Monday Night RAW

WWE-ov flagship trosatni show...

Zabava ponedjeljkom
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9139
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la KOMANIA »

Ne vidim razlog čemu pojavljivanje nekih likova sa SD-a na Raw. Zayn, Natalya i ovi što su tražili jaje i jurili 24/7 titulu: Viking Raidersi, Mansoor, Garza...

Priest kao US šampion deluje dosta bolje od Nakamure sa IC titulom na SD-u.

Ženske tag team titule su spale toliko nisko da nisu u ništa boljoj poziciji od 24/7 titule, ali mi je donekle drago da je Zelina dobila svojih 5 minuta, nije nešto Bog zna šta, ali ona ni nije za neke velike stvari.

I na kraju moram da prokomentarišem Omosa i njegovo oblizivanje, to toliko izgleda glupo, delovalo je kao da želi da pojede Monteza Forda, nek mu daju bolje tu picu kako ne bi bilo žrtava. :D
slika
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

1. Ni ja to ne volim.
2.Slažem se,iako to s ovakvim Nakamurom nije ni teško. Bilo ko bi bio bolji da povremeno pravi titulu.
3.I ovo je tačno,čak mi ne smeta Zelina kao što si rekao.
4.To mi je čak malo i smiješno. Omos mi je vremenom postao simpatičan.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17445
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Jaje je draw.

Avatar
Dalmatian
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4182
Pridružen/a: 07 ožu 2021, 22:53
3
Lokacija: Zadar
O meni: 1X član mjeseca
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dalmatian »

KOMANIA je napisao/la: 24 stu 2021, 00:17
Dalmatian je napisao/la: 23 stu 2021, 22:42 Odgledao do kraja nije nešto epizoda,posebno mi je loša zbog toga šta su Zelina i Carmella tag team prvakinje,jedino čemu se veselim su Riddle i njegovo oponašanje Ortona u ovoj epizodi
Daleko najbolja stvar na Rawu. :dance:


Inače nzm zašto gledate cele epizode Dynamite i ti Dalmatian (ako jesi celu). Mnogo je bolje ovako, lakše se svari, a ionako je dosta slabo.
Ispada da jedini ja i Dynamite smo baš fanovi Wwe-a,koji pogledaju cijelu epizodu,a što se mene tiče očito mi je predosadno pa pogledam cijelu epizodu,mada nekad jedino znam prebaciti kad su Charlotte i Becky,a ponekad i sve ženske,al kad su mečevi i segmenti muškaraca sve gledam.
私はイーサン・カーター三世です
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Pogledam zato što mi je zabavno nije mi nikakav problem ili teret. Niko me ne tjera radim to iz ličnog zadovoljstva. Istina kada baš nemam vremena pogledam samo neke segmente ili TOP 10,ali kada imam gledam sve.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Evo mog viđenja prošlog RAW-a:
Na početku smo imali segment u Vinceovoj kancelariji gdje zvao Adama i Sonyu i tražio da otkriju ko mu je ukrao jaje i obećao meč za titulu onom ko mu ga donese.U toku večeri je pola rostera trčalo po dvorani i tražilo ga.

Riddle vs Dolph Ziggler- Prije meča Orton nije znao gdje je Riddle,a ovaj se pojavio sa bradom,brkovima i vezanom kosom. Takođe je imao i crni prsluk i gaće sve to kako bi ličio na Randyja. Sami meč je imao dobrih poteza u toku borbe je Dolph skinuo Riddleu lažnu bradu i brkove,na kraju je Riddle završio tako što je uradio RKO.Poslije meča Roode ulazi da ih napadne, ali mu Orton radi "Bro Derek". Moram priznati da fino funkcionišu zajedno.

Becky Lynch promo- Klasičan heel promo gdje likuje zbog pobjede na Survivor Seriesu i ponižava ostale žene. Kad bi se bar usudili da daju Liv da je dobije.

Bianca Belair vs Tamina- Bianca je prije meča imala promo gdje kaže da je ponosna zato što je ostala zadnja i donijela pobjedu RAW-u, a prozvala je i Doudrop. Meč je trajao par minuta i uglavnom je Bianca dominirala uz kratke periode Taminine dominacije,na kraju lagana pobjeda za Biancu. Poslije meča je napala Natalya koju je izbacila iz ringa ali nije vidjela da joj je Doudrop iza leđa i na kraju je Doudrop uspješno napala i otišla sa Taminom i Natalyom.

Seth Rollins vs Finn Balor- Seth se hvalio zato što je donio pobjedu RAW-u i prozivao Finna zato što je eliminisan. Trebali smo imati meč,ali samo smo imali brawl gdje Seth bio uspješniji i uradio 2 stompa Baloru. Nakon toga je bio onaj bizarni trenutak kada neki fan napada Setha.

Street Profits vs AJ Styles i Omos- Standardni meč AJ-a i Omosa AJ se muči a kada Omos uđe protivnici nemaju rješenje. Moram priznati da mi je žao što Stylesa tako koriste mogli su naći nekog drugog za tu ulogu. Kada je Omos počeo dominirati Profitsi su uzeli protivpožarni aparat i isprskali AJ-a i Omosa. Valjda to treba biti cool i pošto su oni face znači da su ih zajebali. Ipak meni to izgleda kao odraz nemoći.

Rhea Ripley i Nikki ASH vs Carmella i Queen Zelina- Ženske tag titule su najnebitnije. Iskreno nikad mi nije ni sjeo taj tim Rhea i Nikki jedino zajedničko im je da ih je Charlotte pobjedila. Valjda im ove titule trebaju biti "utjeha". Na kraju Zelina pinuje Nikki (kao što su prije meča najavile) i imamo nove prvakinje. Pošto su titule nebitne ne smeta mi da Carmella i Zelina dobiju. Takođe nadam se da će razdvojiti Rheu i Nikki.

Reggie vs Cedric Alexander- Cedric ima meč za 24/7 titulu jadan Cedric toliko o HB-u i njihovom kredibilitetu. Trajalo je par minuta i bio je akcenat na Reggievoj brzini. Na kraju Cedric ga lagano rješava. Nakom meča ga juri ostatak rostera ali na njega s konopaca skače Dana Brooke i pinuje ga za titulu. Kada su vidjeli da žena ima titulu svi su odustali. Meni ne bi smetalo da je makar neki heel napao.

Rey i Dominic Mysterio vs Bobby Lashley- Ne volim handicap mečeve zato što u njima uglavnom ovi što su u većini ispadnu debili. Ni ovaj mi se nije svidio. Lashley je izgledao dominantno i na kraju pobjedio.

Damian Priest vs Sami Zayn- Priest je imao open challenge,izašao je Apollo Crews ali nije htio borbu,nego je samo pričao. Nakon toga je došao Sami koji je ljut zato što je otkrio da je Vinceovo jaje kod Theoryja,ali Vince ne voli cinkaroše i Theory je dobio meč za WWE titulu umjesto Zayna zato što je on donio jaje.Zanimljiv meč s dosta akcije,Zayn je u trenutku svoje dominacije uzeo pojas da provocira Priesta nakon toga je ovaj poludio i napravio onu svoju grimasu i lagano pobjedio Samija. Djeluje mi da bi Priest mogao turnati.

Big E vs Austin Theory- Big E je nakon poraza od Romana trebao jednu laku pobjedu i to je i dobio.Odlično je izgledao i bio je stvarno nadmoćan. Austin Theory je kasnije preuzeo kontrolu ali su ga omelio što su se svađali Seth Rollins i Kevin Owens (koji su bili tu tokom meča)
Big E to lagano koristi i radi Big Ending za pobjedu. Nakon meča i Rollins dobija Big Ending a Owens bježi.
Zadnja izmjena: Dynamite 7, dana/u 24 stu 2021, 14:18, ukupno mijenjano 1 put.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17445
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Kad bi se bar usudili da daju Liv da je dobije.
S obzirom na to kako pushaju Becky, ovo bi bio jedan od najvećih upseta ikad.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ali naravno ništa od toga. Becky će vjerovatno držati titulu jedno godinu dana.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Prije WM ne trrba očekivati da Lynch izgubi ako i tada.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Koga bi voljeli vidjeti da joj skida titulu?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13793
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la AleksaVP »

Bianca ili Liv, nema ko drugi..
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ima smisla.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Mislim da ćemo na WM imati Becky vs Charlotte kao neku epsku kulminaciju tog "legendarnog" feuda. I vjv će to biti ME, možda čak i pravi ME (zadnji meč zadnje večeri) ako ne bude Rock učestvovao.
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nadam se da Maki griješi.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24659
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Monday Night RAW

Post Postao/la Maki »

Moguće. Ni ja nisam siguran. Ali djeluje kao nešto što bi WWE napravio. Nisam siguran da ih je toliko briga za Biancu da joj opet daju veliku WM pobjedu.
Odgovori