NJPW Hyper Battle 2022

Arhiva prethodnih događaja
Odgovori
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Bia sam siguran da sam otvoria temu :? Oživili naziv serije evenata iz 90ih/ranih 00ih. Card pari /comfy/ s 4 tag meča i 4 singles od čega 6 za neku titulu.

Guerillas of Destiny, Hiroshi Tanahashi & Jado vs Bullet Club (Bad Luck Fale, Chase Owens, Gedo & Yujiro Takahashi)

LIJ (Shingo & Naito) vs United Empire (Aaron Henare & Will Ospreay)

Six or Nine (Master Wato & Taguchi)(c) vs BC (Taiji & ELP) - IWGP Jr. Tag

Yano(c) vs Taichi - KOPW

EVIL(c) vs Hiromu - NEVER Openweight

CHAOS (YOSHI-HASHI & Goto)(c) vs United Empire (Great-O-Khan & Jeff Cobb) - IWGP Tag

El Desperado(c) vs SHO - IWGP Jr. Heavyweight

Kazuchika Okada (c) vs ZSJ - IWGP Heavyweight


Tek sad svaćam da će blowoff za GoD vs BC bit za never 6 man biče :lol: GoD i Tana kao prvaci bi bilo kino. Stvarno bi volia da Zack izađe ko prvak.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la Sherpa »

I ja, mislim da zack treba uzeti. Pogotovo koliko im je godinama vjeran.
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la AlenB »

Nadam se da Hiromu odlazi s NEVER titulom

dobro izgleda card
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 03 tra 2022, 01:52 I ja, mislim da zack treba uzeti. Pogotovo koliko im je godinama vjeran.
Nema od tog nista, da je neko drugi mozda bi i osvojio ali posto je Okada na drugoj strani, nema sanse.

Mislim da je kup trebao osvojiti Ibushi ali su morali promijeniti planove zato sto nije bio spreman. A Sabre je bio najbolja opcija zato sto je Okada dobio Takagija, Ospreaya i Naita ove godine.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6660
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la SwitchBlade »

Ovo nisu istine, prolazim kroz NJPW ptičji račun i naletim na ovaj post... Bilo je vruće ljeto 1992...

slika
slika
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la AlenB »

Zaboravih da je ovo danas, finalni dan. Card je stvarno vrijedan gledanja, moglo bi se bacit oko
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57667
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la Sherpa »

Zašto?
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la AleksaVP »

At NJPW Hyper Battle, SANADA vacated the belt due to injury. SANADA suffered an orbital fracture in the New Japan Cup tournament against Will Ospreay and it is unknown when he will return.

SANADA suggested that Hiroshi Tanahashi, the man he defeated to win the title, should reclaim the title. Ospreay wasn't happy with the suggestion, feeling he should be the champion since he put SANADA on the shelf and beat him in the New Japan Cup tournament.

This led to Tanahashi coming out and challenging Ospreay to a bout for the vacant title at Wrestling Dontaku 2022 on May 1.
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la: 09 tra 2022, 18:30Zašto?
Povreda u mecu protiv Ospreaya u kupu.
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la AlenB »

Dobro su postavili Tana/Ospreay meč
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

NJPW Hyper Battle 2022 recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I sad imam skoro punih tjedan dana da nadoknadim AEW prije idućeg NJPW showa :lol:

http://prohrvanje.com/njpw-hyper-battle-2022-recenzija/
slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Gedo, Chase Owens, Yujiro Takahashi & Bad Luck Fale vs. Hiroshi Tanahashi, Jado, Tama Tonga & Tanga Loa
Pogledajte samo ovaj Bullet Club tim. Pa u laboratoriji ne možeš gori i dosadniji tim napraviti. Face tim je imao nekoliko dobrih spotova. Odlična završnica. Jado dobio Gedoa, super trenutak. GoD se priključio Main unitu. **

Tetsuya Naito & Shingo Takagi vs. Will Ospreay & Aaron Henare
Pronadji uljeza u meču. Tri bivša World šampiona i Henare. Jako brz meč, dosta spotova. Odlično za minutažu koju su dobili ***1/4

Ryusuke Taguchi & Master Wato vs. Taiji Ishimori & El Phantasmo (IWGP Junior Heavyweight Tag Team Championship)
Okej, ovo je bilo jako jako zabavno. Comedy meč ali vidjeli smo i dosta dobrog wrestlinga. Treba izbrojati koliko puta je Taguchi uradio Hip Attack. Ovaj tim Ishimorija i Phantasma dobro funkcioniše, timski spotovi su dobro izgledali. Završnica na onakav roll up - komedija ***1/2

Toru Yano vs. Taichi (KOPW)
Nisam imao pojma koja će stipulacija biti. Na kraju smo dobili nešto slično sumo rvanju. Pripreme za meč su predugo trajale. Meč kraći od pet minuta, u kojem ništa nismo vidjeli. Taichi osvaja što je odlična odluka. Nakon meča izaziva Takagija, izgleda da su odlučili podići KOPW. Bilo je i vrijeme.

Šteta za Sanadu, samo što je osvojio prvu singles titulu mora je predati zbog povrede. Dobro postavljen Tana/Ospreay meč.

EVIL vs. Hiromu Takahashi (NEVER Openweight Championship)
Klasičan EVIL meč, ref bump, chair shot, Togova uplitanja, low blow i ostale House of Torture čarolije. Hiromu je pokušao nešto napraviti ali teško da se može nešto izvući iz Evilovih mečeva za titulu. Šteta što je EVIL odbranio **3/4

Ovaj storyline sa Tama Tongom nije loš. Bio bi bolji da je na njegovom mjestu neko zanimljiviji.

YOSHI-HASHI & Hirooki Goto vs. Jeff Cobb & Great-O-Khan (IWGP Tag Team Championship)
Dobar meč. Iskreno mislio sam da će Hashi pinati Cobba jer ga nikad nije dobio, na kraju se desilo obratno. Dobra odluka da se titule prebace na Empire. Drago mi je i zbog Cobba i zbog Khana. Nadam se dobrom reignu ***1/4

El Desperado vs. SHO (IWGP Junior Heavweight Championship)
Kako to obično biva, SHO napada protivnika sa ledja prije početka meča. Meč ispod očekivanja. Dobar arm work SHO-a. Despyev selling je mogao biti bolji. Očekivano Desperado brani titulu. Post match dobro odradjen. Ishimori naredni izazivač. Nisam nikad gledao Akiru, mlad je i dobro će doći junior diviziji, najavljen za BOSJ ***1/4

Kazuchika Okada vs. Zack Sabre Jr. (IWGP World Heavyweight Championship)
Iako je trajalo skoro pola sata, nije bilo sporo i dosadno. Na početku dominacija Sabrea sa milion raznih submissiona. Dobra psihologija. Sabreov arm work odličan, znamo i zašto je napadao Okadinu desnu ruku. Okadin selling jako dobar. Zadovoljan sam kako je ispao ovaj meč, alo mislim da je mogao biti bolji. Nije bilo šanse da Okada izgubi ****

Okada nakon meča kao pravi face bira narednog protivnika. Ne gleda mi se ponovo Okada vs Naito.

Sveukupno dobar show. Ništa must see ali ništa loše.

7/10
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Dave

Hiroshi Tanahashi & Tama Tonga & Tanga Loa & Jado vs Bad Luck Fale & Chase Owens & Yujiro Takahashi & Gedo: 3
Tetsuya Naito & Shingo Takagi vs Will Ospreay & Aaron Henare: 3.75
Ryusuke Taguchi & Master Wato vs Taiji Ishimori & El Phantasmo: 2.75
Taichi vs Toru Yano: 0.75
EVIL vs Hiromu Takahashi: 3.5
Jeff Cobb & Great O-Khan vs Hirooki Goto & Yoshi-Hashi: 3.75
El Desperado vs SHO: 4
Kazuchika Okada vs Zack Sabre Jr.: 4.5
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: NJPW Hyper Battle 2022

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čudno da je Despy/SHO tako visoko.
slika
Odgovori