Stardom

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Ma iskreno ja nisam ni stekao neki utisak da su one toliki vječni rivali. Nekako mi se čini da AZM i Momo ipak imaju više poveznica. Bile su tim, Momo izdala QQ, AZM je to najviše pogodilo, AZM je prva hrvala protiv nove Momo, ova joj je razbila nos itd. Ima taj lični aspekt koji AZM i Kid nemaju van toga što su imale sličan put u kompaniji.

Ne trebaju teamati u skorije vrijeme. Navikao sam se na heel Kid i iako mi idalje nije ultra draga prešao sam preko očajnog turna i mogu neutralnije gledati na nju pa smatram da njoj face turn ne treba a AZM ne treba heel turn takođe pogotovo jer preko ove priče sa Momo može postati jak babyface.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Hangman98 »

Cudno da su nju htjeli. Bas look based hrvacica.

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Stardom je look based promocija samo što znaju hrvati.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Hangman98 »

Gledao sam je malo na Darku i cini mi se da nikako nije na Stardom nivou in-ringa.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Drago mi je da nije došla. Snizila bi kvalitetu proizvoda a vjv bi dobila nekakav i push.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Hangman98 »

Stavili bi je sa Minom u tag, vjerovatno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Vrlo moguće. Ohladilo bi me od Stardoma da je došla i ispostavilo se da nije dobra. Onda bi baš bilo da su je doveli zbog izgleda.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Hangman98 »

Nije djevojka grozna u ringu ala Mandy, mozda bi mogle doci do Mina nivoa hrvanja.

slika

slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Ali što ti kažeš nije nivo Stardoma a najveći adut izgled. Bolje da probaju ugrabiti recimo Ember.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Hangman98 »

Trebali bi malo vise strankinja ubaciti, malo da SWA title picture ozivi. Meni se dopada koncept te divizije.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Pa da prije su ih imali dosta više. Bea, Jaime, čak je i Shayna turu odradila i naravno Brandi. Korona ih je dosta poremetila no pojačali su zato domaći roster.

SWA titulu treba staviti na hold. Jedini gaijin je Thekla a osobe koje bi mogle imati tehnikaliju da brane protiv Japanki poput Giulie i Syuri su iznad tog pojasa.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne mislim da je stardom išta više look based od bilo koje druge promocije.

Kvaliteta gaijina koje su išle u Stardom nije bog zna kakva jer kvaliteta ženskog hrvanja na zapadu ionako dobro kaska za Japanom, čast iznimkama. Najgore šta bi se dogodilo je da bi dobila ozbiljan singles push jer se Rossyu diže na strankinje.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

God's Eye (World of Stardom Champion Syuri/MIRAI/Ami Sourei) vs Donna del Mondo (Giulia/SWA World Champion Thekla/Mai Sakurai) - Stardom 9.4.2022.
Ajde da pogledamo kako God's Eye izgledaju. Nadam se da im je ovo samo početna verzija logoa. Syuri i Giulia otvaraju i to dosta izjednačeno dok Thekla i Sakurai ne ulete te Giulia pogađa Dropkick sa Theklinih leđa. No jedan Snapmare i Kick u leđa Sakurai je dovoljan da okrene stvari i GE obrađuju Mai u nastavku sve dok Sakurai ne pogodi Stunner Syuri. Thekla i Giulia ulijeću te Thekla guši sve tri protivnice Aspyxilliom. No Syuri pogađa Sideslam i ubacuje Sourei koja ulazi u izmjenu Chopova sa Theklom. Thekla okreće priču Kickovima i Superkickom te tagguje Sakurai koja hvata Sourei u STF i pogađa Elbow Drop ali se Sourei vraća u stilu sa AAom. Meč se nastavlja između Mirai i Sakurai. Sakurai pogađa Big Boot ali Mirai je zakucava Corner Lariatom. Giulia se upliće Missile Dropkickom a Thekla Superkickom što omogućava Sakurai da pogodi Fisherman Suplex. Thekla i Giulia Suplexaju Mirai a Sakurai pogađa Diving Elbow Drop. No ni God's Eye ne ostaju dužne te se i one upliću. Sourei radi Fireman's Carry Roll a Syuri uz Mirainu asistenciju pogađa Diving Legdrop. U završnici Mirai i Sakurai razmjenjuju udarce sve dok Mirai ne pogodi Lariat. Sakurai probava Crucifix Pinom da izvuče ali neuspješno i na kraju predaje na Mirain Armbar. Solidan meč.
7/10

Iz kratke izmjene komentara poslije meča stekao sam utisak da ovo rivalstvo neće biti QQ - Oedo Tai tipa gdje je tu mržnja bijes i izdaja već da će više biti sportsko rivalstvo. Ko je bolji pobjeđuje. Giulia nije odala utisak nekog bijesa što je Syuri napustila više je bila zaintrigirana mogućnostima da se još više izubijaju.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom 09.04.2022. – recenzija

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Našao sam još jedan sajt za praćenje Stardoma. Bollyrulezz.
Odgovori