Goldberg

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la LittleAJ »

Ja mislim da su glasine istinite jer Slowberg je u prošlosti bio veliki problem u svlačionici al usvakako on je za mene jedan veliki kancer za rvanje i to svi znate. Niko me ne može ubjediti da je on zaslužio da udje u Hall Of Fame bez dobrog meča u karijeri.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24594
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Goldberg

Post Postao/la Maki »

LittleAJ je napisao/la:QR_BBPOST Ja mislim da su glasine istinite jer Slowberg je u prošlosti bio veliki problem u svlačionici al usvakako on je za mene jedan veliki kancer za rvanje i to svi znate. Niko me ne može ubjediti da je on zaslužio da udje u Hall Of Fame bez dobrog meča u karijeri.
Mislim lik je bio megapopularan i držao je WCW iznad vode tokom svog reigna.
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la LittleAJ »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST
LittleAJ je napisao/la:QR_BBPOST Ja mislim da su glasine istinite jer Slowberg je u prošlosti bio veliki problem u svlačionici al usvakako on je za mene jedan veliki kancer za rvanje i to svi znate. Niko me ne može ubjediti da je on zaslužio da udje u Hall Of Fame bez dobrog meča u karijeri.
Mislim lik je bio megapopularan i držao je WCW iznad vode tokom svog reigna.
U tim godinama WCWu je gledanost jako pala i svi su gledali WWF. Brock je na all time great listi iznad Goldberga za 10 mjesta
slika
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la LittleAJ »

Ako si popularan to ne znači da si najbolji.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13784
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Goldberg

Post Postao/la AleksaVP »

U ovom biznisu ti ništa ne znači ako nisi popularan..
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24594
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Goldberg

Post Postao/la Maki »

LittleAJ je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
LittleAJ je napisao/la:QR_BBPOST Ja mislim da su glasine istinite jer Slowberg je u prošlosti bio veliki problem u svlačionici al usvakako on je za mene jedan veliki kancer za rvanje i to svi znate. Niko me ne može ubjediti da je on zaslužio da udje u Hall Of Fame bez dobrog meča u karijeri.
Mislim lik je bio megapopularan i držao je WCW iznad vode tokom svog reigna.
U tim godinama WCWu je gledanost jako pala i svi su gledali WWF. Brock je na all time great listi iznad Goldberga za 10 mjesta
Nije tačno. WWF jeste u tom periodu imao prednost, ali Nitro na kojem je Goldberg savladao Hogana je pobjedio Raw u ratinzima. Generalno je razlika bila mala između showova. WCW je opet imao jednu seriju pobjeda u ratinzima u avgustu i posljednji put kada Nitro dobija Rawa jeste opet tokom Goldbergovog reigna. Nakon Goldbergovog poraza od Nasha i Fingerpoke of Dooma Nitro kreće padati i razika postaje sve veća. Goldberg je pravio razliku.
Avatar
LittleAJ
Rank 5
Rank 5
Postovi: 119
Pridružen/a: 26 stu 2016, 21:03
7
O meni: Annoying Bayern idiot
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la LittleAJ »

Al opet to nije op
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
LittleAJ je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
LittleAJ je napisao/la:QR_BBPOST Ja mislim da su glasine istinite jer Slowberg je u prošlosti bio veliki problem u svlačionici al usvakako on je za mene jedan veliki kancer za rvanje i to svi znate. Niko me ne može ubjediti da je on zaslužio da udje u Hall Of Fame bez dobrog meča u karijeri.
Mislim lik je bio megapopularan i držao je WCW iznad vode tokom svog reigna.
U tim godinama WCWu je gledanost jako pala i svi su gledali WWF. Brock je na all time great listi iznad Goldberga za 10 mjesta
Nije tačno. WWF jeste u tom periodu imao prednost, ali Nitro na kojem je Goldberg savladao Hogana je pobjedio Raw u ratinzima. Generalno je razlika bila mala između showova. WCW je opet imao jednu seriju pobjeda u ratinzima u avgustu i posljednji put kada Nitro dobija Rawa jeste opet tokom Goldbergovog reigna. Nakon Goldbergovog poraza od Nasha i Fingerpoke of Dooma Nitro kreće padati i razika postaje sve veća. Goldberg je pravio razliku.
Al opet to nije opravdanje da pobjedi Fienda. Uopšte nije opravdanje.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Markovic619 »

Nesto WWE previse spominje Goldberga po drustvenim mrezama, izgleda taj mec sa Reignsom ce brzo doci.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la TheViper »

Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Nesto WWE previse spominje Goldberga po drustvenim mrezama, izgleda taj mec sa Reignsom ce brzo doci.
Izgubi od nebitnog Strowmana i sad treba da mislim kako bi imao sanse protiv ovakvog Romana? Prosao voz.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Dynamite 7 »

Upravo tako Roman je na takvom nivou da ne vidim način kako bi Goldberg izgledao opasno i konkurentno Romanu.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10358
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Markovic619 »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Nesto WWE previse spominje Goldberga po drustvenim mrezama, izgleda taj mec sa Reignsom ce brzo doci.
Izgubi od nebitnog Strowmana i sad treba da mislim kako bi imao sanse protiv ovakvog Romana? Prosao voz.
Roman je na istom nivou kao što je bio prije pet godina.

Uvijek možeš ispričati priču gdje Goldberg nije imao vremena da se spremi za Strowmana.

A Strowman nije neki kepec kojeg možeš squashat.

Realno Goldberg nije imao ni šanse protiv Fienda a na kraju znamo šta se desilo.

Ali ovo je ipak Reigns.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24594
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Goldberg

Post Postao/la Maki »

Iskreno me ne bi čudilo da se prave da se poraz od Strowmana nije ni desio.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la Dynamite 7 »

Markovic619 je napisao/la:
TheViper je napisao/la:QR_BBPOST
Markovic619 je napisao/la:QR_BBPOST Nesto WWE previse spominje Goldberga po drustvenim mrezama, izgleda taj mec sa Reignsom ce brzo doci.
Izgubi od nebitnog Strowmana i sad treba da mislim kako bi imao sanse protiv ovakvog Romana? Prosao voz.
Roman je na istom nivou kao što je bio prije pet godina.

Uvijek možeš ispričati priču gdje Goldberg nije imao vremena da se spremi za Strowmana.

A Strowman nije neki kepec kojeg možeš squashat.

Realno Goldberg nije imao ni šanse protiv Fienda a na kraju znamo šta se desilo.

Ali ovo je ipak Reigns.
Realno bi se popišali po svemu dobrom što su uradili sa Romanom u zadnje vrijeme. Nema smisla da jedan penzioner (uz svo poštovanje Goldbergu) dobije lika koji je trenutno strah i trepet u WWE. Fiend po meni nije bio na Romanovom nivou.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17431
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Niko me ne može ubjediti da je on zaslužio da udje u Hall Of Fame bez dobrog meča u karijeri.
Goldberg vs DDP (Halloween Havoc 1998)
Lesnar vs Goldberg (WM33)
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
Status: Offline

Goldberg

Post Postao/la DVW »

Čitam da je Goldberga u karijeri pobjedilo svega 8 wrestlera, od toga 3 u WCW-u. Nisam znao to. Tako da ako ne računam failani match protiv Takera Goldberg ima svega poraz od 4 wrestlera u WWE-u iz svog prvog runa. Lesnar, Hunter. Koja još dvojica su ga dobili?
Odgovori