FTR

No Flips, Just Fists

All Elite Wrestling
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la The A-Lister »

To su isti likovi koji govore da je Andrade bio bolje tretiran u WWE-u
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Pa kako nije, tamo je naša ženu.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la The A-Lister »

Isto možeš reći da Moxa onda :think:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Mogu :mrgreen:
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Hangman98 »

Meni do sad ovaj run u AEW izgleda jako meeeh. Mozda ima i toga sto nikad u njima nisam vidio da su toliko dobri kako se predstavljaju.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la The A-Lister »

Polako, dobit će i oni pravi reign u AEW. A ako misliš da nisu toliko dobri, imaš lijepih NXT mečeva.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Hangman98 »

The A-Lister je napisao/la: 23 lis 2021, 12:49 Polako, dobit će i oni pravi reign u AEW. A ako misliš da nisu toliko dobri, imaš lijepih NXT mečeva.
Moguce da mi je main roster run u WWE-i poljuljao vidjenje njih kao tima. Moracu se podsjetiti NXT dana, mada u NXTu mi je i Tyler Breeze izgledao dobro, tak' da ne znam koliko je relevantno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Maki »

Reign je bio dosta kratak. Vjv je i to pomutilo percepciju.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Hangman98 »

Moguce, a ne ide im na ruku ni stacked tag divizija u AEW. Mada, mislim da su ovo i zeljeli, da se dokazu medju najboljima. Zelim da to i dostignu, ali me za sad ruku na srce nisu uvjerili da su vrh. Cak bi se usudio reci da vidim veci potencijal u Santani&Ortizu nego u njima.
slika
Avatar
The A-Lister
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17261
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
3
Lokacija: ZeGej
O meni: Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Nezdravo opsjednut Melodifestivalenom. CM Punk stan. Član Smajlex Armije.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la The A-Lister »

Hangman98 je napisao/la: 23 lis 2021, 13:02
The A-Lister je napisao/la: 23 lis 2021, 12:49 Polako, dobit će i oni pravi reign u AEW. A ako misliš da nisu toliko dobri, imaš lijepih NXT mečeva.
Moguce da mi je main roster run u WWE-i poljuljao vidjenje njih kao tima. Moracu se podsjetiti NXT dana, mada u NXTu mi je i Tyler Breeze izgledao dobro, tak' da ne znam koliko je relevantno.
Pusti main roster. Kad su FTR bili na NXT-u Tag Team divizija je bila na vrhuncu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Maki »

Mogli su iskreno im dati još makar mjesec dana reigna. Nisu Bucksi morali 300 dana imati pojaseve.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Hangman98 »

Bucksima je trebalo nesto, jer stvarno se nisu gurali u title picture pocetkom rada kompanije, sto je za postovanje obziram da su tad bili u vrhu menadzmenta (ne znam kakva je sad situacija pisalo se da je Khan malo vise preuzeo na sebe sve). Mozda nije trebalo 300, al' nesto jaci run sigurno.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 23787
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Maki »

Hangman98 je napisao/la: 23 lis 2021, 13:12 Bucksima je trebalo nesto, jer stvarno se nisu gurali u title picture pocetkom rada kompanije, sto je za postovanje obziram da su tad bili u vrhu menadzmenta (ne znam kakva je sad situacija pisalo se da je Khan malo vise preuzeo na sebe sve). Mozda nije trebalo 300, al' nesto jaci run sigurno.
Ma da, nije problem što su bili šampioni ali FTR je imao titule možda nekih mjesec i po. Baš kratko. Pogotovo kad uzmeš da su prvaci prije njih, Omega i Page, isto imali preko 200 dana.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17467
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Hangman98 »

The A-Lister je napisao/la: 23 lis 2021, 13:08
Hangman98 je napisao/la: 23 lis 2021, 13:02
The A-Lister je napisao/la: 23 lis 2021, 12:49 Polako, dobit će i oni pravi reign u AEW. A ako misliš da nisu toliko dobri, imaš lijepih NXT mečeva.
Moguce da mi je main roster run u WWE-i poljuljao vidjenje njih kao tima. Moracu se podsjetiti NXT dana, mada u NXTu mi je i Tyler Breeze izgledao dobro, tak' da ne znam koliko je relevantno.
Pusti main roster. Kad su FTR bili na NXT-u Tag Team divizija je bila na vrhuncu.
Istina, al' i dalje je to NXT u kome mnogo laske prolaze stvari jer imas manju fan bazu koji su vecinom hardcore wrestling fans, dok na vecem stejdzu imas vecu fan bazu sa razlicitim profilima i ukusima. Mnogo je teze tu isplivati na vrh i oni se muce sa tim. Mora se priznati da su u WWE imali drugacije vrste problema (citaj Vince) da bi isplivali na vrh, ali u AEW toga nema. Tako da nadam se da nisam upravu i da oni mogu na velikom stage-u biti veliki, ne samo kod hardcore wrestling fanova.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57157
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: FTR

Post Postao/la Sherpa »

The A-Lister je napisao/la: 23 lis 2021, 13:08 Pusti main roster. Kad su FTR bili na NXT-u Tag Team divizija je bila na vrhuncu.
Unutar nxt aspekta, vjerojatno. No kolko je to? Tri tima?
slika
Odgovori