Friday Night SmackDown

Plavi brand...

Petkom na FOXu
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Sherpa je napisao/la: 18 lip 2022, 20:33
Maki je napisao/la: 18 lip 2022, 20:22
~MandyRose~ je napisao/la: 18 lip 2022, 20:10 Koje sranje, da je ovo 2001 godina, Vince bi izmuzao ovu kontroverzu u must-watch storyline, a ne imao ovakav lejm segment od 2 minute. Nije ni cudo kaj su ratingzi u toaletu
Kao vodeći borac za prava ugroženih seksualnih grupa na forumu ti bi trebao prvi osuđivati Vincea koji je zloupotrijebio svoju poziciju Chairmana da ima odnose sa osobom koja je dosta mlađa od njega.
Ovo nije dokazivo. Nemreš znati da li je iskoristio svoju poziciju da on doše to toga ili je on iskoristila svoju poziciju da dođe do povišice ili je bio odnos neovisan o njihovom poslu (čitaj samo sex)
Ona nije u pozociji moći nego Vince
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Točno, no to može ići i u drugom smjeru. jer nije se jednom dogodilo da preko kreveta netko napreduje. i to je osoba svjesno napravila baš zbog tog napredovanja.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Napredovanje nije palo samo s neba, covjek koji je tvorac firne (i u braku btw) je svjesno stupio i seksualni kontakt i sa svoje financijske moci je odobrio extra cash i prekrsio zakon. Ona nije ta koja je donijela tu odluku da si sama sebi da povisicu.
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la crocop97 »

Možda ga je zavela i kasnije tražila pare da ne progovori, to bi bila iznuda, kazneno djelo. Ali budući da je Vince u pitanju i da navodno istražuju i još hrpu drugih sličnih ugovora, lako moguće da je kriv
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la: 19 lip 2022, 00:11 Napredovanje nije palo samo s neba, covjek koji je tvorac firne (i u braku btw) je svjesno stupio i seksualni kontakt i sa svoje financijske moci je odobrio extra cash i prekrsio zakon. Ona nije ta koja je donijela tu odluku da si sama sebi da povisicu.
A ti znaš kako su se stvari odvile. Nabacivanje šefu koji je na glasu kao ženskaroš je prilično jasan potez nakane. Jer znamo što je bila nejna motivacija? Ne. Zato što je on 'ljigav' ne znači da je ona nevina

I ona je znala da je oženjen
slika
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la emirates »

Krivica uvijek ponajvise lezi na osobi koja je u poziciji moci i ko je ozenjen u takvoj situaciji. Ti imas zenu, ti imas poslovno carstvo, ti si taj koji moras da imas rezon da ne postupas tako, sve i da ti se neko nudi. Zasto bi ikog drugog bolio kurac za sve to? Ti si taj koji stavljas sve na kocku. Isto kao i sa korupcijom, suzbijanje toga krece od onih u poziciji moci kojima se to daje, jer su oni ti koji moraju da stopiraju te stvari.
slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6879
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la crocop97 »

Mislim da je u ovoj raspravi zapravo nebitno da je Vince oženjen jer je njegov brak već desetljećima samo formalna stvar i zna se da je ženskaroš, tu je bitmiji odnos zaposlenik - poslodavac jer to na kraju šteti kompaniji, pogotovo ako je iz tog odnosa osoba došla do te plaće
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Apsolutno da je upitan, ali ponajprije moralno, ne toliko s pravnog stajališta, jer nisam siguran da bi bilo suda na kojem bi samo zbog tog odnosa vince pao. Kompanije to ne dozvoljavaju baš zato što lako dođe do problema koje navodiš. a ovdje je problem u tom podizanju plaća njoj.

Zato što on ima poziciju moći i osjetno veću odgovornost, to ne znači da je druga strana čista i da je automatski žrtva.
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

emirates je napisao/la: 19 lip 2022, 00:52 Krivica uvijek ponajvise lezi na osobi koja je u poziciji moci i ko je ozenjen u takvoj situaciji. Ti imas zenu, ti imas poslovno carstvo, ti si taj koji moras da imas rezon da ne postupas tako, sve i da ti se neko nudi. Zasto bi ikog drugog bolio kurac za sve to? Ti si taj koji stavljas sve na kocku. Isto kao i sa korupcijom, suzbijanje toga krece od onih u poziciji moci kojima se to daje, jer su oni ti koji moraju da stopiraju te stvari.
Exactly! :clap:
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la ~MandyRose~ »

Nitko ne kaže da je ona nevina zrtva, samo da ona iz pravnog aspekta nema tu nista jer ona nije prekrsila zakon nego Vince
Karmen Petrović | Jade Cargill | Wendy Choo | Tiffany Stratton
CHELSEA GREEN
Naomi | Bianca Belair | Piper Niven | Nikkita Lyons

slika

Austin Theory|LA Knight|CM Punk|Hook|Logan Paul
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

~MandyRose~ je napisao/la: 19 lip 2022, 13:20 Nitko ne kaže da je ona nevina zrtva, samo da ona iz pravnog aspekta nema tu nista jer ona nije prekrsila zakon nego Vince
Koji je točno zakon prekršio? Baš me zanima, jer ja nemam pojma. Na kraju krajeva, nisam siguran da bi to uopće išlo do suda, pošto čak i da je, taj sud ne odgovara ni dioničarima.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la: 19 lip 2022, 13:23
~MandyRose~ je napisao/la: 19 lip 2022, 13:20 Nitko ne kaže da je ona nevina zrtva, samo da ona iz pravnog aspekta nema tu nista jer ona nije prekrsila zakon nego Vince
Koji je točno zakon prekršio? Baš me zanima, jer ja nemam pojma.
Mislim da se to može klasificirati kao mito.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Sherpa »

Prilično sam siguran da to nije mito.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Friday Night SmackDown

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 19 lip 2022, 13:23
~MandyRose~ je napisao/la: 19 lip 2022, 13:20 Nitko ne kaže da je ona nevina zrtva, samo da ona iz pravnog aspekta nema tu nista jer ona nije prekrsila zakon nego Vince
Koji je točno zakon prekršio? Baš me zanima, jer ja nemam pojma. Na kraju krajeva, nisam siguran da bi to uopće išlo do suda, pošto čak i da je, taj sud ne odgovara ni dioničarima.
Navodno ju je "posudio" Aceu ali to je sve rekla-kazala.
Odgovori