Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Dexter »

Jugoslavija je jedino rjesenje. Ozbiljan sam
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Rezanje javne uprave, što znači manje plaće za iste, što znači manje novaca iz budžeta za to. Što pak znači manje poreze i namete poduzetnicima.
A za to treba maknuti sve ove prdonje s vlasti koji su tu godinama.


Jedan od najboljih primjera koliko država nije spremna za promjene je kod nas bio nakon brexita. Kada se agencija za lijekove morala preseliti iz britanije. Zagreb je bio jeda. Od potencijalnih gradova u koji je mogla ići. Nemam pojma o koliko radnih mjesta govorimo, ne sjećam se brojke. No gradonačelnik i resorni ministar se nisu ni potvrdili jer je bilo pitanje oko gay parova, kao i oko vrtića škola koje mogu pohađati djeca tih zaposlenika. Što su ostavili prazno

Na kraju je dobio amsterdam. A niti jedna od preko 40 agencija nije u Hrvatskoj. Možda zvuči malo, ali dobiti tako što je jedan od pokazatelja kako možeš privući ljude u državu, da će netko doći raditi tu. Što otvara druge da dođu raditi tu. No kada se nitko ne potrudi, nego se stavljaju prepreke, naravno da će biti situacija kakva je
Dexter je napisao/la: 14 sij 2022, 14:00 Jugoslavija je jedino rjesenje. Ozbiljan sam
Not
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Dexter je napisao/la: 14 sij 2022, 14:00 Jugoslavija je jedino rjesenje. Ozbiljan sam
Kak će to popravit stvari?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Maki »

Neće. Kakve veze Jugoslavija ima sa svim ovim? I Bugarska pada najviše od svih a nije bila u Jugoslaviji.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Wulf7X »

Da je ujedinimo sa Kozovom i Bog da nas vidi, oni se kote kao ludi nabijaće statistiku i rešeno.
Sherpa je napisao/la: 14 sij 2022, 14:03 Rezanje javne uprave, što znači manje plaće za iste, što znači manje novaca iz budžeta za to.
Sad kad Wulf treba da uzjaše državno sedlo sad bi da režete javnu upravu...epa ne može :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Maki »

Nije ni kod njih tamo bajno. Oni friziraju podatke takođe. Prema izvorima kosovske opozicije 56000 ljudi je samo u jednom mjesecu podnijelo zahtjev za odlazak vani.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la emirates »

Sherpa je napisao/la: 14 sij 2022, 14:03 Rezanje javne uprave, što znači manje plaće za iste, što znači manje novaca iz budžeta za to. Što pak znači manje poreze i namete poduzetnicima.
A za to treba maknuti sve ove prdonje s vlasti koji su tu godinama.
Kolike su sanse da se to desi? Jako jako male, pa i nikakve. Hrvatska ima koliko toliko izglede da popravi svoj standard, ostale zemlje nista. Jbg, ako je nestanak i raseljenje naroda konacan ishod, on je proizasao iz losih odluka i izbora istog, tako da nije nezasluzeno.
slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la ante »

Sherpa je napisao/la: 14 sij 2022, 11:54 Već je trebao biti objavjen. Nije da moraš tučno prebrojavati

Neke napredne stvari ala migracije su mogle sačekati, ali objava broja, nacionalne i vjerske pripadnosti je mogla maltene odmah
Treba im još vremena za friziranje podataka vjerske pripadnosti da se da privid da je ovo nekim slučajem još uvijek većinski katolička zemlja.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Maki »

Zar treba tu friziranje? Ljudi će stavit da su RKC iako crkve nisu vidjeli sem na razglednicama.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la ante »

Naravno da treba. Vladajućim konzervama paše da se Hrvatska prikaže kao zemlja od 80+% vjernika.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

ante je napisao/la: 15 sij 2022, 11:36 Naravno da treba. Vladajućim konzervama paše da se Hrvatska prikaže kao zemlja od 80+% vjernika.
Jebeš državu kojoj je to najveći "flex"
Avatar
lemonzoo
Rank 10
Rank 10
Postovi: 3012
Pridružen/a: 19 tra 2020, 15:28
4
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la lemonzoo »

Sherpa je napisao/la: 14 sij 2022, 14:03 Rezanje javne uprave, što znači manje plaće za iste, što znači manje novaca iz budžeta za to. Što pak znači manje poreze i namete poduzetnicima.
A za to treba maknuti sve ove prdonje s vlasti koji su tu godinama.


Jedan od najboljih primjera koliko država nije spremna za promjene je kod nas bio nakon brexita. Kada se agencija za lijekove morala preseliti iz britanije. Zagreb je bio jeda. Od potencijalnih gradova u koji je mogla ići. Nemam pojma o koliko radnih mjesta govorimo, ne sjećam se brojke. No gradonačelnik i resorni ministar se nisu ni potvrdili jer je bilo pitanje oko gay parova, kao i oko vrtića škola koje mogu pohađati djeca tih zaposlenika. Što su ostavili prazno

Na kraju je dobio amsterdam. A niti jedna od preko 40 agencija nije u Hrvatskoj. Možda zvuči malo, ali dobiti tako što je jedan od pokazatelja kako možeš privući ljude u državu, da će netko doći raditi tu. Što otvara druge da dođu raditi tu. No kada se nitko ne potrudi, nego se stavljaju prepreke, naravno da će biti situacija kakva je

Ti si još glup kao ja prije 5-6 godina kad sam vjerovao u nešto i bilo mi je stalo.

Znaš kako će biti bolje? Odgovor: https://www.google.com/search?q=Kako+se ... nt=gws-wiz
Uvijek u pravu.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Ja ne vjerujem da će se pod hdzom dogoditi

Pa vidim što se događa sada kada je možemo u zagrebu najavio otpuštanje uhljeba.

Al kažem što je potrebno
slika
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Dexter »

Potrebne instrukcije iz programiranja java script 😉 ako neko od vas to radi ili zna dobrog instruktora nek mi se javi. Hvala
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la AlenB »

YouTube je tvoj prijatelj. Hrpu videa imaš tamo. Hoćeš za početnike hoćeš za naprednije.
slika
Odgovori