Forum slavi 5 godina postojanja!!!

Televizija

Programi, emisije, serije, Reality- TV...

Filmoljupci navalite
Dynamite 7
Rank 12
Rank 12
1
O meni: "Ruthless" D7
Status: Offline

Re: Televizija

Post Postao/la Dynamite 7 »

Ja HRT rijetko gledam zato što mi većinu stvari blokiraju. Od Hrvatskih programa najviše volim RTL to često gledam,Nova je takođe solidna ali mi je RTL draži.
Svaki kraj je novi početak...
Dalmatian
Rank 9
Rank 9
O meni: 1X član mjeseca

Post Postao/la Dalmatian »

I meni je RTL i RTL 2(sudnica,K.T.2,KNV) daleko draži nego Nova TV,a volim pogledati i RTL kockica tamo su bile Bibin svijet,NMK,Mr Bean,Zvonili ste Milorde,Allo Allo,Mućke serije koje volin i nikad ne dosade,Novu Tv znam LZN pogledati ponekad,hrt baš i ne gledam osim tekme lige prvaka srijedom,a kviz potjera je najbolja stvar na HRT-u koja se uspješno emitira već osam godina.Doma Tv skoro da i ne gledam nikako gledao sam kad sam imao nekih 10 godina kad su stavljali američke sitcome,sad su to sve na kraju pribacili na RTL 2.
CMC (croatia music channel) nekad poslušan neku pjesmu,al šta će mi kad poželim slušati muziku koja mi paše imaš YouTube i raspali, Sportska Tv je jako beskorisna u životu otkupili samo možda dvije nogometne utakmice (mislim europske),znali su petkom uživo prenositi nebitne utakmice tipa Slaven Belupo vs Inter Zaprešić,Hajduk,Rijeku,Dinamo nikad,nego su ih samo reprizirali tko nije gledao utakmicu,a i ovako si to gledao na mobitelu,ili Areni.
Dynamite 7
Rank 12
Rank 12
1

Domu nemam, a CMC obožavam kad si ga već spomenuo.
Dalmatian
Rank 9
Rank 9

CMC nije loš,i ja sam slušao najviše kao klinac,nekad poslušan neku pjesmu,al puno je reklama nakon svake dvije pjesme reklame,više one traju nego pjesme i to ubije draž,dok dugo čekaš pjesme koje voliš.
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
5

Post Postao/la TheViper »

Vraća se Survivor Srbija.

Fala Bogu, jedini rijaliti koji je vredan gledanja.
Sherpa
Administrator
Administrator
5
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

TheViper je napisao/la: 23 lis 2021, 23:25 Vraća se Survivor Srbija.

Baš srbija? Pošto i kod nas ide reklama za to. Pošto je skup projekt, možda budu svi iz regije uključeni
slika
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
3

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ne bi me iznenadilo da je regionalno.
slika
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
5

Sherpa je napisao/la: 23 lis 2021, 23:41

Baš srbija? Pošto i kod nas ide reklama za to. Pošto je skup projekt, možda budu svi iz regije uključeni
Moguce da si u upravu.

Samo se nadam da ce izbor ucesnika da bude dobar. Meni je poslednja sezona bila fijasko, mnogi su bili zalutali u Survivor. Prve 2 sezone su bile sjajne i bas surove.
Dalmatian
Rank 9
Rank 9

Vidit ćemo prije sam znao gledati Survivor.
Inače sam bio ljubitelj farme,zadnja farma je imala naziv farma more i maslina na novoj TV,iz 2020 godine,al nije baš bila nešto no opet ta natjecanja su bila uzbudljiva,no prijašnje farme su bile bolje zadnja takva je bila 2016 godine,
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
5

Žugić rekao da su Premium kanali besplatni do kraja ugovora, za posle ćemo videti.

Ja sam letos produžio ugovor na 2 godine.
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
5

Ovi sa Arene su se totalno pogubili. Nisu svi dobili Premium kanale, pa su sada stavili prenose i na Premium i na starije kanale, pa zbog tog tumbanja ne prenose neke najavljene prenose.
HunterDX
Rank 12
Rank 12
3

Post Postao/la HunterDX »

TheViper je napisao/la: 24 lis 2021, 08:36
Sherpa je napisao/la: 23 lis 2021, 23:41

Moguce da si u upravu.

Samo se nadam da ce izbor ucesnika da bude dobar. Meni je poslednja sezona bila fijasko, mnogi su bili zalutali u Survivor. Prve 2 sezone su bile sjajne i bas surove.
Konačno nešto normalno, pratio sam onda i mnogo su mi bolji bili anonimusi od poznatih ličnosti.
Šteta što je takav rijaliti u senci raznih parova, farmica, velike braće i ostalih gluposti.
Dynamite 7
Rank 12
Rank 12
1

Nisam neki fan Survivora. Što se tiče Arene mi u BIH nemamo Premium,kod nas je danas haotičan raspored. Potpisana jedna utakmica,a daju neku skroz drugu.
Sherpa
Administrator
Administrator
5
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:

Post Postao/la Sherpa »

E21

Kutija iznenađenja postaje najsterilniji dio showa. Dosadna i neinovativna. Danas smo imali otvaranje dodatnih kutija koje ti skraćuju vrijeme kuhanja. Isplatilo se otvarati jer dobiješ više stvari s kojima možeš kuhati. Tako da taj minus koji su zamislili je zapravo bio plus. No pravi problem je u tome što su sastojci nutra 'dosadni'. Što nema izenanđenja. Danas je u prvoj kutiji bio steak, a u drugoj kozice. A zbilja iznenađenje kakvog nema.

Stavite nešto izazovno. Stavite samo vegetarijanske / veganske stvari pa da vidim što će napraviti. Stavite nešto egzotično. Ili stavite neku od silnih žitarica (ili pseudo al kvinoja). Dovraga, stavite desert. Prošla je 21 epizoda i samo jedan polu zadatak je sadržavao desert. Da, neki su radili desert kad su sami birali. Al kao zadatak puno premalo - čak ni na timskom izazovu kad su kuhali za vatrogasce, pa što nisu dali malo više vremena i tražili da uz jelo i predjelo bude neki desert.

Plus, totalno je nevažno ako netko zajebe u tom izazovu.

Drugi dio je bio osjetno bolji i zabavniji, jer smo dobili bar jako veliku plejadu različitih jela i ideja. Iako emino je zbilja izgledalo užasno. Razumijem - nekada imaš ideju , probaš i flopaš. Profesionalni kuhari isto razvijaju svoj jelovnik, hrpa pokušaja i promjena u receptu da dobiju ono što žele - neke od tih ideja su vjerojatno grozne, no bez toga nema napretka. Nemreš znati kako funkcionira ako ne probaš. Već sam vidio komentare koji to osuđuju i vrijeđaju. Nije da joj je voda zagorila, nego ono što je imala na umu nije funkcioniralo.

Sutrašnja eliminacija će biti prilično velika drama, nisam siguran da sam spreman na to. Jer ovaj show je bolji kada smanji dramu jer kod nas idu toliko daleko s istom d sima previše patetike.
slika
Dalmatian
Rank 9
Rank 9

Evo sad gledam Masterchef drama može početi.
Odgovori