AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Hangman98 »

Hahahahah brat ne uzima dah nikako :lol: :lol: :lol:

slika
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la ante »

- Velika šteta zbog Danielsona no zaintrigirao me s novim članom BCC-a. Srce mi govori Moriarty, zdrav razum Gresham, što me ne zanima uopće

- Six man tag je bio zabavan, ali nikako mi nije jasno gdje je nestao Chuck. Aussie Open nisam gledao dosad, doduše uopće me nisu impresionirali ovdje. Ospreay je klasa ali ovaj meč s OC-em mi se čini malo nasumičan. Općenito nisam fan RPG Vicea, zato se i nadam da se Chucky vraća što prije

- Ne znam kad je zadnji put u hrvanju postojao feud koji ima tako malo heata kao Joe i Lethal, apsolutno jebeno mrtvilo od feuda koje treba biti pokopano i zaboravljeno što prije

- Christian highlight showa u 2022. Ne mogu vjerovat da to govorim. Apsolutno ubio s ovim promom, čovjek je suludo dobar heel. Izgleda da je Jurassic Express gotov, nije da mogu nešto drugo s Luchasaurusom nego da bude Christianov potrčko što je u neku ruku šteta jer ne pamtim kad je netko imao tako dobar hot tag kao on. JB se baca u singles vode, dobro će mu doći ovaj program

- Malakai vs Penta je bilo prilično dobro ali daj bože da se ne nastavi ovaj feud. DT neka ide u feud s Andradeom i Rushom ili neki kurac, a HoT-u trios titule ako ih uvedu. I ne mogu vjerovat da se Julia nije pojavila, kakve provokacije. Malakai napokon imao singles meč, predugo smo ga čekali.

- Hangman imao snažno pokazivanje protiv Younga. Drago mi je da se Silas pojavio na većoj sceni od ROHa, sjećam ga se dok sam pratio kompaniju prije 7-8 godina, vrlo zahvalan hrvač. Nemam baš neki interes za fatal 4 way, Cole mi tu izgleda kao outsider ali razumijem zašto je u meču. Coin drop je bio super trenutak

- Baddies ekipa i Athena/Stat su zapravo imale prilično smiješne promoe. Stat treba push

- Toni vs Shafir preskočeno. Marina i Nyla...jednostavno ne mogu

- Main event klasika, ništa posebno. Mox pokazao srednji prst Sammyju i Tay, face godine za mene. Kraj ok, mada mi je staredown Moxa i Tane dok se ostali bacaju okolo bio glup lol

Dobar go home show, dosta dobrih stvari
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Elite
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1421
Pridružen/a: 24 lip 2022, 02:16
1
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Elite »

Da bacim komentar na ovaj zadnji Dajnamit. Vrlo dobar. Promo Danijelsona i Kristijana odlični. Kristijan kao hel stvarno odličan. Nisam očekivao da će tako lako privoleti Lučasaurusa na svoju stranu. Biće to jako zanimljiv fiud.

Od mečeva najviše su mi se dopali 6 - man tag i Pejdž/Jang. Pejdž zaista izvrstan performer. Uživam uvek u njegovim mečevima. Dolazak Okade providno da će se desiti, ali ništa manje veličanstven momenat. Jedva čekam F4W.

Ono što mi se nije dopalo u ovoj epizodi je ponovno spašavanje Toni od strane Rose. Jeste ona fejs, ali trčanje u pomoć njenoj konkurentkinji mi nije logično iskreno. Takođe ono odmeravanje Moksa i Tane dok je tučnjava svuda oko ringa mi je iskreno delovalo tragikomično :mrgreen:
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

ante je napisao/la: 23 lip 2022, 22:58 Srce mi govori Moriarty
TAIGASTYLE molitveni krug. :pray:
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

AEW Dynamite #142 (22/06/2022) Recenzija

Post Postao/la Hangman98 »

Zadnji Dynamite prije PPV, Okada konacno tu, neopravdan push jedne zenske hrvacice, bacite pogled: :D

https://prohrvanje.com/aew-dynamite-142 ... recenzija/
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kolko bolji B&G od prvog.
Avatar
azo
Rank 11
Rank 11
Postovi: 7305
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:03
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la azo »

Hager/Cesaro predobro bilo. Kad se sjetim u WWE meni bili jedan od najdražih timova.
slika

“Be like a diamond, precious and rare, not like a stone, found everywhere.”
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

azo je napisao/la: 30 lip 2022, 11:43 Hager/Cesaro predobro bilo. Kad se sjetim u WWE meni bili jedan od najdražih timova.
Lepo je što je Regal spomenuo da su bili tag tim.
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Jedva čekam nastavak Kingstona i Klaudija 😂
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Taz sa Ruby Riott najjači :lol:

Mislim da sam čuo i Cesaro :lol:
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la crocop97 »

Odličan meč, meni daleko bolji od Anarhije u areni, pogotovo jer su sad izgradili meč kako treba i ostavili prostora da Kingston i Jericho odrade svoje. Claudio se uklopio odlično u cijelu priču, Kingston je jebeni luđak i Sammy se preporodio kako se pridružio Masturbatorima na Jerichoa. Mislim da će bit još jedan meč između Kingstona i Jerichoa prije nego Kingston nastavi dalje jer nije Jericho na kraju tapkao.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Blood & Gutshausen

Orange napokon izlazi na dobru pismu :dance: Mark out za manager license. Možda Lambert i nije toliko loš. Meč predug s obzirom da je cilj samo vratit heat na Orangea i s obzirom da Ethan AEW-u ne zarađuje ni sen a kamoli dime. Dobija sam reklame tokom meča i to je bilo zanimljivije nego sam meč. Page pinnan nakon bodyslama, koji shitter.

Cage ima heel heat ako ništa drugo i promo je bia prilično jeben. Svejedno me ne zanima. Nadam se da će Luchasaurus sad malo manje lupat po bedru, malo više radit ko powerhouse. Wardlow vs Sky mora završit pobjedom Wardlowa.

Reveal Daxhausena i Cashausena je bia dobar, rap prije meča isto. Al sam meč meh. Finish dobar zato. Kletva+povratak Bowensa možda? I još smellness oca i sinova. Top. Inače opet sam dobia reklame i doslovno sve su hrana osim onih koje reklamiraju sranjaste capeshit serije. Američka kultura je predivna stvar.

I dalje ide Senor Joe vs Jay Lethal fjud lmao. Squash za Jade kad već nije mogla na forbidden door iako je ovo bilo bolje od ženskog meča kojeg smo dobili. Mora droppat brzo tho. Athena i Kris ispale malo jadne. Bishamon vs Bucks bi moglo valjat.

Isti outfiti za JAS je odlično. Blood & Guts otvoria čudno, Guevara i Claudio nisu kliknuli. Al kako je išlo bilo je bolje i bolje. Dok nisu izašli iz kaveza i sve se opet raspalo i ošlo u kurac. Ne mora svaki cage meč imat spot di neko biva bačen s istog. Ne mogu bit jedini kojem je dosadilo gledat te generalno neimpresivne spotove. Također finish je bia masu čudan.

One match show di je taj jedan meč više dostavio nego ne, ali moglo je bit bolje.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Durag DG je jednostavno drugačija pasmina.
slika
Odgovori