Football Manager

FM

Interaktivna zabava
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Hangman98 je napisao/la: 27 sij 2023, 08:52 In-game editor je uvijek tu da otkloni nelogicnosti sa boardom :mrgreen:
Varanje :snooty:
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Rio146 je napisao/la: 27 sij 2023, 00:52 Hoćeš dresove da ti napravim za tvoj klub?
Igra mi po defaultu dala roze nekako mi ih se ne minja :mrgreen:
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Hangman98 »

Kakva prica, predivno hahaha



slika

*send him on a coaching course* klik
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

Meni je oduvijek to s licencom bilo glupo

Il znaš il neznaš.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Football Manager

Post Postao/la Rio146 »

Meni je to ok, al nek bude pro forme samo. Platiš i dobiješ.
Yes Sir!
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17859
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Hangman98 »

Where amazing happens. Prigodno se i obukao, svaka cast.

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

Svi vi koji igrate menadžer, imate neku preporuku za neki mod. Bilo da govorimo o kretanju uz najnižeg engleskog ranga ili onaj u kojem je cijela europa u ligaškim divizijama. po mogućnosti za najnoviji, no može i za ranije nastavke
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10356
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Markovic619 »

E jutros sam na twitteru vidio neki mod sa svim hrvatskim ligama i sa svim klubovima, Cro Manager se zove ja mislim.

Možda bi te to moglo zanimati :D
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

Možeš pogledati dal možeš možda naći?

(danas sam u gužvi, a sutra putujem pa zato sam zamolio pomoć, inače bih sam tražio :D)
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10356
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

Ovo mi je zanimljivo, hvala na tom :)
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12244
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Football Manager

Post Postao/la Rio146 »

Ja sam zadnji njihov mod igrao 2017. čini mi se, i dosta su ga loše napravili. Bilo je pet rangova, no treću ligu je bilo skoro pa nemoguće preći. Jer klubovi koji ispadnu iz druge lige i dalje imaju National reputaciju, i s lakoćom posuđuju igrače ih prve lige, dok tebi s Local reputacijom neće nitko doći.
Yes Sir!
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57832
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Sherpa »

Završila prva sezona sejva sa svim rvackim ligama. Kada sam birao rang birao sam tako da igram u zagrebu, pa tako sam uzeo Zagreb 041 u drugoj zagrebačkoj ligi (osim rang natjecanja ako nisam nešto zeznuo u računanju). I tu kreće prva zanimljivost, preko steama mi se javio stari poznanik s kojim nisam razmijenio niti jednu riječ barem 10 godina. Da me pohvali što igram upravo uz 041. Iako nije fan nogometa on je prije nekoliko godina s prijateljima iz kvarta osnova taj klub. :mrgreen:

U ligu sam krenuo loše, porazom. I to je jedini poraz kojeg sam imao u prvenstvu, 4 remija i sve ostalo pobjede, 19 bodova više od drugog. 75 - 27 gol razlika u 24 kola. Osim toga imao sam još jedan poraz u sezoni, u županijskom kupu gdje smo u drugom kolu izgubili 6-0 nakon što smo izvukli Dubrava tim kabel koji igra u drugoj ligi. Koji je osim toga igrao i u finalu nacionalnog kupa kojeg je u konačnici osvojio Dinamo. Kao što je uzeo i titulu u prvenstvu i to tek u zadnjem kolu. Iza njih su ostali osijek i rijeka, dok je hajduk u zadnjem kolu nekako uspio preskočiti varaždin i uću u 4 za europu. Iz lige je ispao slaven belupo, a mjesto njih će Cibalija. Koja je u zadnjem kolu odigrala x, no Rudeš je izgubio pa im je i taj bod bio dovoljan uz isti broj bodova budu ti koji idu dalje. Iz druge lige (treći rang) ispao je Jarun, a Marsonia će umjesto njih. dok Kustošija je uspjela obraniti nalete zrinskog jurjevac punitovački u razigravaju za to zadnje mjesto u drugoj ligi

Idemo na europu, dinamo je kiksao u kvalama za LP, Ludogorec ga je izbacio, no onda su dobili slovana pa ipak ušli u eufa ligu. U skupini Uefa lige su završili drugi, mjesto ispred partizana (koji je skupio 5 bodova naspram dinamovih 10). No tu ih je dočekala sevilla protiv koje su pali tek na penale. Rijeka je u Konf kvalama prvo dobila borac, a onda ispala od Arisa (znamo kako im ide s grčkim klubovima), Hajduk je prvo dobio litvansku suduvu, a zatim bio žrtva ždrijeba. West Ham u gostima x i poraz na poljudu. Za kraj je tu Osijek, dinamo tbilisi, Istambul basaksheir i za kraj slovački Ružomberok su svi pali za ulazak u konf skupine. A tamo su bili i Aris i West Ham, uz Spartu Prag. Što je Osijek prošao kao drugi, pa izbacio fener da bi opet naletio na west ham koji ih je izbacio.

Zanimljive crtive iz europe? Bayern ispao u skupini LP, te kao treći otišao u Europa ligu gdje u finalu dobio Arsenal. Kof ligu je uzela Fiorentina protiv Villareala, uz Zvezdu koja je igrala u četvrtfinalu. A Liverpool je s 5-3 dobio Tottenham u finalu lige prvaka. Najveći luzeri ostaju bez titule. Ili jesu li najveći luzeri?

Dame i gospodo, predstavljam vam srbiju na SP. Iste skupine ko u katru samo malo drugačiji raspored odigravanja nego što je bio u živo. I tako je Srbija otvorila pobjedom 5-0 protiv Švice. Zatim je izgubila od Brazila, a u zadnjem kolu je Švica dobila brazil. I uz bilo kakav krug bi Srbija zbog gol razlike ići dalje. Ali je Srbija uspjela u zadnjem kolu ne dobiti kamerun, kojeg su svi dobili, i ispasti. Na kraju će ta Švicarska biti četvrta, porazom od Amerike(!!!), dok je Francuska uzela titulu protiv Španjolske. Iste one Španjolske koja je izbacila Hrvatsku u 1/16. Iako je Hrvatska bila bolja momčad, De gea je bio heroj utakmice i ostavio mrežu čistom, dok je Hrvatska primila jedan.

Klub je oko 30 tisuća eura u plusu. I imamo jedno pravilo prilikom kupnje igrača. Smijemo kupiti samo igrača iz neke države koja graniči s državom odakle nam je već došao neki od igrača. (ako želimo kupiti nekoga iz austrije prvo moramo napraviti kupnju igrača iz slovenije, primjerice). Iznimka su promijene državljanstva ili ako nam se stvori igrač iz juniorskog pogona iz neke druge države. Kao što sada imamo dva albanca u momčad iz oba navedena razloga. Tako da smo tražili pojačanja samo po lokalnim pašnjacima. Plan je povećati naš stadion od 150 ljudi na išta veće :D

Ako imate još kakvo pitanje. Pucajte

PS: Inter dobio Milan u majstorici za titulu u Seria A. United završio deveti (to će morati biti neki budući save)
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Vidia da je 23ica krekirana, a kad već imam novi laptop :D

Inace dođoh do grupne faze cempionz lige s Andorcima nakon nekih 9-10 godina. Nemam volje ponovo skidati sve lige za stariju verziju Managera pa nek to bude oproštaj.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Online

Re: Football Manager

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

@serpa koji je konkretan cilj, osvajanje cempionz lige?
slika
Odgovori