Stardom

World Wonder Ring Stardom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 18 sij 2022, 23:50 Bas interesantno, sa svim ovim desavanjima u svijetu, ocito da publika uzivo nije neki faktor za poslovanje. Vidim da imaju i ovaj network, vjerovatno se i tu uzme fin novac.
Pandemija je jako oštetila joshi scenu i mnoge kompanije su u krizi. Neke su najavile gašenje kao AWG. Ice Ribbon je u silaznoj putanji i još su ih napustile neke od najvećih zvijezda. I druge se dosta pate kako čitam. Mnoge kompanije poput Sendai Girls i OZ Academy generalno rijetko imaju showove. Realno malo ko raste.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17730
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Stardom

Post Postao/la Hangman98 »

Mislio sam na Stardom, da na njih to ne utice sto nije bilo publike, a naravno da vecina kompanija ispasta zbog toga.

Moguce da sam naletio na neke troll komentare, jer i meni je Utami zanimljiva kao pojava. Za sad mi promo nista ne znaci dok se naviknem na citanje titlova, nekako mi je malo teze pocijeniti kvalitetu promo vjestine kad moram citati i ne razumim odmah sta kaze, ne pratim kako ona to deliveruje u trenutku i onda mi nije bas to to, ali naviknut' cu se sigurno.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Japan je uvik čudan šta se tiče ugovora za gaijine. Moš imat ekskluzivni, ekskluzivni za japan, po nastupu tj freelancer itd i vjerojatno još raznih verzija.

Ako bi mora nagađat Jamie ima ovaj drugi.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17730
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Stardom

Post Postao/la Hangman98 »

Dopada mi se sto imaju par velikih frakcija i sto nije bas raspracano da svako ima neku zasebnu pricu, jer je lakse za ispratiti stvari, a i sebi su dosta olaksali booking time.
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12229
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Pa to je nekako i poanta.
Yes Sir!
slika
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12229
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la: 18 sij 2022, 23:54
Ako uhvatiš pogledaj meč Unagi & Tam vs Lady C & Kamitani s 15.01. Jedva čekam Kamitani vs Sayaka.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Hoću. Čekao sam tebe da preporučiš. :D
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Queen's Quest (Wonder of Stardom Champion Saya Kamitani/Lady C) vs Cosmic Angels (Tam Nakano/Unagi Sayaka) - Stardom 15.1.2022.
Na početku tipičan dio koji je završio u stalemateu između Saye i Unagi. Onda je Lady C ali su se Cosmic Angelsi izredale na njoj sve dok nije Big Bootala Tam. Solidan Big Boot ima. Kamitani je ušla lijepim Springboard Crossbodyem u meč. Nastavilo se dosta dobro. Naravno najbolji dio je bio između Unagi i Saye. Unagi je promašila svoj Legdrop što je Saya iskoristila da je pogodi Standing Kneedropom. Onda su imale izmjenu puncheva, pa je Unagi lijepo dočekala Sayu Codebreakerom koja je vratila Big Bootom pa Unagi Flapjackom pa Saya Jumping Spinning Kickom. Krasno. Lady C je imala solidan Chokeslam ali se Tam upetljala i Superkickala što je Unagi iskoristila da je Legdropa. Unagi sa dobrim Splashom sa top ropea. U tom aspektu se Unagi jako poboljšala. Baš se sjećam da mi je ranije kad sam je tek počeo gledati tu bila jako loša. Tam je riješila Sayu Spinning High Kickom a onda prekrasan finisher od Unagi za pobjedu. Sjajan potez. Meč je uglavnom poslužio da gradi Wonder meč. Drago mi je da su uvidjeli da Unagi nije najuzbudljiviji izbor za prvu odbranu pa su se potrudili da izgrade meč i Unagi kao kredibilnu prijetnju. U solidnoj mjeri su uspjeli. Još jedno zapažanje: Unagi jedinoj ne mijenjaju ime sa japanskog na engleski način kad joj se pokaže prilikom predstavljanja pred meč.
7/10
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12229
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Rio146 »

Šta je s Natsupoi? Nema je već par showova... Neće je biti ni u Nagoyi 29.01.
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom

Post Postao/la Maki »

Nije nemoguće da je neka manja povreda. Nije neophodna sad jer MaiHime idu na tag pojaseve pa ima smisla da je odmaraju.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12229
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Stardom New Year Stars 2022 – Day 4

Post Postao/la Rio146 »

Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom New Year Stars 2022 – Day 4

Post Postao/la Maki »

Stardom siluje time limit drawove kao WWE DQ.
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12229
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Stardom New Year Stars 2022 – Day 4

Post Postao/la Rio146 »

Onaj prošli je bio jako dobro bookiran. Sayaka ubija Sayu, i još joj 30 sekundi fali za pobjedu, ali Saya se ne predaje i time limit draw. Ovaj je baš bio ne potreban. Mogli su ubacit neki double countout, ako su već htjeli neriješeno.
Yes Sir!
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17730
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Stardom New Year Stars 2022 – Day 4

Post Postao/la Hangman98 »

Bravo Rio. Super dodju recenzije za ove sporedne evente, cini se bude dobrih stvari, ali nista toliko vrijedno gledanja. STARS vs DDM izgleda podbacio, primjetio sam da se ovi 3v3 nerijetko pretvore u negativan haos gdje ne znas ni ko pije ni ko placa.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24416
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Stardom New Year Stars 2022 – Day 4

Post Postao/la Maki »

To je zapravo često dobra stvar ali problem je kad moraju navući do time limita pa razvuku.
Odgovori