HNL 2021/22

Arhiva nogometnih događanja sezone 2021/22
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Nije na vrijeme Dinamo dok je prodavao dobre igrače u inozemstvu našao pristojne zamjene za njih,al mislim da će Dinamo brzo to riješiti,a i neki igrači se muče da uhvate onu formu koju su imali prije najviše tu mislim na Oršića i Petkovića.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Oršić je posebna pričažnarativ oko njega mi tako ide na kurac. Postoji razlog zašto je tek u kasnoj dobi postao zanimljiv igrač, očigledno nije bio te kvalitet u mlađim danima. Jel kvalitet ili dvije odlične sezone? Narativ je isključivo ovo prvo
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Oršić će i završiti karijeru u Dinamu,nigdi on ne ide,a toliko se spominjalo da odlazi iz Dinama u neke europske klubove
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Baš malo razmišljam. Što je dinamo dobio smjenom krznara? Napravi su istu u najgorem mogućem periodu - kada imaju rijeku u kupu, hajduk u prvenstvu i west ham u europi. Jednu si izgubio i ispao iz kupa, jedna ti je teška iako će west ham vjerojatno odmarati, no prošao si dalje i uz poraz, a uz malo sreće u drugoj utakmici skupine možeš i uz poraz proći kao drugi. I između toga imaš hajduk, a vremenskog prostora nimalo.

I doveli su novog trenera, koji je samo privremena solucija, tako da nemaš šok efekt. Kako će razdrmat svlačionicu? Zatim si mu dao premalo vremena pošto je od ispadanja u kupu prošlo 4 dana - znači tri puna dana za trening, od čega je jedan vjerojatno rekuperacija nakon utakmice. I na kraju krajeva, taj trener je bilo svjesno ili zato što nije imao druge opcije, istrčao s istom ekipom i idejom kao njegov prethodnik. Bez da uopće poznaje ekipi. Krznarov dinamo je imao problema i napadao, ovaka nagla promjena u kojoj je sve isto nije imao baš nikakve šanse protiv hajduka. Nogli su pričekati s otkazom još par dana . Maksimalni gubitak su ti bodovi iz derbija, koje si na kraju opet izgubio. A nakon toga imaš još tri tekme, na papiru lagane pa mjesec i pol pauze ko stvorena za primopredaju vodstva ekipe.

I dinamo će imati problema, dok mamići vode klub tu mora biti yes-man plus, malo su limitirano izborima trenera. Najbolja opcija koju imaju je otišla u hajduk, jer htjeli su oni njega. Iduća je vjerojatno Bišćan koji bi bio dobra opcija ako mu pošteno daš uzde u ruke kako si dao bjelici.

Dinamo je sada četvrti. Ne radi kadra, ima najbolji kadar, nego zato što su ušli bahato, mislili su da će s upitnim prelazim rokom prošetati ligom. I kada nadodaš da trenutno ostala trojka ima bolje trenere, i da jedini moraš vrtiti europu, našao si se u govnima. Rijeka, osijek i hajduk imaju trenere koji su spremni za puno više domete. Da su portugalski treneri već bi se pol engleske trgalo za njih. Al oni su samo hrvati i litvanac...
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Policija morala čuvat curin paviljon jer su Boysi upali i tražili Dalmatince za tuć. I onda purgeroidi pričaju Split grad slučaj


slika
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Da se ne lažemo, da toliko zagrebčana dolazi studirati u split situacija bi bila ista.

I zato mrzim onaj narstiv 'oni su prvi kad treba pomoći'. Da, ali su i prvi kad treba napast nekoga. I zbog toga što negdje pomognu im trebamo gledat kroz prste zato što nekog prebiju? Ne u mom svijetu
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne znam baš, nije da nema sjevernjaka u Splitu šta zbog posla šta zbog studija. Ovi nisu tražili Splićane specifično ovi su tražili Dalmatince. Isto tako frend od cure je ima situaciju dan prije utakmice da su njega i ekipu zaustavili Boysi i tražili osobne da vide odakle su. Možda sam nepristran, al ne mogu zamislit Torcidu, koliki god debili bili, da rade takve gluposti.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

Možda jesi pristran, ali zna se da je dom stjepana radića mjesto gdje ima puno dalamtinaca. Gdje si imao i evente u sklopu kluba / kafića gdje nisi mogao ući ako nisi dalmatinac (mislim da ne rade više takve stvari). Da tako što ima u splitu, sa zagrebačkim pandanom, bilo bi potpuno isto. Ne opravdavam (ni najmanje) - samo kažem, nisu ih morali tražiti svijećom po gradu.
slika
Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Dalmatian »

Polufinale hrvatskog kupa igra:
Rijeka-Osijek
Hajduk-Gorica kup se igra početkom ožujka

No ono šta je zasjenilo te parove polufinala kupa,je zajedničko pjevanje igrača Hajduka i Torcide,nemam ja ništa protiv proslave prvenstvene pobjede protiv Dinama,no ovo je totalno pretjerivanje i izdrkavanje i pokazivanje kompleksa,pa nebi da smo ligu prvaka osvojili,a ono smo ostvarili prvenstvenu pobjedu.
I to je sad snimljeno u noćnom klubu,ponajviše se tu spominju bivši reprezentativac Subašić,te Livaja aktualni reprezentativac,a kad dođeš na okupljanje s reprezentacijom i vidiš te Dinamove igrače onda će biti sve ok ko da to nisi pjevao,sigurno će biti neke novčane kazne,jer bivši igrač Hajduka Stanko Jurić je kažnjen s 5000 kuna kad je s navijačima na tribini poveo pjesmu I purgera i Riječana.Na glupostima bezveze popuše.Može se pobjeda proslaviti u normalnoj atmosferi,te hajdučkim pjesmama bez psovanja kao mrzim Dinamo srpsko ime to.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Klasika :roll:
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Dynamite 7 »

Bespotrebno.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Hangman98 »

Kakav je bio gol Nedima Hadzica (Slaven Belupo), ako je neko ispratio?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57694
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la Hangman98 »

Hvala Sherpa. Inace momak je stvarno talentovan, kao teenager je otisao iz akademije Sarajeva u Portugal za oko 300k sto je za BiH standarde... medjutim bio je premlad za takav korak pa se ubrzo vratio u BH ligu. Dobio je nadimak 'Suarez' jer malo likom podsjeca na njega. Mislim da mu najvise odgovara kad ekipa igra sa 2 napadaca, jer je on vise press igrac sto bi njegov partner mogao dobro iskoristiti.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17360
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: HNL 2021/22

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Ne pratim, al po stadionu pretpostavljam ovo je Dugopolje?

Odgovori