NXT WarGames 2021

Za WWE događaje koji su iza nas

Vaša ocena za ovaj PPV?

Anketa je završila: 13 pro 2021, 19:09.

1
0
Nema glasova.
2
0
Nema glasova.
3
0
Nema glasova.
4
3
100%
5
0
Nema glasova.
 
Ukupno glasova: 3

Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Maki »

Neš ti gimmicka. Najlakši gimmick ikad i bottom barrel humora.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la AleksaVP »

Naravno da ih hoću gledati zbog izgleda, to je jebena wrestling kompanija. Da hoću zbog izgleda da gledam upalim si brazzers ili slično. Najjgori pogled na wrestling sam od tebe video, ne verujem šta čitam.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ec3 je napisao/la: 06 pro 2021, 16:37
Maki je napisao/la: 06 pro 2021, 16:32 Ali šta je svrha ženskog wrestlinga ako je in ring sposobnost "woke glupost"? Ako je svrha samo da izgledaju lijepo imaš modne revije ili instagram. Ne wrestling kompanije.
Ne kazem da trebaju gurati zene ko Eve Marie ali mora biti solidna u ring i uz prirodnu ljepotu to je dovoljno. Mandy Rose je najbolji primjer. Bolje lijepa a da zna uraditi 5 poteza u ringu nego da izgleda ko Ruby Soho a da je odlicna u ringu. Jednu mozes slati na talk show da ti prezentuje titulu a druge se stidis.
Zašto bi se trebali stiditi bilo koga? Nije sramota ako neko nije lijep.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

Po meni solidan show evo mog viđenja:

Raquel Gonzalez,Io Shirai, Cora Jade i Kay Lee Ray vs Dakota Kai i Toxic Attraction: Bilo je i dobrih i loših momenata ali sve u svemu zabavno mi je bilo. Cora Jade je odradila odličan posao onim skokom kada je polomila sto,kasnije je spriječila pin nad Raquel i onda je ona pokupila pin za pobjedu. Takođe dobro je prodavala tu povredu ruke,sad vidim zašto ste govorili da ona treba skinuti titulu sa Mandy. Dobar momenat je bio kad Raquel ubaci Dakotu u kantu i nosi je u njoj pa onda baci. U ovom meču me i iznenadila publika Toxic su imale dobru podršku a imaju ulogu heelova.

Imperium vs Kyle Oreilly i Von Wagner:Ovo nije bio loš meč ali me najmanje interesovao valjda zato što ne pratim dugo pa nisam baš upoznat sa stanjem u tag diviziji. Na kraju pobjeda za Imperium a Oreilly napada Wagnera nakon meča zato što je primjetio da ovaj hoće da mu uradi isto.

Duke Hudson vs Cameron Grimes- Grimes mi je zanimljiv a ne znam je li samo do uloge ali Hudson mi nikako nije "sjeo" i zato mi je drago što je Grimes pobjedio. Na kraju je Hudson pokušao izbjeći šišanje ali bezuspješno.

Roderic Strong vs Joe Gacy- Ovo mi je bio dobar meč sudar 2 stila. Gacy mi je inače jako dobar ali nije previše pokazao u ovom meču Strong je izveo više dobrih poteza. Nadao sam se pobjedi Gacyja ali nije da mi smeta što je Strong pobjedio.

Team Black and gold ( Gargano,Dunne,Ciampa, La Knight) vs Team NXT 2.0 (Grayson Waller,Carmelo Hayes, Tony D'angelo ,Bron Breakker)-Odličan meč po meni najbolji na showu. Sam početak sa Garganom i Hayesom mi je bio odličan,kasnije su održavali jak ritam meča, svidjelo mi se kako je LA Knight skočio na Wallera i polomio sto a ovaj mu kasnije vratio istom mjerom. Takođe bila je vidljiva suradnja Ciampe i Gargana zbog njihove istorije i to kako su jedan drugog više puta spašavali je bilo poslastica za nostalgičare. Bron Breakker očekivano postavljen kao lider svog tima i uzeo je pin samo nisam očekivao da će pinovati Ciampu. Da napomenem da je onaj spear koji se ispostavio kao ključan kada je Ciampa prošao kroz sto bio odličan. Bitnu ulogu je odigrao i Carmelo kada je povukao sudiju kada je odbrojavao za pin na Breakkeru.

Sveukupno dobar Show ne žalim što sam ga pogledao. Mislim da sada zvanično mogu reći da pratim NXT.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Bron i Cora će bit idući prvaci. Sviđa mi se to.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Hangman98 »

Darby-u je bilo jako tesko gledati zenski war games, tu mu je bivsa supruga, a Jade ga teasuje sa skejtom.
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Dynamite 7 »

The A-Lister je napisao/la: 06 pro 2021, 18:22 Bron i Cora će bit idući prvaci. Sviđa mi se to.
Slažem se da su oboje logičan izbor.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kolko god skate gimmick bio OK i prigodan za Coru, Allin je majstor za taj gimmick. Nema se razloga nervirat :)
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Hangman98 »

The A-Lister je napisao/la: 06 pro 2021, 18:36 Kolko god skate gimmick bio OK i prigodan za Coru, Allin je majstor za taj gimmick. Nema se razloga nervirat :)
Ma mislio sam, kao, da ga to privlaci kod nje :lol:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Aha, nisam skužio odmah :lol:
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

NXT WarGames 2021 recenzija

Post Postao/la AlenB »

http://prohrvanje.com/nxt-wargames-2021-recenzija/

evo i recenzije ovoga

mala novost - na vrhu članka imamo nešto novo, a to je brojčana ocjena koju dajemo showu ispod koje i vi možete dati svoju ocjenu showu ako ste ga pogledali
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021 recenzija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kakve su ovo sheme s Gacyjem kao izazivačem za Cruiserweight titulu?
Želi da Cruiserweight titula postane all inclusive i smatra nepravednim da je samo za Ccruiserweighte te da je to diskriminacija za njega i ostale. Bolje je nego što zvuči
Avatar
AlenB
Administrator
Administrator
Postovi: 15658
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Lokacija: Nova Gradiška
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021 recenzija

Post Postao/la AlenB »

debilizam

ako je all-inclusive više nije cruiserweight, divizija gubi svoj smisao, titula gubi svoj smisao, postaje obična titula

za to ima north american

priča nema smisla
slika
Avatar
Jovic
Rank 8
Rank 8
Postovi: 1141
Pridružen/a: 19 pro 2020, 17:31
3
Lokacija: Zvornik- BiH/RS
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Jovic »

Nakon odgledanog muskog war games-a ocu li pogresiti ako za taj mec kazem da je bio blizu 5*?
Avatar
Dexter
Rank 6
Rank 6
Postovi: 397
Pridružen/a: 06 pro 2021, 22:22
2
Status: Offline

Re: NXT WarGames 2021

Post Postao/la Dexter »

Dejan Jovic je napisao/la: 07 pro 2021, 18:19 Nakon odgledanog muskog war games-a ocu li pogresiti ako za taj mec kazem da je bio blizu 5*?
Ne uopste, vrhunski mec pozitivno iznenadjenje. Barem za mene.
Odgovori