Hit Row

Now you know

Petkom na FOXu
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17346
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Hit Row

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Isaiah, Top Dolla, Adonis, B-Fab.

Sinoć debitirali (po meni užasnim) promoom i squash mečem kakve smo redovito viđali u 2019.

Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9040
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la KOMANIA »

Jel Isaiah lider i kako funkcionišu (da li se neko više izdvaja kao pojedinac, a dvojica u timu ili se izmenjuju, da li i ova cura ima mečeve, ako da pretpostavljam da funkcioniše kao nekad Nikki u Sanityma, a moguće da i oni svi funkcionišu kao Sanity)?
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17346
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Isaiah je lider i on se nekako najviše isticao jer je bio NA champ. B-Fab je imala meč protiv one Elektre iz Legada koji je Dave popljuvao, al meč ustvari nije baš toliko loš bio. Nije nešto previše bitna. Nekako mi tu najviše potencijala ima Swerve, ali ja bih volio vidjeti i Adonisa više.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9040
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la: 25 lis 2021, 22:32 Isaiah je lider i on se nekako najviše isticao jer je bio NA champ. B-Fab je imala meč protiv one Elektre iz Legada koji je Dave popljuvao, al meč ustvari nije baš toliko loš bio. Nije nešto previše bitna. Nekako mi tu najviše potencijala ima Swerve, ali ja bih volio vidjeti i Adonisa više.
Jel ovaj dvojac pored njega ima timske mečeve?
Jel Adonis ovaj krkan ili ovaj što je sličan Isaiahu?
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17346
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Veliki je Top Dolla, Adonis je ovaj što liči na Isaiaha. Na NXT-u su njih dvojica radili timske mečeve.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9040
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la: 25 lis 2021, 22:45 Veliki je Top Dolla, Adonis je ovaj što liči na Isaiaha. Na NXT-u su njih dvojica radili timske mečeve.
Pa to pitam.
Onda bukvalno slično funkcionišu kao Sanity:
Isaiah - Young
Top Dolla - Dain
Adonis - Wolfe
B-Fab - Nikki
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17346
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Samo što je Sanity meni bio jako dobar. Ovi su mi mid. Mislim da ih publika neće baš prihvatiti. Nadam se da se varam tho.
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9040
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la: 25 lis 2021, 22:58 Samo što je Sanity meni bio jako dobar. Ovi su mi mid. Mislim da ih publika neće baš prihvatiti. Nadam se da se varam tho.
E pa nzm za ove, ali ni Sanity nisu bili dobro tretirani na main rosteru (kao i ja u jow-u). :whistle:
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17346
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

KOMANIA je napisao/la: 25 lis 2021, 23:00
The A-Lister je napisao/la: 25 lis 2021, 22:58 Samo što je Sanity meni bio jako dobar. Ovi su mi mid. Mislim da ih publika neće baš prihvatiti. Nadam se da se varam tho.
E pa nzm za ove, ali ni Sanity nisu bili dobro tretirani na main rosteru (kao i ja u jow-u). :whistle:
Strpljen - spašen. Doslovno spašen. Razlika između Sanityja i tebe je što za tebe postoji plan. U kojem nećeš ispasti idiot :)
Avatar
KOMANIA
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9040
Pridružen/a: 07 srp 2018, 08:21
5
Lokacija: Niška Banja, topla voda, za Nišlije živa zgoda!
O meni: „Za druge se navija, Partizan se voli!“ – Duško Radović
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la KOMANIA »

The A-Lister je napisao/la: 25 lis 2021, 23:05
KOMANIA je napisao/la: 25 lis 2021, 23:00
The A-Lister je napisao/la: 25 lis 2021, 22:58 Samo što je Sanity meni bio jako dobar. Ovi su mi mid. Mislim da ih publika neće baš prihvatiti. Nadam se da se varam tho.
E pa nzm za ove, ali ni Sanity nisu bili dobro tretirani na main rosteru (kao i ja u jow-u). :whistle:
Strpljen - spašen. Doslovno spašen. Razlika između Sanityja i tebe je što za tebe postoji plan. U kojem nećeš ispasti idiot :)
:vince: >>> the a-lister
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13718
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la AleksaVP »

In the Wrestling Observer Newsletter, Dave Meltzer of F4WOnline.com wrote the following about Top Dolla…

“While he came across well on television, he rubbed a ton of people the wrong way in NXT and was getting the same reputation on the main roster.”

Meltzer added that Vince McMahon saw Top Dolla as the star of the group due to his size, but once the decision was made to cut him, Isaiah “Swerve” Scott and Ashante Thee Adonis were likely “caught in the crossfire.”
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Hit Row

Post Postao/la Sherpa »

kod ovih priča 'he rubbed a ton of people the wrong way' meni to zvuči kao da je nekoga pozdravio s yo umjesto s hi ili nekog krivo pogledao.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17346
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Vjerojatno je pitchao neku ideju. U najgorem slučaju kihnuo kraj Vincea.
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Re: Hit Row

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Čitam neke priče i koliko vidim vriđa je ljude backstage u NXT-u i valjda je nedavno upa u svađu s hrpom indijaca na društvenim mrežama. Koliko ima istine u ovoj prvoj stvari ne znam.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57668
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Hit Row

Post Postao/la Sherpa »

Top Dolla about a backstage incident with producers:

“When we were on SmackDown, we did the segment with Sami (Zayn). We were rehearsing the segment. The audio was really loud in the arena. I politely asked, ‘Do you think we can turn down the audio in the arena a little bit just so that the people in the arena, because they were playing music, so that the people in the arena could hear what we were saying and we could get a reaction from it.’ I don’t know what was said, but something was said about me over the headset that was so disrespectful, that three different producers who heard it on the headset came up to me and apologized to me afterwards, even though I didn’t even hear what was said. Clearly something was said that was very wild and disrespectful because they felt the need to apologize to me for something I didn’t even know.”
slika
Odgovori