Johnny Gargano

Johnny Wrestling

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

Ne mogu pričati baš od 2016. jer nisam gledao ali od 2017. mogu. Gargano je u 2017. ušao kao član DiYa ali sredinom godine taj tim se raspada upečatljivim Ciampinim turnom. Gargano ima priču gdje gubi jer nije fokusiran što traje do početka 2018. kad je postao izazivač za NXT titulu. Izgubio je od Andradea u prvom 5* meču u WWEu u 7 godina i Ciampa ga je nakon meča napao a kasnije i koštao NXT karijere.

Johnny se vraća u NXT nakon odličnog meča na Takeover NOLA ali Ciampa na sljedećem vraća pobjedu. Tu već imamo naznake lošeg bookinga jer je Gargano opet izgubio od Ciampe za NXT titulu na preglupav način. Da, trebao je biti triple threat ali mogli su napraviti no-contest a ne upisati Johnnyu novi poraz. Heel turn te godine je bio nepotreban ali moglo se uklopiti u dio priče. Prvi NA title reign možemo zaboraviti.

Naravno dolazimo do 2019. I Johnnyevog NXT title "reigna". Nije sve krivica bookinga jer se Ciampa povrijedio ali svakako da je bilo loše što je Gargano izgubio taj pojas u prvoj odvrani. Mečevi sa Coleom su bili dobri ali na kraju je bilo jasno ko je bolje prošao.

Nakon toga strmoglavi pad. Gargano ostaje u NXTu nepotrebno i ništa ne radi konkretno. Da, bio je tu feud sa Balorom gdje je izgubio, dobio je One Final Beat ali novi heel Gargano ne postiže ništa značajno. Čak je izgubio i od Leon Ruffa. Upisao je još NA title reignova ali The Way je bio samo jedna comedy heel grupa. NXT tituli više nije prismrdio što je šteta jer je 2018. bio najpopularnija osoba na NXTu.

Odlazi nakon promjene u 2.0 i evo vratio se ali ne radi ništa izgleda.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Leon Ruff se fkt dogodio, ne čini mi se kao da se to stvarno dogodilo. Šteta što nije ništa proizašlo od toga.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la TheViper »

Opsirnije sam napisao pre 2 godine pa da se ne ponavljam. Hunteru i dalje necu oprostiti sto je zrtvovao Gargana zarad Colea koji je pobegao prvom prilikom. Poraz na Takeoveru 25 ga bas ubio, a imao sjajnu pricu do titule.

Sada je vezao 3 poraza od Corbina, Miza i Omosa. Ako vec ne znaju sta ce sa njim nek ga upare sa Ciampom kada se ovaj vrati i da sruse Usose sa trona.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Sherpa »

Meni je oaobno diy njegov i ciampin vrhunac. Jer su mi bili osjetno zanimljiviji ko tim nego ko pojedinci. Iako im je program bio vrhunski, s nekim (meni iritantnim) manama
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

Vrhunac po meni lagano početak 2018. godine. 5* sa Andradeom, najbolji dio feuda sa Ciampom, još jedan 5* na TakeOver NOLA.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la TheViper »

Ma Garganov vrhunac kada je imao krunisanje sa NXT titulom, nakon toga kola krenula nizbrdo.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la ante »

Ulice nikad neće zaboraviti Garganovu 2018. Godina za pamćenje.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Rio146 »

Bome tad je NXT razvaljivao. #DIY, AoP, UE, Andrade je bio zanimljiv, Alister je bio dobar. Dobri mečevi, dobri feudovi, dobar stari NXT.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

I ženska divizija je bila dobra. Baszler i Sane su imale prilično dobar feud te godine.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Markovic619 »

Znači propušta Rumble :(

Speaking on the January 11 episode of WWE's The Bump, Gargano commented on his injury and noted that doctors told him he'd be out for five or six weeks, but he plans to work as hard as he can to cut that time down. Gargano admitted that he's not happy with the way things went leading up to his injury, and he wants to show the world what he can do.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Hangman98 »

Prije povrede nije nesto spec prikazan, samo onaj lame storyline sa Mizom i Dexterom. Svakako mu je momentum bio u banani, ne vjerujem da bi ista znacajno napravio u RR.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Markovic619 »

Hangman98 je napisao/la: 11 sij 2023, 21:34 Prije povrede nije nesto spec prikazan, samo onaj lame storyline sa Mizom i Dexterom. Svakako mu je momentum bio u banani, ne vjerujem da bi ista znacajno napravio u RR.
Ja bih ga u Rumble ubacio prvog i ostavio ga minimum pola sata u meču. To bi mu sigurno pomoglo. Nek ga izbaci Rollins i eto ti feud i meč vrijedan WM.

Bilo bi super kad bi on i Ciampa započeli Rumble, a izgleda neće biti nijednog u Rumbleu... :(
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Hangman98 »

Grozan MR run, jako losa prica sa Dexterom i Mizom. Ono oprastanje od NXT sad ispade smijesno.

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la ante »

Gargano nikad više nije bio isti nakon poraza od Colea
slika
Odgovori