Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la HunterDX »

lemonzoo je napisao/la: 29 ruj 2022, 11:52 Blago se vama kad vam je Pink najveći problem u životu.
Mediji su nas i doveli do dna.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Onda ugasite TV.
Uvijek u pravu.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la HunterDX »

lemonzoo je napisao/la: 29 ruj 2022, 11:54 Onda ugasite TV.
Ugasio sam ga odavno.
Problem je što ga većina ne gasi.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Maki »

Naravno da je Pink problem. Da oni puštaju samo rijaliti smeće onda bi se moglo reći da ih se može ignorisati ali Pink je glavno propagandno glasilo SNS kriminalnog režima.
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Maki je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:27 Naravno da je Pink problem. Da oni puštaju samo rijaliti smeće onda bi se moglo reći da ih se može ignorisati ali Pink je glavno propagandno glasilo SNS kriminalnog režima.
I ti ugasi TV.
Uvijek u pravu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Maki »

Gašenjem TVa neće nestati problemi u zemlju u kojoj živim.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la HunterDX »

lemonzoo je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:27
Maki je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:27 Naravno da je Pink problem. Da oni puštaju samo rijaliti smeće onda bi se moglo reći da ih se može ignorisati ali Pink je glavno propagandno glasilo SNS kriminalnog režima.
I ti ugasi TV.
A ti prestani da se praviš pametan.
Neću reći da si glup, ali nisi ni nešto naročito bistar.
Mi ovde pišemo o jednom ozbiljnom problemu, jer zbog tih koji su ispred TV-a i mi imamo problem.
Mi gasimo TV, a ti se izloguj za foruma ako nemaš šta pametnije da napišeš.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Master of darkness »

Maki je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:27 Gašenjem TVa neće nestati problemi u zemlju u kojoj živim.
Ti i dalje Limunu ozbiljno odgovaras na postove :lol:

No offence Lemonzoo
You leave when you think it's time
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Master of darkness »

Pružalac medijske usluge, u odnosu na svoj programski sadržaj, u skladu sa svojom programskom koncepcijom, dužan je da:

1) obezbedi slobodno, istinito, objektivno, potpuno i blagovremeno informisanje;

2) prenese saopštenja organa javne vlasti hitne prirode koja se odnose na ugroženost života, zdravlja, bezbednosti ili imovine;

3) doprinese podizanju opšteg kulturnog i obrazovnog nivoa građana;

4) ne pruža programske sadržaje koji ističu i podržavaju narkomaniju, nasilje, kriminalno ili drugo nedozvoljeno ponašanje, kao i sadržaje koji zloupotrebljavaju lakovernost gledalaca i slušalaca;

5) poštuje zabranu političkog oglašavanja van izborne kampanje, pre početka izborne kampanje da objavi tarife za političko oglašavanje, a u toku izborne kampanje da registrovanim političkim strankama, koalicijama i kandidatima obezbedi zastupljenost bez diskriminacije. Kriterijumi po kojima se određuje cena političkog reklamiranja i uslovi plaćanja moraju da važe za sve kandidate na izborima i sve podnosioce proglašenih izbornih lista, odnosno predlagače proglašenih kandidata i moraju da budu objavljeni;

6) strane programske sadržaje namenjene deci predškolskog uzrasta sinhronizuje na srpski jezik ili jezike nacionalnih manjina;

7) nagradna takmičenja sprovodi pravično, uz objavljivanje jasnih pravila o tim sadržajima i javno obećanoj nagradi;

8) obezbedi kvalitetan program u pogledu sadržaja sa tehničkog stanovišta, primenjujući međunarodne i nacionalne standarde.

Evo sta kaze zakon o elektronskim medijima, prema ustavu Srbije. Ko zeli da istrazi, clan broj 47. Naravno, nema gasenja programa, televizije ili sankcionisanja ljudi koji krse zakon. Welcome to Serbia.
You leave when you think it's time
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

HunterDX je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:33
lemonzoo je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:27
Maki je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:27 Naravno da je Pink problem. Da oni puštaju samo rijaliti smeće onda bi se moglo reći da ih se može ignorisati ali Pink je glavno propagandno glasilo SNS kriminalnog režima.
I ti ugasi TV.
A ti prestani da se praviš pametan.
Neću reći da si glup, ali nisi ni nešto naročito bistar.
Mi ovde pišemo o jednom ozbiljnom problemu, jer zbog tih koji su ispred TV-a i mi imamo problem.
Mi gasimo TV, a ti se izloguj za foruma ako nemaš šta pametnije da napišeš.
Daleko sam pametniji od tebe, ali da ne širimo temu.
U Hrvatskoj nema velikih režimskih medija, u BiH, koja je veći šupak svijeta od vas isto. Ako ih i ima, nebitni su. Kako to, kako to.
Uvijek u pravu.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kome piše Uvijek u pravu u potpisu?? Exactly. #ugašentv
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Master of darkness »

lemonzoo je napisao/la: 29 ruj 2022, 13:24
HunterDX je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:33
lemonzoo je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:27
Maki je napisao/la: 29 ruj 2022, 12:27 Naravno da je Pink problem. Da oni puštaju samo rijaliti smeće onda bi se moglo reći da ih se može ignorisati ali Pink je glavno propagandno glasilo SNS kriminalnog režima.
I ti ugasi TV.
A ti prestani da se praviš pametan.
Neću reći da si glup, ali nisi ni nešto naročito bistar.
Mi ovde pišemo o jednom ozbiljnom problemu, jer zbog tih koji su ispred TV-a i mi imamo problem.
Mi gasimo TV, a ti se izloguj za foruma ako nemaš šta pametnije da napišeš.
Daleko sam pametniji od tebe, ali da ne širimo temu.
U Hrvatskoj nema velikih režimskih medija, u BiH, koja je veći šupak svijeta od vas isto. Ako ih i ima, nebitni su. Kako to, kako to.
Tako što je Srbija daleko veća diktatorska prćija od Hrvatske i Bosne. Tako što je EU došao u Hrv i sveo kult ličnosti jedne osobe na nulu. Tako što mali Alek stavlja svoje ljude na visoke funkcije, koji iza sebe imaju ubistva, kradje i malverzacije. Takav je i Željko Mitrović. On u HRV dobija robiju, u Srbiji dobija milione. Ukratko rečeno.
You leave when you think it's time
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Maki »

Suštinska razlika između Republike Srpske i Srbije je u tome što se poslije 2006. i Dodikovog dolaska na vlast opozicija nije raspala kao u Srbiji. SDS i PDP kao glavne opozicione stranke su ostale dok se u Srbiji DS odmah raspao na milion stranaka. To je omogućilo SNSu da se cementiraju kao potpuno dominantna stranka i tu smo gdje smo. Plus naravno u Srpskoj ima opozicioni BN kojeg bi Dodik ukinuo ali su previše popularni.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la TheViper »

Ovakve monstrume treba muciti.

Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Treba.
Uvijek u pravu.
Odgovori