Kafana

Za razgovor i opuštanje....

Nasumični razgovori
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la crocop97 »

Prijatelj mi je u tim godinama tek upisao prvu godinu faksa, usput se oženio i sad je zadovoljniji nego ikad. I nije mislio hoće li ga netko sprdat,to se nije svidjelo jedino bivšim kolegama s posla koji nisu bili zadovoljni položajem, ali nisu htjeli ništa ni napravit po tom pitanju, tako da samo radi šta misliš da trebaš
slika
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Ec3 »

Dalmatian je napisao/la: 09 pro 2021, 01:06 Ma nema na čemu.
Nadam se da će ti savjeti od mene a posebno od drugih članova foruma pomoći u tvojoj odluci.
I zapamti mlad si imati ćeš 26 za koji dan i sve vrijeme ovog svijeta je pred tobom jer sad je prilika jer poslije ćeš zažaliti što to nisi napravio.

slika

Tako se osjecam u zadnje vrijeme
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Ec3
Rank 6
Rank 6
Postovi: 379
Pridružen/a: 24 stu 2021, 00:36
2
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Ec3 »

crocop97 je napisao/la: 09 pro 2021, 01:15 Prijatelj mi je u tim godinama tek upisao prvu godinu faksa, usput se oženio i sad je zadovoljniji nego ikad. I nije mislio hoće li ga netko sprdat,to se nije svidjelo jedino bivšim kolegama s posla koji nisu bili zadovoljni položajem, ali nisu htjeli ništa ni napravit po tom pitanju, tako da samo radi šta misliš da trebaš
Hvala ti puno sto si mi to napisao. Pocela me shvatati panika da sam ostario, jos sam poceo i da sijedim 😁 a moram se potruditi nema mi druge.
Comedy Heel

Dujković, Đorić, Krivokuća, Pavlović, Dojčinovski, Klenkovski, Antonijević, Ostojić, Lazarević, Aćimović, Džajić. Trener: Miljan Miljanić.
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Dalmatian »

Ovom jebenom Hangmanu98 treba uručiti nagradu za najboljeg forumaša godine što je doveo EC3-a na forum.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Master of darkness »

Dalmatian je napisao/la: 09 pro 2021, 01:23 Ovom jebenom Hangmanu98 treba uručiti nagradu za najboljeg forumaša godine što je doveo EC3-a na forum.
Pored mene živog to ne ide :naughty:
You leave when you think it's time
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Dalmatian »

Dobro,znam da se nagrada za forumaša godine dobiva tako što si cijelu godinu aktivan,ti si isto među glavnim favoritima.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
mone
Rank 7
Rank 7
Postovi: 518
Pridružen/a: 03 vel 2019, 10:31
5
Lokacija: Zagreb
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la mone »

Ec3

U životu se moraš vodit motom "boli me kurac"

Ako želiš završit faks, onda daj sve od sebe da ga završiš i ako nekome u tvojoj blizini to smeta ili ti se zbog nečeg podsmijava za to te mora bolit kurac.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17750
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Kafana

Post Postao/la Hangman98 »

Jesam se iznervirao sad, jbo sam od do... Kucam recenziju za Dynamite i napisem negdje 70% showa i slucajno stisnem X na pogresnoj kartici (gdje je bila recenzija) i sve mi se obrise :rant: :rant: :rant:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Pisat u wordu :) pa samo kopirat :)
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17750
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Kafana

Post Postao/la Hangman98 »

A kad sam majmun, stavljam one neke kao efekte pa mi lakse odmah na forumu kucati... ali necu vise. Iskopiram formulu za efekat i to u word i cao. Sjeba mi inspiraciju totalno haha, tacno sad ne znam ni sta sam napisao.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la Rio146 »

Hangman98 je napisao/la: 09 pro 2021, 14:36 Jesam se iznervirao sad, jbo sam od do... Kucam recenziju za Dynamite i napisem negdje 70% showa i slucajno stisnem X na pogresnoj kartici (gdje je bila recenzija) i sve mi se obrise :rant: :rant: :rant:
Tako je meni bilo neki dan za Stardom…ali pisao sam u notepadu pa je pomoglo CTRL + Z 😮‍💨
Yes Sir!
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10613
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Kafana

Post Postao/la HunterDX »

Hangman98 je napisao/la: 09 pro 2021, 14:40 A kad sam majmun, stavljam one neke kao efekte pa mi lakse odmah na forumu kucati... ali necu vise. Iskopiram formulu za efekat i to u word i cao. Sjeba mi inspiraciju totalno haha, tacno sad ne znam ni sta sam napisao.
Desilo mi se jednom, mogu da zamislim kako ti je, još se ti trudiš oko postova i recenzija, pa ti je verovatno još gore.
Možeš ovo kao što ti je Sherpa rekao, ako pišeš preko fona, udješ na FB, iskucaš sebi poruku i kopiraš. :D
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17750
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Kafana

Post Postao/la Hangman98 »

Ma nije meni do teksta, prekucacu ja to ponovo, nego stavljam slike, gifove pa onda mjenjam one fontove neke... odoh dva-tri kruga oko kuce baciti da mi se slegne :lol: :whistle: Mozda ce biti jos bolja recenzija.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24474
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Kafana

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 09 pro 2021, 14:40 A kad sam majmun, stavljam one neke kao efekte pa mi lakse odmah na forumu kucati... ali necu vise. Iskopiram formulu za efekat i to u word i cao. Sjeba mi inspiraciju totalno haha, tacno sad ne znam ni sta sam napisao.
Savjet pošto i ja pišem recenzije sa slikama za Stardom i TJPW. Piši prvo tekst sebi u privatnu poruku. Tako da u finalnom postu samo stavljaš slike i efekte a tekst kopiraš iz PM.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57706
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Kafana

Post Postao/la Sherpa »

Word je i dalje bolja opcija, na kraju krajeva kopiraš tekst i dodaš efekte.
slika
Odgovori