Pitanja o Wrestlingu

Daj svoj odgovor

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12195
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Rio146 »

Maki je napisao/la: 15 sij 2022, 20:26 1. Koga želite vidjeti u AEWu a da nije trenutno na rosteru?

2. Koje promocije želite početi pratiti?

3. Koje promocije želite prestati pratiti ako ih ima?
1. Wyatt

2. CNL, nikako da krenem

3. Nema :D
Yes Sir!
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

1. Gargana, Leea, Miyu (privremeno), Bayley, Sashu, Samia, Asuku.

2. AEW

3. Pratim samo dvije tako da nemam ni ja.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8833
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la KOMANIA »

1. Wyatt, Joe, Gargano, Lee, Mia, Toni, Ember, Regal...

2. AEW, možda Impact i NWA.

3. Nema ih, jer sem WWE-a (takođe pratim površno) ne pratim ništa.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Sherpa »

okada i tana , ne za stalno naravno. samo neka se pojave

mlw, nikako naći vremena. i stardom sti razlog

nema
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Hangman98 »

Maki je napisao/la: 15 sij 2022, 20:26 1. Koga želite vidjeti u AEWu a da nije trenutno na rosteru?

2. Koje promocije želite početi pratiti?

3. Koje promocije želite prestati pratiti ako ih ima?
1. Keith Lee, Gargano, Toni Storm, Athena, Jeff Hardy.

2. Stardom

3. Nema, ono sto mi je postalo neinteresantno ne pratim aktivno.
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1106
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Jovic »

Maki je napisao/la: 15 sij 2022, 20:26 1. Koga želite vidjeti u AEWu a da nije trenutno na rosteru?

2. Koje promocije želite početi pratiti?

3. Koje promocije želite prestati pratiti ako ih ima?
1.Wyatt, Joe, Kross, Danhausen, Gresham (samo jednog od njih)
2. AAA
3. Wwe
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Wyatt.

Ništa, pokušavam AEW malo više da pratim.

Rekao bih WWE, ali mi ta kompanija oduzme 15 min nedeljno, tako da nije neka šteta što samo pratim šta se dešava.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Koliko je Tripsov RoT zaista bio pogobuan po ostale i da li bi posle svega mogao da stane u red iza nekih kada je RoT u pitanju?



Po mom mišljenju je on iza Cene, Becky, Flairove, pa čak i Romana, makar potencijalno.
On se 2002 vratio, uzeo RR, onda postao champ na WM, taj reign je trajao kratko, a RoT počinje tek nakon turna, pošto dobije WHC na poklon.
U početku tu ništa nije bilo loše, izgubio je onaj EC meč, HBK postaje champ, zatim ubrzo vraća titulu, ni to nije bilo loše, jer Triple H u to vreme još nije imao dobar reign kao top zvezda.

2003: Odbranio je protiv iritantnog Steinera, kao što je trebao, jer šta bi bilo da je od svih gubio, onda i Booker T na WM, kasnije te godine gubi titulu od Goldberga, ali je i vraća, gde mi opet nije krivo, jer je uradio mnogo više od Goldberga, kako za kompaniju tako za mlade. Takodje je i evolution bio uz njega, pomagali su mu, tako da ostali nisu izgledali kao idioti pored njega.

2004: Opet ulazi u godinu kao glavna zvezda, ali isto tako gubi na WM20 gde Benoit postaje šampion, kasnije na vraća titulu tako brzo, dok je loš reign koji je Benoit imao odgovornost kompanije. Ove godine ostaje žal što je Trips pokopao Ortona, ali se i ovo dalo popraviti.

2005: Orton je mogao da prihvati i dobije Takera na WM, kompanija je želela da ga gura, tako da se sve moglo popraviti. Trips postaje šampion po 10-ti put, ali ovde je morao, jer nije bilo boljeg čoveka koji bi podigao Batistu tada, Triple H gubi čak tri meča od njega, Batista postaje top zvezda.

Loša strana RoT jeste što je Trips pokopao odredjeni broj wrestlera. Ali dobra strana jeste evolution, gde su Orton i Batista izašli kao zvezde, nije Triple H imao problem da gubi i podiže druge. To je nešto što kasnije nismo videli od Cene,Becky i Flairove, za Romana nam ostaje da vidimo. Njegov RoT je trajao nešto duže od 2 god, pa kada neko reši da ga proziva zbog toga, neka prvo razmisli da ima daleko gorih od njega.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Odbranio je protiv iritantnog Steinera, kao što je trebao, jer šta bi bilo da je od svih gubio
Evo ti odmah problem. Zašto je branio protiv likova kao što su Steiner i Nash? Jer je WWE idalje flexao nad lešom WCWa pa su mu servirali te WCW zvijezde da ih dobija. Ali to nisu bili dobri feudovi i Raw je propatio zbog njih.
onda i Booker T na WM,

U meču gdje je priča bila rasizam i gdje je HHH rekao Bookeru da likovi poput njega ne mogu biti šampioni aludirajući na boju kože. I onda ga je na WM dobio na najponižavajući mogući način jer je lupio Pedigree a onda se minutima dovlačio do Bookera koji ipak nije mogao kickoutati ni poslije tolikog vremena. Booker je tu ispao prejadan.
kasnije te godine gubi titulu od Goldberga,
Nakon što mu je ujebao momentum jer ga je pinovao u Chamberu.
ali je i vraća, gde mi opet nije krivo, jer je uradio mnogo više od Goldberga, kako za kompaniju tako za mlade. Takodje je i evolution bio uz njega, pomagali su mu, tako da ostali nisu izgledali kao idioti pored njega.
Goldberg 2003. nije današnji Goldberg. On je tada mogao imati prave mečeve a bio je megapopularan. Potpuni promašaj što su mu maltene preko one stvari dali pojas i to na dva tri mjeseca prije nego su ga opet vratili Haitchu koji je mogao odmoriti do 2004. makar s obzirom da je imao 280 dnevni reign.
2004: Opet ulazi u godinu kao glavna zvezda, ali isto tako gubi na WM20 gde Benoit postaje šampion, kasnije na vraća titulu tako brzo
Nije tako dugo proveo bez pojasa. Nekih pola godine.
dok je loš reign koji je Benoit imao odgovornost kompanije.

Konkretno zbog guranja HHHa u prvi plan uvijek. Zašto su on i HBK morali imati "epski" HiaC meč od 50 minuta kao kulminaciju rivalstva koje je svakako peakalo dvije godine ranije? Ili još bolje pitanje zašto su maineventali preko titule? Ili zašto je Triple H morao tu pobjediti? Okej dobijao je Michaelsa u mečevima za pojas jer Shawn nije htio titulu ali ovo je bio non title meč.
Ove godine ostaje žal što je Trips pokopao Ortona, ali se i ovo dalo popraviti.
Ostaje žal.
2005: Orton je mogao da prihvati i dobije Takera na WM, kompanija je želela da ga gura, tako da se sve moglo popraviti.

Ortona je trebalo ponovo izgraditi. Nije se moglo tako na silu. Da je dobio Takera te godine samo bi postao omražen kao Cena ili Reigns kasnije.
Trips postaje šampion po 10-ti put, ali ovde je morao, jer nije bilo boljeg čoveka koji bi podigao Batistu tada, Triple H gubi čak tri meča od njega, Batista postaje top zvezda.
Ovo stoji.
Ali dobra strana jeste evolution, gde su Orton i Batista izašli kao zvezde,
Samo Batista. Ortonu je Evolution pomogao ali nije se on do 2007. profilisao kao prava mainevent zvijezda. Da ne pominjem da ga je i poslije toga HHH redovno dobijao do 2009. kad konačno Orton, 5 godina nakon raspada Evolutiona, konačno uspjeva dobiti HHHa u feudu. A i to je napravljeno da Haitch ostane maksimalno zaštićen i da upiše nepotrebnu pobjedu u WM ME.
nije Triple H imao problem da gubi i podiže druge.

U RoT apsolutno jeste imao taj problem. Ustvari tad je bila ista stvar kao kasnije sa Cenom. Gubio bi ali bi uvijek vratio na neki način.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Hangman98 »

Sta vas drzi u wrestlingu, zasto i dalje pratite?
slika
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Loši feudovi su problem kompanije.

Goldberg je uvek bio dosadan, ni u najboljim danima nije bio u stanju da odradi neki duži meč, sve se svodilo na pokazivanje njegove snage.

Jbg, moglo se popraviti sve sa Ortonom, opet ne krivim toliko Tripsa, kompanija je htela da pogura Batistu kao šampiona.

Orton je mogao da se vrati i pre 2007 da je kompanija to htela, on je bio apsolutna zvezda 2005 i da je dobio Takera u onom HIAC meču sa mislim da bi se potpuno vratio. 2009 je Orton trebao dobiti Tripsa na WM i mislim da bi mu tu vratio za sve.

Ja samo tvrdim da Triple H može da stane u red kada je pokopavanje u pitanju. Cena je guran celih 10 god tako, Flairova ne zaostaje, Becky je takodje u tom društvu, realno je Triple H beba za njih. Ako Roman nastavi ovako jos godinu i jače, i on će baciti Tripsa u senku. Tripsov RoT jeste bio los i poguban, ali bilo je i dobrih strana, dok kod pomenutih ništa dobro nismo videli. Roman je bio dobar, ali ako nastave ovako, mislim da neće doneti ništa dobro.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10552
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la HunterDX »

Hangman98 je napisao/la: 16 sij 2022, 11:10 Sta vas drzi u wrestlingu, zasto i dalje pratite?
Mene samo navika, jedva da ga pratim.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23788
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 16 sij 2022, 11:10 Sta vas drzi u wrestlingu, zasto i dalje pratite?
Stardom i TJPW.
Goldberg je uvek bio dosadan, ni u najboljim danima nije bio u stanju da odradi neki duži meč, sve se svodilo na pokazivanje njegove snage.
Ali je bio jako popularan. WWE je to protraćio.
Orton je mogao da se vrati i pre 2007 da je kompanija to htela, on je bio apsolutna zvezda 2005 i da je dobio Takera u onom HIAC meču sa mislim da bi se potpuno vratio. 2009 je Orton trebao dobiti Tripsa na WM i mislim da bi mu tu vratio za sve.
Trebao je. Ali nije.
Ja samo tvrdim da Triple H može da stane u red kada je pokopavanje u pitanju. Cena je guran celih 10 god tako,
Sa ovim se slažem.
Flairova ne zaostaje,
Charlotte zna izgubiti čisto i to nije tako rijetka pojava.
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8772
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Wulf7X »

Hangman98 je napisao/la: 16 sij 2022, 11:10 Sta vas drzi u wrestlingu, zasto i dalje pratite?
Skoro pa ništa više, pokojni NXT i AEW donekle ali i to slabije, zadnji wrestling show sam pogledao pre par godina sada samo tu i tamo na yt tviter i forum ponešto vidim.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17353
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: Ruthless D7
Boom čovjek
Najveći fan Tribal Chiefa na forumu (i šire)
Lakaka fanboy
Član mjeseca: Decembar 2020, April 2021
Bivši voditelj sportske kladionice.
Član ŠAS, Boys, The Bad Guys
Član Smajlex Armije
Status: Offline

Re: Pitanja o Wrestlingu

Post Postao/la Dynamite 7 »

Hangman98 je napisao/la: 16 sij 2022, 11:10 Sta vas drzi u wrestlingu, zasto i dalje pratite?
Jednostavno mi je zabavno. Znam da nije neka nauka ali tako mi je najjednostavnije reći.
"THERE IS NO ONE LEFT"
WISE MAN!
"Yes my Tribal Chief?"
"THERE IS NO ONE LEFT"
"No one, no one"
"I told them over a 2 years ago"
"That im here to wreck everyone"
"And than i leaving."
Odgovori