Stardom

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58091
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Maki na kojem se showu prvi put pojavljuje Masked Wrestler?
Yes Sir!
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la: 29 stu 2021, 23:17
Ovo će bit takav jebeni nered od meča :lol:
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Rio146 je napisao/la: 29 stu 2021, 23:32Maki na kojem se showu prvi put pojavljuje Masked Wrestler?
Kawasaki Super Wars 3. novembra.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »


Iako je Oedo Tai stable luzera ali i Momo je luzer u QQu dugo vremena. Vrijeme je za promjene.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Nekako ne vjerujem da će SLK skinuti masku
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Neće. Svi se lože na tu heel masku. Momo prelazi u Oedo Tai najvjv. Bolje za njenu karijeru.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la: 30 stu 2021, 06:34
Rio146 je napisao/la: 29 stu 2021, 23:32Maki na kojem se showu prvi put pojavljuje Masked Wrestler?
Kawasaki Super Wars 3. novembra.
Počeo sam gledati show, ali je već kasno pa ću nastaviti sutra. Tako da očekujte recenziju sutra ili najdalje prekosutra.

@Maki iskreno ne gleda mi se Tag League, pa mi samo reci, dal ima ikakvog story progressa u tim showovima, ili je isključivo turnir. I dal se masked wrestler pojavljuje na tim showovima? Nisam nigdje pročitao o tome u tvojim reviewovima, ali da budem siguran... :)
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Maskirani se ne pojavljuje. Što se tiče priča razvoja priča ima. Hazuki i Koguma su postale tim i Hazuki je ušla u Starse, Himeka i Natsupoi su imale međusobne tenzije. To je što sam ja ispratio jer ni ja nisam svaki meč pogledao.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Stardom je nekad kao WWE sa bookingom. Imamo sad 12. tag meč Utami i Tam protiv Saye i Syuri kako bismo imali šampionke protiv izazivačica. Utami i Saya su već izgrađen tag team, koja je logika da su sad razdvojene.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Mai Sakurai vs Waka Tsukiyama
Dobar Stunner od Mai. Obe zelene. Užasno me nervira Maino deranje.

Vrlo interesantna priča s ovom maskiranom figurom.

Ruaka (c) vs Lady C - Future of Stardom Championship
Solidna pobjeda Ruake, iako je to moglo biti i malo dominantnije, ipak je prvakinja. Nema prijevoda! Užas, nemam pojma šta je rekla. Zašto su maknuli prijevode? To je bilo super jer se mogao lako pratiti razvoj priče.

Saki Kashima & Fukigen Death vs Hanan & Rina
Čekaj šta se ovdje dogodilo? ovo je kao tag team meč, ali pošto su tri učesnice Oedo Taia, onda su sve tri napadale Hanan? Glupost bolje da je Rina branila sestru iako su u različitim stableovima. I uz neki long term booking (ali loooooong term booking, za jedno 7 godina kad se jako poboljšaju), nek tri sestre budu u istoj frakciji. Dok sam pohvatao šta se ovdje događa meč je završio. Ugl ništa pamtljivo.

Saya Kamitani vs Maika vs Mina Shirakawa
Prvi dobar meč na showu. Stalna akcija. Kamitani se dosta popravila od zadnji put kako sam gledao. Maika vrlo dobra, a Shirakawa je dobra u ringu gdje smo je mogli vidjeti zadnju sekvencu, a i jako zgodna.

Mayu Iwatani & Koguma vs Himeka & Natsupoi
Vrlo dobar tag team meč. Himeka i Natsupoi pokazali da su izvrsne u timu. Koguma imala fenomenalan početak meča, odličan Suplex, iako je Natsupoi landala na vrat. Mayu i Koguma imale nekoliko dobrih tag poteza. Mayu je imala fenomenalan sell Lariata. Mayu primila nekoliko slamova, i na kraju jako dobar finish, gdje ih je izvukao time limit draw.

Starlight Kid (c) vs Momo Watanabe - High Speed Championship
Iako je bio meč za titulu, ovdje je to palo u drugi plan. Odličan meč. Baš su ostavile dojam da hoće jedna drugoj glavu otkinuti, i tako se gradi rivalstvo. Svaka čast, jako mi se svidjelo po pitanju priče. Hrvanje vrlo dobro. Na samom kraju vidjelo se da ih baš briga double count out, nego su i dalje nastavile se tući. Post meč nema prijevoda!

Syuri (c) vs AZM - SWA World Championship/World of Stardom Championship match contract
Kad će Ogawa više dat push Azumi. Cura je sve. Brutalan meč. Syuri je jako dobro pratila. Sve u svemu jako dobar mix highflyinga i submissiona. Jako mi se svidio ovaj Facebuster, nisam ga do sada vidio. Jako inovativno i jako mi se sviđa. Opet nema prijevoda!!!!

slika


Tam Nakano (c) vs Sayaka Unagi - Wonder of Stardom Championship
Ovo je bilo...meh. Nije bilo ništa loše, ali izuzev Taminog slide između unagiinih nogu za pokušaj pina, Unagiinog DDT-a s aprona na ringside, Taminog axe kicka, i Unagiinog flatlinera, ništa nisu pokazale. Meč nije imao nekoga flowa, i izgledalo je kao da nemaju ideje. Nakon dva fantastična meča, morao je biti jedan ovakav.

Utami Hayashishita (c) vs Hazuki - World of Stardom Championship
Bolji meč od prethodnog svakako, ali ni ovaj mi nije nešto wow. Cure su imale pregršt dobrih poteza, ali nije bilo nekog storytellinga u meču. Opet post meč segment nisam ništa razumio...zašto su maknuli prijevod?!?!?!

Ne sviđa mi se nova Bushiroad produkcija, najavljivači, komentatori, previše je se odmaknulo od onoga što sam naučio. I najvažnije dvije stvari su maknuli prijevode i prematch intervjue. Morat ću se naviknuti. Sve u svemu solidan show.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Prematch intervjui su se vratili sad u novembru. A što se tiče prevoda bude i njih ali uglavnom ih se valjda doda kasnije a ovi što uploadaju piratski uploadaju čim izađe pa onda uploadaju verziju bez prevoda. Znam da su u Tag League bili prevodi.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la: 02 pro 2021, 12:18 Prematch intervjui su se vratili sad u novembru. A što se tiče prevoda bude i njih ali uglavnom ih se valjda doda kasnije a ovi što uploadaju piratski uploadaju čim izađe pa onda uploadaju verziju bez prevoda. Znam da su u Tag League bili prevodi.
Ajde sad mi je malo lakše 😁 odlučio sam da ću preskočiti Tag League, iskreno mi se neda gledat, pa ću nastaviti sa showom poslje toga
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24786
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Prematch intervjua nema na Tokyo Super Wars PPVu ali evo gledam ima ih na showu od 28. novembra.

Ja bih ti prije preporučio da pogledaš Osaka show iz oktobra jer im je to bio jedan od najvećih showova i prvi joshi show u Osaka Jo-Hallu u valjda 20+ godina. Plus je to kontra TJPWom Wrestle Princessu pa su išli all in. Tokyo Super Wars je otprilike kao i Kawasaki B PPV i po kvaliteti su tu negdje.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12314
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Pa sad bas gledam, taj iz Osake i jest kronološki sljedeći show.
Yes Sir!
slika
Odgovori