Rebellion 2022

Vraćanje starim vrednostima, staro ime ponovo
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Rebellion 2022

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la Sherpa »

Jonsh ishii najavljeno
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la crocop97 »

Izgleda da rade super build za ovo, jel prati iko to? Razmišljam da pogledam prošlotjedni Impact pa da pratim nadalje, samo imaju problem što nikako da priče dobiju dostojan završetak u mečevima na PPV -ima...
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Trey Miguel vs. Ace Austin vs. "Speedball" Mike Bailey for the X-Division Championship has been moved to the Rebellion main card.

Oni su stvarno ovaj mec mislili stavit na pre-show? :?

Card je jako dobar, show je veceras.

The Influence (Madison Rayne and Tenille Dashwood) vs. The IInspiration (Cassie Lee and Jessie McKay) Impact Knockouts World Tag Team Championship
Chris Bey vs. Eddie Edwards
Trey Miguel vs. Ace Austin vs. Mike Bailey - Impact X Division Championship
Moose vs. Josh Alexander - Impact World Championship
Jonah vs. Tomohiro Ishii
Tasha Steelz vs. Rosemary - Impact Knockouts World Championship
Deonna Purrazzo vs. Taya Valkyrie - AAA Reina de Reinas Championship
Chris Sabin vs. Jay White vs. Steve Maclin
Violent By Design (Eric Young, Deaner, and/or Joe Doering) vs. Heath and Rhino vs. Rich Swann and Willie Mack vs. The Good Brothers (Doc Gallows and Karl Anderson) vs. Honor No More (Matt Taven and Mike Bennett) vs. Three teams TBA - Impact World Tag Team Championship Elimination Challenge Match
Avatar
crocop97
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6878
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la crocop97 »

Bio sam uvjeren da je to tek sutra navečer, bit će zabavan show u najmanju ruku. Očekujem puno od main eventa, Josh i Moose imaju jak build i nadam se da će meč ispunit očekivanja. Ostatak carda je isto jako zanimljiv, treba im show s nekoliko jakih mečeva da malo dignu prašinu
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Trey Miguel vs. Ace Austin vs. "Speedball" Mike Bailey for the X-Division Championship has been moved to the Rebellion main card.
Oni su stvarno ovaj mec mislili stavit na pre-show? :?
Đizs, to je najbolja stvar u kompaniji.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Option C prayer circle

Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la AleksaVP »

Lep detalj sa sinom kada je ulazio i na kraju krenuo klinac sam da se penje na top rope da proslavi. 😁😁
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Super detalj i callback na Bound For Glory.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10312
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la Markovic619 »

Odlučio pogledati Rebellion, zanimljiv card su sastavili. Ako bude dobar show vjerovatno ću nastaviti sa gledanjem Impacta.

Jay White vs. Steve Maclin vs. Chris Sabin
Super otvaranje. Iako nisam fan običnih triple threat mečeva ovaj je bio dobar. Dobra in ring akcija sa zanimljivom završnicom, Maclin je dobio Sabina na roll-up ***1/4

Deonna Purrazzo vs. Taya Valkyrie (AAA Reina de Reinas Championship)
Solidan meč, kratko je trajalo i bilo je nekoliko dobrih spotova. Tayina kontra Deonninog Seated Sentona u powerbomb je bila odlična. Deonna je uz to imala i solidan Standing Moonsault. Kraj je nekako prebrzo došao, Road to Valhalla i kraj. Očekivano Taya dobija, ipak je ovo bilo za AAA titulu, tu je Taya visoko pozicionirana. Da je bilo za Impact titulu možda bi rezultat bio drugačiji **3/4

Trey Miguel vs. Ace Austin vs. Mike Bailey (X-Division Championship)
Odličan sprint meč. Desetak minuta sjajne akcije u ringu. Na početku su Trey i Bailey napadali Austina kickovima. Nakon toga je bilo dosta dobrog high flya. Baileyev Moonsault sa mid ropea iz ringa na Austina koji je bio na apronu. Onda je Trey izveo što nikad nisam vidio, proklizao je na koljenima i izbacio se kroz konopce i odradio Austinu Cutter na ringsideu. Bilo je još dobrih spotova, Baileyev još jedan Moonsault na Austina, samo je ovaj bio sa top ropea, a onda ga je Trey izbacio Hurracanranom skokom iz ringa. Austin je imao najmanje spotova ali i on je bio dobar. Ima odličan finisher. Moglo se i očekivati da će skinuti titulu sa Miguela jer je ipak bio šampion pola godine ****1/4

JONAH vs. Tomohiro Ishii
Borba opasnih pasa. Top Dawg vs Stone Pitbull. Ne znam da li sam ikad gledao meč u kojem je Ishii bio underdog. Spor početak, Ishii pokušava odraditi German Suplex pa Brainbuster ali JONAH sve kontrira. Ishii zbog tog počinje napadati nogu. Naravno bilo je i izmjene chopova i Ishiijevog no sellinga. Završnica super, JONAH promašuje Tsunami, nakon par Headbuttova Ishii uspijeva odraditi Brainbuster (prije toga je odradio i German Suplex) i pobijediti. Meč kao meč solidan ali sjajan storytelling povećava ocjenu ***1/2

Impact World Tag Team Championship Elimination Challenge Match
Meč su započela dva tima koja nisu bila najavljena, Major Players i zanimljiv tim koji čine Jordynne Grace i W. Morrissey. Kratko je trajalo, pobjeda bivših Raw Tag Team šampiona na roll-up, nakon meča Grace i Morrissey napadaju Cardonu i Myersa. Napad se završava tako što Morrissey powerbomba Chelsea Green kroz stol. Good Brothersi su lako eliminisali Major Playerse a zatim i Swingera i Dicea. Prvi meč koji je bio nešto bolji i duži je meč Good Brothersa protiv Macka i Swanna. Solidno je to izgledalo. Good Brothersi su prošli dalje. Onda smo opet imali dva nešto kraća meča, Taven i Bennett su izbacili Dobru Braću, to nije baš najbolje izgledalo, dosta overbookinga. Rhino i Heath su potom eliminisali Honor No More. Za kraj meč protiv šampiona, Younga i Doeringa. Solidan meč, šampioni su odbranili titule. Ne baš kvalitetan meč ali poslužio je da postavi neke naredne feudove. Iako je trajalo pola sata, brzo je prošlo **1/2

Tasha Steelz vs. Rosemary (Impact Knockouts Championship)
Ništa posebno, nije dugo trajalo što je bilo dobro jer je na trenutke bilo traljavo i neki spotovi nisu odradjeni baš najbolje. Dobra odluka da Tasha odbrani **1/2

Moose vs. Josh Alexander (Impact World Championship)
Ovo se čini kao odličan feud, super build. Njihovo rivalstvo traje pola godine. Oba su imali odličan entrance, pogotovo Josh koji je izašao sa svojim sinom. Svidjelo mi se kako je krenuo Alexander u meč, nisu ga ponijele emocije, pametno je postupio. Meč je trajao nekih 25 minuta i bio je nešto sporiji, tako da se nekom sigurno neće svidjeti. Meni je bio jako dobar, Moose je odradio solidan heel work, Josh je bio super face. Meč je imao praznog hoda ali je bilo dosta kvalitetnih dijelova: 10 German Suplexa Alexandera, Mooseov Superplex, Joshova kontra u Styles Clash a zatim i Ankle Lock (povodom 20 godina Impacta), kickout na Spear (prvi ikad), i završnica je bila odlična. Naravno, Alexander je novi šampion, pametna odluka Impacta. Na kraju proslavlja osvajanje titule sa porodicom. E sad pogledajte šta je napravio Alexander u zadnjih godinu dana a šta Ethan Page koji je otišao u AEW ****

Jako zabavan show. Bilo je odličnih mečeva. Nije bilo MOTYC na showu ali to se ne očekuje od Impacta. Ništa loše nije bilo. Dobre odluke je Impact donio, nisu napravili nikakve greške što mi se svidja. Sigurno ih počinjem pratiti na sedmičnoj bazi.

8/10
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Impact Wrestling Rebellion 2022 recenzija

Post Postao/la AlenB »

je li nebo i dalje plavo, s koje strane izlazi sunce, sirnica ili burek sa sirom i sva ostala važna pitanja....odgovor u članku

http://prohrvanje.com/impact-wrestling- ... recenzija/
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Rebellion 2022

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Pogledat ću X-Division meč svakako kad uhvatim vremena.
Odgovori