nezaustavljivo čudovište), možda i bude nešto od ovoga, ispričavam se što sam ih usporedio s pričom s Kante Farbe.

Čini mi se HNM svaki tjedan ima isti backstage promo u kojem prozivaju PCO-a za nešto i kažu mu da se mora dokazat, samo mijenjaju pozadinu, malo su na stepenicama pa malo u hodnicima.

Impact Media Digital Championship: Black Taurus - Meyers (c) **3/4
Meyers je dosta bolji u ringu nego što sam mislio da će bit, a Taurus iz tjedna u tjedan pokazuje da zaslužuje push. Zabavna akcija cijelo vrijeme, nekoliko sjajnih poteza i dobar heel work Meyersa s usporavanjem meča, a nakon meča ulijeće Gujar i Decay (Crazy Steve je bio pratnja Taurusu) pomažu Gujaru da sredi Meyersa. Izgbjegava ga Meyers već duže vrijeme i ne da mu meč za titulu, Meyers mi se čini ok, ali tu titulu bi se moglo malo ozbiljnije prikazivat, neka ju stave na Gujara ili najbolje Taurusa i zaredaju nekoliko kvalitetnih mečeva.

Gisele Shaw - Masha Slamovich **
Kratko, ali učinkovito. Gisele je dobila iznenađujuće puno prostora za kontre, Masha je dosad uglavnom samo gazila sve pred sobom. Dobro da je ovo bilo malo duže i drugačije od njezinih dosadašnjih mečeva jer nema smisla da samo gazi jobbere u jednostranim mečevima, publika mora vidjet i kakva je u ringu i da pobjeđuje i ozbiljnije protivnice ako ju spremaju za title meč protiv Grace na Bound For Gloryu.

Mia Yim i Madison Rayne imaju meč na sljedećem Impactu, treba nahranit Miu prije meča za titulu

MCMG - VBD ***
Dobro, ali moglo je trajat mrvicu duže. Deaner i Doering su na zadatku da maknu MCMG iz akcije i main event scene i koliko god da mogu bit ozbiljna prijetnja, ne ide im to baš od ruke nikako. Dosta prljavih taktika i pokušaja nadmudrivanja, ali MCMG uspijevaju izvuć pobjedu. Nakon meča VBD napadaju MCMG, opet ih Kushida pokušava spasiti, ali ovaj put neuspješno jer dolazi i Eric Young riješit ono što ostali članovi VBD-a ne mogu (opet), ovdje je trebao uletit i Alexander čisto da se pojavi malo. Zanimljivo mi je što je Sabin pinao Deanera, a ne Shelley, koji izaziva Alexandera za titulu na Emergenceu. Zasad i nisu baš nešto izgradili taj meč, sve druge priče mi se čine razvijenije. Shelley je prikazan kao ozbiljan protivnik, ali bez ikakvih većih interakcija između njega i Alexandera stvarno i djeluje ko filler feud, Shelley se više susreo sa članovima VBD-a nego s prvakom. Al ajde dobro, samo da ne bude uplitanja na Emergenceu tijekom samog meča.

Raj Singh - Sami Callihan
Squash, nakon meča Callihan proziva Moosea i Maclina, koji izlaze i napadaju ga, ali glume i dalje da ne djeluju zajedno.

Gallows i Anderson imaju backstage promo prije Gallowsovog meča s PCO-om, ništa posebno

Gallows - PCO u Street Fightu **1/4
Već sam nekoliko puta rekao da PCO jednostavno ne smije više imat singles mečeve, pogotovo ne ovakve jer se jedva kreće. Ali publika ga voli i vole njegov frankensteinski gimmick pa razumijem zašto bi ovom nekom bilo zabavno. Gallows je inače dobar za sporiji za sporiji heel work u tag mečevima i to je to, problem je kad ga staviš s nekim tko trenutno nije ništa bolji i dobiješ meč koji čini nekoliko solidnih spotova između kojih je bilo potpuno ništavilo. Kraj je bio solidan, Gallows je bacio PCO-a kroz ring i PCO ne sella spot jer je čudovište i zakucava Gallowsa u istu rupu u ringu i odnosi pobjedu. Ne znam gdje ovo više ide s njim, žele li ga ostavit u Honor No Moreu ili planiraju da ih napusti ili da ga izbace. U svakom slučaju, sve miriše na njegov face turn, a tu je više manje i imao ulogu facea.

Dobra epizoda, malo slabija od prošle, ali onima kojima PCO inače ima zabavne mečeve će se ovo sigurno svidjet puno više
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Impact

Post Postao/la crocop97 »

Impact 11.8.2022.

Karl Anderson - Kenny King **1/2
Dobra brza izmjena na početku, Anderson uspijeva pratit Kingov tempo, meni je od užasno podcijenjen kao singles wrestler. King se usmjerio na Andersonovu nogu (koja je valjda već ozlijeđena) i to je uglavnom bio ostatak meča. King diže Andersona na ramena za nešto i Anderson kontrira u Gun Stun. Nažalost je bilo previše kratko, ali poslužilo je da BC vrati pobjedu nakon što je Gallows izgubio od PCO-a. King pokušava pokidati nogu Andersonu stolicom, ali ulijeće Heath i spašava ga.

Deaner - Kushida **3/4
Deaner je jako dobar kad se stavi u ring s pravim ljudima i ne bih imao ništa protiv njihovog dužeg meča, ovo je trajalo samo 5-6 minuta. Kushida kroz cijeli meč napada ruku i nabija tempo, Deaner usporava čim preuzme malo kontrolu, dok Doering tu i tamo odvraća pažnju suca. Deaner nikako da odnese pobjedu u meču, vjerojatno će opet bit neki backstage segment s Youngom koji mu govori da je razočaran.

Da, još jedan VBD segment kao i svaki drugi zadnjih tjedana, sad se moraju dokazat na Emergenceu.

Tiffany Nieves - Killer Kelly N/R (squash)
Tiffany je jako zgodna, što znači da će postat brza hrana za monster heela. Bit će zanimljiv susret Mashe i Kelly, ako se dogodi.

Još jedan HNM backstage segment. Samo im sad postojanje kao stable ovisi o meču na Emergenceu i Edwards ih bodri prije bitke. I opet malo proziva PCO-a. Samo da ih ne raspuste protiv Bullet Cluba jer nisu ništa konkretno još napravili s njima, Edwards se prošli tjedan susreo s Alexanderom u backstageu, što bi mogao bit nagovještaj da spremaju Edwardsa za BFG.

Madison Rayne - Mia Yim **3/4
Sasvim solidan meč, uz još koju minutu moglo je bit i jako dobro. Kao što je bilo za očekivat, Yim uzima pobjedu da ju se malo nahrani prije meča s Grace. Yim i Rayne imaju povijest, ali možda su joj mogli dat nekog drugog prije Emergencea jer je Masha squashala Madison prije par tjedana, ali dobro, svejedno nije ni bitno.

Deonna i Chelsea su zanimljiv tim, mislim da će imat zanimljiv tag title reign

X Division Title meč: Rocky Romero - Mike Bailey ***3/4
Standardno dobar Baileyev meč, nitko nije ni sumnjao da će rasturat u x diviziji i ovo je jako dobar meč za tv epizodu i to prije obrane titule na Emergenceu, a ne sjećam se da sam gledao Romera u singles meču ranije i moram reć da je jako dobar. Brza akcija u početku, u sredini usporavaju i kreću s izmjenama poprilično stiff udaraca i šamarčina. Romero je izgledao jako i predstavljen je kao ozbiljna prijetnja, dobro koriste ljude iz New Japana čak i kad dobiju mid cardere.

Potpisivanje ugovora za World title meč na Emergenceu:
Vrhunski odrađeno, Shelley je dobio najviše prostora i odradio je stvarno jak promo, ne vjerujem da uzima na Emergenceu, ali treba ga pogurat kasnije malo. I izbjegli su sve moguće wrestling klišeje kod potpisivanja ugovora (brawl, prevrtanje stola, upade), a opet napravili dobru priču kroz sam segment. Slično je kao u feudu s Youngom, Josh iskazuje poštovanje veteranu i veteran mu govori da je samo "Alex Shelley mark", samo što Shelley nije nadrkan i ogorčen kao Young. Žalio sam se da su trebali malo bolje izgradit title meč, ali ovim su se apsolutno iskupili.
slika
Odgovori