Ice Ribbon

Puro i Lucha na jednom mjestu
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Maki »

Dobro evo i cijeli review.

Prebrodio sam sjeckanja. Meč je bio fantazija. Odmah od početka kad je Tsukushi roknula Tsukku stolicom u glavu i stolica se raspala. Pa nazad u ringu kad Tsukushi nije dala Tsukki da je ponižava tako što će je zapetljati u konopce i onda Dropkickati već je odmah vratila istom mjerom. Onda je Tsukushi zaključala submission koji ja ne znam kako se zove. Pa scena kad je Tsukushi oborila Tsukku i samo je krenula Double Foot Stompati u prsa, pa Tsukkin klizeći Corner Dropkick. Onda serija Kickova kojom je stjerala Tsukushi u corner dok se nije popela na konopce i popila Headbutt nakon kojeg ju je Tsukushi Double Foot Stompala na apron. Pa fantazija kad je Tsukka raspalila šamare i forhendom i bekhendom. Sekvenca kad Tsukka sa konopaca ruši Tsukushi Neckbreakerom ali onda prima German Suplex sa middle ropea iz kojeg se vraća Piledriverom je bila orgazmična. Pa onda je i Tsukka imala submisison koji opet ne znam kako se zove ali je izgledalo presjajno. Pa Tsukkin Springboard Kick kojim je ubila Tsukushi u glavu. Pa scena kad Tsukka diže Tsukushi u Japanese Ocean Cyclone Suplex ali je ova ruši Reverse Frankensteinerom. Tsukka je onda lupila Tsukushi nekim kao Crucifix Driverom za koji sam upratio da se zove Infinity. Lupila je i Japanese Ocean Cyclone Suplex ali nije bilo dovoljno jer je Tsukushi kickoutala. Tsukka je probala opet ali nije uspjela dva put pogoditi finisher već je popila het trik Infinitya od Tsukushi i Tiger Suplex za kraj. Majko moja.

EDIT: Jebeno sam zaboravio sekvencu kad je Tsukka šutirala Tsukushi u prsa a ova joj stalno kickoutala na 1 i Tsukka je bila sve bijesnija i bijesnija. A onda kad je Tsukushi odradila potez Tsukka kickoutala na 0. :vince:
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Maki »



U jebote. Ja ne znam kako će Ice Ribbon preživjeti. Izgubili su čitav Prominence, izgubili su Yukihi, sad su izgubili Tsukushi. Ostaje im Tsukka ali Tsukka ima 38 godina.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Rio146 »

Ključ u bravu, ili imaju rookie potencijala?
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Maki »

Ljudi pišu da imaju rookieja ali uzalud ako ti je ME scena opustjela. Ne mogu ti nespremni rookieji biti ME. Ljudi pišu da imaju jak roster ali tek za neke 2 godine ali valja dogurati do tamo.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Rio146 »

Utami je mogla, doduše Utami je vanserijski talent.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Maki »

Istina plus je bila i koliko toliko poznata u mainstreamu. Ribbon je u problemima. A ne možeš ih kritikovati jer su imali jak lineup maineventera samo su svi otišli.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Maki »

Jebote i Tsukasa im ide na pauzu a neki govore i o penziji. Ova kompanija će teško preživjeti.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Rio146 »

:shock: jbt, pa jel imaju ikoga relevantnog više
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Maki »



Izgleda da Tsukka ne ide u penziju već na pauzu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24476
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Maki »

Malo sam čitao o situaciji u Ribbonu i koliko sam shvatio teško da će se ugasiti jer imaju svoj dojo i uvijek mogu tu organizovati showove. Ali mislim da su definitivno završili kao veća joshi promocija.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12235
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Ice Ribbon

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Odgovori