Grimm AMA

Ask me anything
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

~MandyRose~ je napisao/la:QR_BBPOST što je inspiriralo tvoj unique fashion style?
Good question :lol: ne znam ni sam zapravo, imao sam tu sreću da kad sam došao na prvi trening PHK-a, da sam u glavi već imao nekakvu sliku kako bih htio da moj gimmick izgleda. Valjda od dugogodišnjeg fantaziranja i create-a-wrestler dana iz osnovnjaka. Mislim, dio tog kao "hipstersko-šminkerskog" looka proizlazi iz tog što se tako oblačim i u normalnom životu, ali htio bih još više otići na tu bajkovitu stranu i povezati fashion style s tim nekakvim aristokratskim fairytale stilom, tako da imam hrpu ideju za buduće nastupe. :dance:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Titula koju bi tia držat a da nije iz WWE-a?
slika
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11454
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheViper »

Da li si pogledao ovogodisnju WM, i ako jesi kakva ti je bila?
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST koji imaš osjećaj u trbuhu prije početka meča?
Smrt. Ono ja doslovce ne jedem ni ne pijem ništa sat do dva sata prije nego moram izaći van pred publiku. :lol: Dok sam prije bio u kazalištu, ista me uvijek prala ta trema, tako da mislim da je to nešto više do mene u glavi nego što je nepripremljenost ili tako neki faktor.

Ali da. Preispitujem se hoće li publika reagirati, hoću li sve dobro napraviti, tisuću stvari mi se mota po glavi i jednostavno je kao da umirem. I onda izađem pred publiku i taj se osjećaj pretvori u leptiriće i ekstazu :lol:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Imaš li neki ritual koji radiš prije meča?
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la ~MandyRose~ »

omiljena hrvačica... osim Alexe Bliss :P i mislis li da bi wrestling mogao biti popularan medu zenama s nasih prostora?
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

HunterDX je napisao/la:QR_BBPOST Najveca neprijatnost koja ti se dogodila u poslu?
Iskreno, ili sam imao jako puno sreće ili nisam dovoljno dugo u ovome da bi mi se moglo dogoditi nešto full neugodno, ali mogu reći da sam imao par bliskih kontakata s hejterima, keyboard ratnicima, i kad netko pljuje iza leđa po onome što radiš, a u facu ti ne bi rekao ni a - mislim da su to bile dosta neugodne i neprijatne situacije.

Ili kada mi je netko iz publike počeo chantati neugodne stvari usred meča. Sad mi to ne smeta, ali prvi put kad se dogodilo me uhvatilo dosta na prepad :cry:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57081
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la Sherpa »

kako ti izgleda jedan wrestling tjedan?
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la AlenB »

Radiš li neke posebne pripreme sad za Mađarsku?
slika
Avatar
~MandyRose~
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10162
Pridružen/a: 25 stu 2016, 15:27
7
Lokacija: Zagreb
O meni: (za sada jedini) Centralni Europljanin na forumu i veliki obožavatelj ženskog hrvanja

https://www.last.fm/user/iAvrilFan1

.
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la ~MandyRose~ »

kako se snošiš sa hejterima? dali te jako diraju komentari, ili ih ignoriraš, ili te motiviraju da budes jos bolji i da se dokazes?
WENDY CHOO GANG!

slika
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Rio146 je napisao/la:QR_BBPOST Tvoje mišljenje o Antoniu Ilicu i PHK?
U Antoniju kao čovjeku imam stvarno jako dobro mišljenje, osobno sam imao priliku surađivati s njime na nekim projektima i van PHK-a i mislim da je netko u koga se stvarno može uzdati da će ti pružiti ruku kad ti treba. Jako jako korektan. Frozen Fire kao lik, s druge strane, će ti pružiti tu istu ruku i u zadnji je tren maknuti tako da padneš u provaliju :lol: Mislim, Antonio i ja se razlikujemo u puno stvari i što se uvjerenjima i mišljenjima tiče, čak i u wrestlingu, ali nikad nismo imali situaciju koju nismo normalno riješili. Tako da, respect!

PHK je moj kečerski dom, to svakako, i mislim da svatko tko je malo pričao sa mnom zna da nemam ništa loše za reći o organizaciji i ekipi. Realno, da imam ne bih više bio u asocijaciji s njima. :mrgreen: imamo potencijala za rast i da radimo sve bolje i kvalitetnije nastupe. Pogotovo kad vidim koliko se ti dečki trude iza kulisa i koliko je nekima stalo do ovoga, stvarno mi je drago što sam dio tako nečeg. Da li trebamo biti bolji u mnogim aspektima? Svakako. Ali i radimo na tome svakodnevno :cool:

(ovaj odgovor nije sponzoriran od strane Antonija Ilića i PHK)
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

raptor1989 je napisao/la:QR_BBPOST Što misliš o indy sceni u Europi?
Jako mi se sviđa, pogotovo način i brzina kojom raste ta scena. Koliko su neke države u Europi trenutno jake u wrestling pogledu, mene uvijek fascinira i koliko talentiranih ljudi tamo nastupa. Nešto prekrasno. Meni kao fanu wrestlinga je to jednostavno vrh. A i kao performeru se uvijek ponadam da s razvojem te scene bude i prilike da ja jednog dana budem dio tako nečeg. :D
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Titula koju bi tia držat a da nije iz WWE-a?
Daj mi bilo koju NJPW titulu. Bilo da je Junior Heavyweight ili NEVER Openweight, imam veliki fetiš na japance ( :lol: ) i njihove titule/wrestling općenito.
Avatar
TheGrimm
Rank 6
Rank 6
Postovi: 278
Pridružen/a: 25 stu 2016, 23:44
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la TheGrimm »

TheViper je napisao/la:QR_BBPOST Da li si pogledao ovogodisnju WM, i ako jesi kakva ti je bila?
Jesam i iskreno nisam toliko impresioniram. Generalno mi je bio dobar i zabavan show, s jako dobrim momentima, ali nije mi WM koju ću pamtiti do kraja života. NXT noć prije mi je bio puno bolji, no većinom njihovi Takeoveri i jesu kao na nekoj višoj stepenici već neko vrijeme od main roster PPV-a.

Main event tipa ne želim ni komentirati, koliko mi nije bio dobar :lol: ali sam barem uživao u jako dobrom ženskom meču
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6640
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Grimm AMA

Post Postao/la crocop97 »

Vidiš li se jednog dana kao budućeg sudionika PWG BOLA turnira?
slika
Odgovori