John Cena

Cenation leader

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24847
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Maki »

Apsolutni. WWE revizionističak istorija i eventualna rezignacija fanova koja je dovela do boljih reakcija ka Ceni su od Cene napravila nekog velikog drawa.
Avatar
dadnan
Rank 3
Rank 3
Postovi: 30
Pridružen/a: 25 srp 2021, 20:41
2
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la dadnan »

Cena mi nije ni malo bio gotivan kada su ga pretjerano gurali da bude najbolji ikada i kada je bio nepobjediv. Ali sada kada uporedim njega i Reignsa, kojeg guraju da bude mozda i jaci od njega...shvatim koliko nekada pojedinci (ukljucujuci i mene samog) nismo znali da cijenimo Cenu. On je definitivno po svemu poseban i za 2 koplja bolji od Reignsa u bilo kojem smislu.

Cak bi mi imalo i smisla da recimo jednu od dvije titule Reigns izgubi od Cene i tako Cena pretekne Flaira sa najvise titula. Obzirom koga je sve Reigns pobjedjivao...Cena mi izgleda kao neko ko bi mogao krunisati svoju karijeru na taj nacin i onda da poslije izgubi od nekog ko nije part timer i zavrsi definitivno sa titulama u wrestling karijeri.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Dynamite 7 »

Roman je daleko bolji nego što je Cena bio.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58274
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Sherpa »

Šok, išao si kontra.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Dynamite 7 »

To će reći još dosta ljudi. To što par ljudi na forumu ne priznaje Romana je druga stvar. A moje mišljenje o Ceni svi znaju, kao što ga i drugi pljuju samo mijenjaju priču kako im odgovara.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Elite »

Dynamite 7 je napisao/la: 31 sij 2023, 01:09 Roman je daleko bolji nego što je Cena bio.
Isti su vala. Ne vidim neku veliku razliku. Osim jedne. Sina je ipak podigao neke, poput Panka i Stajlsa. Roman nije nikog. Tako da je ipak Sina bolji.
Zadnja izmjena: Elite, dana/u 31 sij 2023, 02:45, ukupno mijenjano 1 put.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la HunterDX »

dadnan je napisao/la: 29 sij 2023, 12:00 Cena mi nije ni malo bio gotivan kada su ga pretjerano gurali da bude najbolji ikada i kada je bio nepobjediv. Ali sada kada uporedim njega i Reignsa, kojeg guraju da bude mozda i jaci od njega...shvatim koliko nekada pojedinci (ukljucujuci i mene samog) nismo znali da cijenimo Cenu. On je definitivno po svemu poseban i za 2 koplja bolji od Reignsa u bilo kojem smislu.

Cak bi mi imalo i smisla da recimo jednu od dvije titule Reigns izgubi od Cene i tako Cena pretekne Flaira sa najvise titula. Obzirom koga je sve Reigns pobjedjivao...Cena mi izgleda kao neko ko bi mogao krunisati svoju karijeru na taj nacin i onda da poslije izgubi od nekog ko nije part timer i zavrsi definitivno sa titulama u wrestling karijeri.
Nema neke razlike između Cene i Romana. Preko Cene su pokopani svi ostali, kao i preko Romana. Cena je bio dosadni babyface koji je imao gomilu reignova, Romana su makar turmalin i umeo je da bude zanimljiv, ali mala nevesta reign je sve upropastio.

Ovo nije trenutak da ga Cena dobije. Nemam ništa protiv nekog meča gde bi Cena dobio Romana u budućnosti, ali da mu sad skine titulu, to nikako.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la HunterDX »

Elite je napisao/la: 31 sij 2023, 02:44
Dynamite 7 je napisao/la: 31 sij 2023, 01:09 Roman je daleko bolji nego što je Cena bio.
Isti su vala. Ne vidim neku veliku razliku. Osim jedne. Sina je ipak podigao neke, poput Panka i Stajlsa. Roman nije nikog. Tako da je ipak Sina bolji.
Nije Cena nikako podigao Punka, možda malo. Nije čak ni čisto izgubio od njega, a 2013 je Puno otišao korak nazad zbog Cene i Rocka.

Stylesa jeste. Ali i Roman će možda podići nekog za par godina. Cena je počeo da gubi čisto tek pošto je postao Part timer, kada se njegova aura ugasila.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10402
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Markovic619 »

Reigns je bio mnogo lošiji kao face, spašen sa heel turnom. Prednost je još što nema kratke reignove kao Cena ali mana je što čovjek drži dvije glavne titule sveukupno više od 3 godine.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17556
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: 🇧🇦
O meni: Ruthless.
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Dynamite 7 »

Face Reigns je bio dosadan ja prvi to tvrdim, ali ovo što radi kao TC je iznad Cene.
🤔🤔🤔❓️❓️❓️
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Elite »

Ali je ipak izgubio. Budimo realni, Pank je izgrađen onako moćno upravo zahvaljujući fjudu i mečevima sa Sinom. Da, bilo bi bolje da ga je Pank dobio čisto, ali za nekog ko je pre toga uništavao sve pred sobom, smatram da je poraz od Panka bio ogroman napredak.

Za 2013 su najviše krivi Vins i Rok. Sinu tu najmanje krivim.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la HunterDX »

Elite je napisao/la: 31 sij 2023, 02:57 Ali je ipak izgubio. Budimo realni, Pank je izgrađen onako moćno upravo zahvaljujući fjudu i mečevima sa Sinom. Da, bilo bi bolje da ga je Pank dobio čisto, ali za nekog ko je pre toga uništavao sve pred sobom, smatram da je poraz od Panka bio ogroman napredak.

Za 2013 su najviše krivi Vins i Rok. Sinu tu najmanje krivim.
Cena je sve vreme bio iznad njega. Kroz čitavu 2012 mu je smetao da se probije kao lice kompanije.
Avatar
Elite
Rank 9
Rank 9
Postovi: 1516
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la Elite »

HunterDX je napisao/la: 31 sij 2023, 03:03
Elite je napisao/la: 31 sij 2023, 02:57 Ali je ipak izgubio. Budimo realni, Pank je izgrađen onako moćno upravo zahvaljujući fjudu i mečevima sa Sinom. Da, bilo bi bolje da ga je Pank dobio čisto, ali za nekog ko je pre toga uništavao sve pred sobom, smatram da je poraz od Panka bio ogroman napredak.

Za 2013 su najviše krivi Vins i Rok. Sinu tu najmanje krivim.
Cena je sve vreme bio iznad njega. Kroz čitavu 2012 mu je smetao da se probije kao lice kompanije.
I opet kriv je najviše Vins. Ne želim sada da ispadne da branim Sinu kada ga nikad nisam voleo, ali malo besmislenim smatram da se okrivljuje zbog bukin odluka. On je samo radio šta mu je naloženo.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10635
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la HunterDX »

Elite je napisao/la: 31 sij 2023, 03:09
HunterDX je napisao/la: 31 sij 2023, 03:03
Elite je napisao/la: 31 sij 2023, 02:57 Ali je ipak izgubio. Budimo realni, Pank je izgrađen onako moćno upravo zahvaljujući fjudu i mečevima sa Sinom. Da, bilo bi bolje da ga je Pank dobio čisto, ali za nekog ko je pre toga uništavao sve pred sobom, smatram da je poraz od Panka bio ogroman napredak.

Za 2013 su najviše krivi Vins i Rok. Sinu tu najmanje krivim.
Cena je sve vreme bio iznad njega. Kroz čitavu 2012 mu je smetao da se probije kao lice kompanije.
I opet kriv je najviše Vins. Ne želim sada da ispadne da branim Sinu kada ga nikad nisam voleo, ali malo besmislenim smatram da se okrivljuje zbog bukin odluka. On je samo radio šta mu je naloženo.
To možemo reći i za Triple H i Romana.
To je WWE pravilo, gde se bolesnici lože na jednog čoveka i sve podrede njemu, kada je titula kod njega, on je šampion, kada titula nije kod njega, on je bitniji od šampiona.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: John Cena

Post Postao/la TheViper »

Elite je napisao/la: 31 sij 2023, 02:44
Dynamite 7 je napisao/la: 31 sij 2023, 01:09 Roman je daleko bolji nego što je Cena bio.
Isti su vala. Ne vidim neku veliku razliku. Osim jedne. Sina je ipak podigao neke, poput Panka i Stajlsa. Roman nije nikog. Tako da je ipak Sina bolji.
Cena je podigao i Bryana.
Odgovori