Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24837
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Nisam siguran da u WWEu baš to tako radi da sam feud sa velikom zvijezdom ima pozitivne posljedice.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17976
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

Edge je vise za legend status, nego za veliku zvijezdu. Znam na sta mislis (ovo u zenskoj diviziji sa Liv i Toni) ali ipak je Edge prestiz koji moras unovciti i koji ti donosi relevantnost u samo feudu. Njemu steti ovo sa vec stvorenim zvijezdama jer ga srozavas na njohov nivo i cinis ga njima jednakim. Jasno bi mi bilo da ga vide u title picture pa da ide sa velikim ribama, ali cini mi se da nije bas plan da se na Edgea stavi pojas.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 30 stu 2021, 11:56 Nije ni to pametno. Žrtvuješ 2-3 mlade zvijezde radi 1.
Da. Al edge nije radio ni s jednom madom zvijezdom nego s izgrađenim imenima.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24837
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Stoji ali opet i ta izgrađena imena su u poređenju sa njim mlađe zvijezde.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17976
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

Seth je vise profitirao gubitkom u feudu nego Edge sa pobjedom. Ovaj pushan kao sole survivor i dobio mec za titulu. Edge kao pobjednik ubacen u feud sa jedim od konstantnijih imena u zadnjem 10-ljecu, ali ti pobjeda nad njim i dalje ne donosi nista specijalno. Jednostavno Edge ne profitira boreci se sa sadasnjim zvijezdama. Makar iskoristite taj star power koji on posjeduje i kanalisite ga u feud sa nekim potencijalom, ako vec Sethu koji je zvijezda sad toliko dobroga donosi feud sa Edgeom kako ce tek onda nekom poput Angela ili Humberta.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24837
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

To je druga stvar što WWE nema logičan booking ali je svejedno bezveze što Rollins, koji i nije tako sjajno izgrađen sad, gubi feud od Edgea.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17976
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

A uz to im je i najbolji karakter na RAW-u, sto vise govori o nekvaliteti ostatka booking nego li sto je njegov karakter nesto spec.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58241
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Sherpa »

Ma nel seth izgubi ako će iduća osoba koja nije izgrađena dobiti edges. Pošto i on nekada mora dobiti kako bi bio relevantan.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24837
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Osvajanje Rumblea sa broja 1. Ne znam šta više treba.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17976
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

Mislim da se u WWE brzo zaboravlja zato na svakom showu po 5 puta podsjecaju sta se desilo prosle sedmice. Evo da me nisi podsjetio ja sam totalno zaboravio da je uzeo sa 1. pozicije. Zato moras svako malo da osvjezis taj njegov status.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17539
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Osvajanje rumblea pod brojem 1 nije baš za zaborav.To se ipak pamti.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17976
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Hangman98 »

Nadjite nekog ko ce u vas gledati kao Roman u Setha.
slika
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10632
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la HunterDX »

Meni je ok sto je Edge dobio Rollinsa u onom prvom meču, ali je Rollins trebao dobiti poslednji, mada im se uvek može dati još 1 meč, koji bi Rollins dobio, na WM ili nakon nje, onda bi svakako imali jedno kompletno rivalstvo izmedju njih, njihov četvrti meč mi ne bi smetao u budićnosti, imaju odličnu hemiju.
I pored toga sto sam Rollins fan, dok mi Lashley nije preterano drag, više mi smeta njegov poraz od Goldberga.

U wrestlingu se svakako mora videti neka pobeda legende nad mladjim, ako je taj mladji wrestler dobro bookiran, taj poraz mu neće naškoditi. 50/50 booking je takodje normalan, ali ne bi se trebao često dešavati. Čak i squash se treba videti povremeno, ako imaš dobro razvijene roster i radis na razvoju likova, mozes uraditi sve ovo, onda publika ne zna da li ce legenda izgubiti ili dobiti, da li ce se dogoditi 50/50, ili kada rano padne finisher pa ga neko kicka i od starta izazove ludu atmosferu kod publike, ako znam da je sauash nemoguć, koj moj gledam, sve bi nekako bilo robotizovano.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17539
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Evo ga moj osvt na RAW:
Seth Rollins vs Finn Balor- Rollins je otvorio RAW svojim promom i onda je došao Balor i ponovo smo imali brawl prije meča. Razlika je što smo ovaj put imali i meč sam meč mi je bio dobar ,zabavio sam se gledajući ipak žao mi je što Balora uvijek stavljaju protiv ljudi koji trebaju pobjede pa onda on stalno gubi što je šteta.Na kraju pobjeda za Rollinsa koju sam očekivao.

Vince i Austin Theory segment- Vince je zvao Austina da bude gost u njegovoj kancelariji i nekoliko puta u toku večeri smo vidjeli kako mu Vince prenosi svoju mudrost. Na početku mu je naglasio da će ga ubiti ako opet ukrade nešto od njega. Kasnije mu je govorio da uvijek bude spreman na iznenađenja, i onda ga pitao šta je naučio ,kada mu je Austin to rekao ,Vince ga je iznenada ošamario i rekao da ima još puno da uči. Izgleda da će biti Vinceov potrčko koji mu se ulizuje.

Becky Lynch i Liv Morgan potpisivanje ugovora- Becky je prozivala Liv zato što joj je ovo prvi title meč u životu i rugala joj se zato što je plakala. Liv je prekinula, i pustila snimak kako Becky plače nakon meča sa Charlotte Becky se izbezumila i pravdala kako je imala emocije nakon velikog meča. Za kasnije najavljen 5 na 5 meč Team Liv vs Team Becks da dokažu koja od njih je bolji lider.

RK Bro vs Dolph Ziggler i Robert Roode- Prije meča je Randy objašnjavao Riddleu da ne mora bukvalno izgledati kao on. Poslije je Riddle stavio Randyju periku na glavu ali ovaj ga je natjerao da je odma skine. Što se tiče meča ponovo je bio akcenat na tome da Riddle uči poteze od Ortona. Ovde se znalo da Zigger i Roode neće uzeti titulu, u jednom trenutku su Randy i Riddle pokušali istovremeno uraditi RKO ali su se Ziggler i Roode izvukli,nešto kasnije Orton radi RKO Ziggleru i pinuje ga za pobjedu. Nadam se da to znači kraj feuda.

Kevin Owens u backstageu spomene Rollinsu da će ako pobjedi protiv Big E i on upasti u meč za titulu na "Day one". Rollins mu nevjeruje i ide kod Pearcea da to provjeri. Pearce ga uvjeri da to nije istina,a kad Seth ode Sonya kaže Pearceu da to nije loša ideja.

Edge return- Edge se vratio kao što je i najavljeno. Ima promo gdje likuje zato što je pobjedio Rollinsa na CJ i nabraja potencijalne protivnike protiv kojih bi se mogao boriti na RAW-u,ali prekida ga Miz! Miz je došao sa Maryse i uglavnom žali se zato što on nije dobio poseban return kao Edge. Žali se što nema poštovanje a Edge kaže da ga mora zaraditi. Meni je ovo bilo odlično najbolji dio večeri. Veselio bi se i potencijalnom feudu,ali znam da bi ga Edge dobio.

Street Profits vs Chad Gable i Otis- Prije meča je AJ koji je oslijepio zbog napada Profitsa sa prošlog RAW-a (imao je i naočale) došao do komentatorske pozicije uz Omosovu pomoć. Street Profitsi su većino meča dominirali a u trenutku kad se Montez Ford popne na vrh užadi da skoči AJ pokuša da ga omete,a Ford ga odgurne tad smo svjesni da AJ ipak vidi. Profitsi nakon toga ostvare pobjedu,a Omosu nije drago zato što ga je AJ lagao.

Damian Priest vs Apollo Crews- Drago mi je što Priest redovno brani titulu za razliku od Nakamure. Solidnih par minuta nakon što Priest ostvari dominaciju Azez ga omete a sudija to shvati i otjera Azeza od ringa. To ometanje je naljutilo Priesta koji je napravio onu luđačku facu i jako brzo završio meč.

Rollins je saznao da će ipak Owens upasti u meč na "Day one " ako pobjedi Big E-a nakon toga je pobjesnio po meni potpuno opravdano.

Rey i Dominic Mysterio vs Hurt Bussines (Cedric i Shelton) Nevjerovatno šta su napravili od HB-a ljudi su bili jedna od boljih stvari na RAW-u onda su ih razdvojili bez ikakvog razloga i kasnije napravili jadni Reunion da bi se samo brukali. Rey i Dominic su većinu vremena dominirali meč završe tako što obojica urade 619, Rey skoči na Sheltona van ringa,a Dominic radi splash i pinuje Cedrica za pobjedu. Dakle Lashley je sam prilično lako pobjedio Mysterie,a Cedric i Shelton su zajedno lagano izgubili.

Team Liv (Liv Morgan,Rhea Ripley,Nikki ASH, Dana Brooke i Bianca Belair) vs Team Becks ( Becky Lynch,Tamina,Doudrop,Carmella i Queen Zelina) - Očekivano je Liv pokupila sve faceove a Becky sve heelove. Meč mi je bio bezveze,ali drago mi je da se Liv dobro pokazala imala je nekoliko odličnih poteza i na kraju pinovala Taminu za pobjedu. Poslije meča Becky i njena ekipa napadnu Liv i ekipu,ali na kraju Liv i njen tim ostanu stajati. Stvarno bih volio vidjeti da Liv skine Becky titulu ali ne vjerujem da će se desiti.

Big E vs Kevin Owens- Seth Rollins je došao da komentariše i po prvi put navijao za Big E-ja kako Owens ne bi upao u meč. Ovaj meč nije bio loš ali završen je na glup način,Owens je u jednom trenutku napao Rollinsa a ovaj se nije mogao suzdržati pa mu je kasnije uzvratio i samim tim je Kevin Owens pobjedio na diskvalifikaciju i upao u meč na "Day one" dakle Rollins je sam sebi naštetio. Bijesni Rollins napada Big E-ja a Owens uspije da pobjegne.

U ovoj epizodi mi se najviše svidio Mizov povratak i promo koji je imao sa Edgeom,a smeta mi način na koji je Kevin Owens ubačen u meč.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la TheViper »

@Dynamite 7 svaka ti čast kad u 2021. godini imaš snage/volje da gledaš ceo Raw + dugačka recenzija :D
Odgovori