Stardom

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24448
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

U WWEu bi vjv ovo bio otkaz.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24448
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Maki je napisao/la:QR_BBPOSTili će čak proći kroz svih 5 i na kraju će joj Kid reći da neće nazad.
I poslije ovog Kid odluči ostati u stableu luzera koji popuše 5 na 1. Kako pametno.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

[Tokyo Sports] Stardom, despite the Covid-19 Crisis, sales are 2.5 times higher. The owner Kidani said, "In a year and a half, we can easily fill a stadium with a capacity of 10,000"
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mislim da je za njih dolazak Bushiroada najbolja stvar šta im se mogla dogodit.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24448
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Iskreno se nadam da će probati da se probiju i do ženske publike.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24448
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

5*GP je krenuo. Kome dati pobjedu? Utamin reign je uprkos svemu, makar za mene, prilično izlapio, usljed nedostatka velikih odbrana tako da je 5* dobra prilika da se izgradi jak izazivač a možda i naredni prvak. Konzervativni izbor je vjv Giulia ali nekako je ne želim vidjeti u toj ulozi.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Giulia, bez razmišljanja. Najispravniji izbor.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24448
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Mayu Iwatani vs Momo Watanabe - B Block - 5*GP Day 1- 31.07.2021.
Odličan meč. Stvarno odličan. Počelo je klasičnom izmjenom a onda je Momo prebacila Mayu na konopce za 619 ali ju je roknula Kickom u leđa i preuzela prednost. Mayu se vratila tako što je rollala Momo u poziciju za Roll Up ali ju je spucala Single Leg Kickom. Onda se fokusirala na koljena, zaključala Kneebar i DDTala koljeno od patos. Momo se vratila lijepim Tornado Dropkickom i nastavila sa serijom Corner Dropkickova no Mayu ju je sasjekla jednim vidom Slingbladea. Dropkickala ju je iz ringa ali smo onda dobili najbolju sekvencu meča. Iwatani se zaletila od konopce no Momo je uletila u ring i dočekala je koljenom, odradila Rock Bottom i Meteoru. Onda je otišla na ropese, no Mayu se skotrljala iz tog i spucala je Superkickom. Stretch je bio fenomenalan. Mayina kontra Yes Kicka u Dragon Screw, Splash na ringside koji je zapravo izgledao jako jer je skočila samo na Momo a ne na 10 ljudi. Onda nazad u ringu još jedan lijep Tornado Dropkick od Mayu. Momo se uspjela vratiti i odradila je dosta brutalan Driver na apronu. Kasnije je to ponovila i u ringu ali nije bilo dosta. Odradila je seriju Suplexa, puknula Mayu nogom u facu i na kraju je dobila sa nekakvim Driverom, ne znam ime poteza iskreno. Veoma jak meč.
9,5/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24448
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Utami Hayashishita vs Saya Kamitani - 5*GP Day 2 - 01.08.2021.
Otvorilo se onim klasičnim promašivanjem poteza nakon kojeg obe ostanu na nogama i gledaju se dok publika aplaudira zbog izmjene. Nažalost toliko puta viđeno da ne ostavlja više neki utisak. Utami je preuzela prednost nakon Dropkicka i onda je Bodyslammala Sayu više puta, zaključala Camel Clutch, Saya se probala vratiti sa nekim punchevima ali ju je Utami samo gurnula đonom. To mi se nije svidjelo. Ove dvije su ne samo iz istog stablea već su i tag partnerke unutar tog stablea. A taj potez nasmijanog odgurivanja nogom mi je nekako ponižavajući za napravit tag partnerki. Saya se vratila nakon Dropkicka, Splasha na gomilu na ringsideu i Missile Dropkicka nazad u ringu. No kratko je to trajalo jer joj je Utami otkinula glavom brutalnim Lariatom i pogodila i Driverom. No onda je Saya imala svoju najbolju kombinaciju u meču. Dva Big Boota, Scissors Kick i Reverse Frankensteiner. Utami se vratila sa German Suplexom, uglavnom je ona i imala inicijativu tokom većeg dijela meča. Kamitani je imala pri kraju jaku kontru u Spanish Fly i onda Star Crusher. Nisam siguran koliko je bilo potrebno da Utami kickouta iz toga. Ali ajde i Saya je dobila svoj veliki kickout kasnije. Na kraju Utami očekivano uzima nakon Crucifix Bomba. Solidan meč no ne više od toga.
7,5/10
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24448
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Mayu Iwatani vs Giulia - 5*GP Day 2 - 01.08.2021.
Mečina i po. Mečina i po. Mayu se krenula jače kad je izubijala Giulijina leđa Kickovima, Giulia se vratila Big Bootom, zaključala Accolade, okončala seriju Neckbreakerom ali se Mayu ekspresno vratila Roll Upom u Dropkick. U nastavku meča smo vidjeli prejak dio kad je Giulia povukla Mayu sa top ropea ali ova se dočekala na noge no Giulia ju je onda suzbila jakim Corner Dropkickom. Giulia je nastavila sa Guillotine Chokeom, Missile Dropkickom, zaključala STF. Nakon toga je botchala prvi Neckbreaker na apronu ali onda je to popravila lijepim Neckbreakerom sa aprona na ringside. Mayu se na 19 vratila u ring ali je popila Missile Dropkick KOJI JE FENOMENALNO SELLALA!!! NAJBOLJI SELL DROPKICKA IKAD!!! Giulia je probala nastaviti ali je dobila Slingblade i German Suplex no prije nego je pala je uspjela da lupi Iwatani Dropkickom. Onda smo dobili izmjene Headbuttova koju je Mayu dobila i pogodila Frog Splash no onda se preračunala i Giulia ju je iz Moonsaulta dočekala u Triangle. Mayu se izvukla iz Giuline Submission serije, no popila je stiff Body Slam i Tombstone Piledriver. No Mayu je vratila istom mjerom vrlo brzo, pogodila Moonsault, Dragon Suplex, zamalo izgubila na Roll Up ali je ipak završila sa Wheelbarrow Dragon Suplexom. Meč je sam bio jako kvalitetan ali mi se jako sviđa izbor pobjednika. Mišljenja sam da je Mayu prerano izgubila crveni pojas, pandemija ju je spriječila da ima pravi reign a Utamina vladavina nije dosegla neke visine. Od gubitka pojasa uz izuzetak pobjede nad Yoshiko ne pamtim da je Mayu išta bitno i dobila. Oedo Tai su smijurija tako da se pobjede nad njima i ne mogu rangirati visoko. Pobjeda nad nekim ko rijetko gubi kao Giulia je stvarno lijepa stvar.
10/10
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24448
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Stardom

Post Postao/la Maki »

Hazuki se vratila.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la:QR_BBPOST Hazuki se vratila.
YES! YES! YES!

Joj pa sad ću morat i Stardom pocet ponovno gledat :doh:
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57654
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Sherpa »

Znači vraćaš de wrestlingu :)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Znači vraćaš de wrestlingu :)
A izgleda :D
Yes Sir!
slika
Odgovori