Wrestling Wars

WWE vs AEW

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57823
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Sherpa »

Hangman98 je napisao/la: 20 lis 2021, 14:43
Apsolutno i vidi se da fali neko na spram Britt ko je prirodan face i loveable karakter. Trenutno nemaju takav karakter u zenskoj diviziji. Tay moze biti top face al' u ulozi crazy latino chick, Kris kao "cudna djevojka iz zadnje klupe", ali to ne prolazi kod mladje publike. Jednostavno nemaju Baylay like karakter sa kojim bi se mladaja publika (najvise djevojcice/tinejdzerke) povezale i to im bas fali. Rae je bila savrsena za to.
baš suprotno, ja mislim da ovo itekako prolazi kod mlađe publike. zato što daješ razolike likove.
Maki je napisao/la: 20 lis 2021, 14:53 U ovom trenutku da, ni nemaju bolju opciju. Ali iskreno sa Shidom maltene moraju od početka. Bila je godinu prvak ali ne bih rekao da je tako tretirana.
turn. ali tek kada uspostave barem dvije cure kao validne fejsove
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24571
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Maki »

Nikakav turn iskreno. AEW već ima jakog ženskog heela u Britt.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57823
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Sherpa »

i zato ne treba imati više niti jednog drugog? Shida kao face sve manje funkcionira, pogotovo zbog manjka znanja jezika. da mlati kendo štaopom protivnice i dere se na japanskom i bila puno bolje prihvaćena i pozicionirana.
slika
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17848
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 20 lis 2021, 15:03
Hangman98 je napisao/la: 20 lis 2021, 14:43
Apsolutno i vidi se da fali neko na spram Britt ko je prirodan face i loveable karakter. Trenutno nemaju takav karakter u zenskoj diviziji. Tay moze biti top face al' u ulozi crazy latino chick, Kris kao "cudna djevojka iz zadnje klupe", ali to ne prolazi kod mladje publike. Jednostavno nemaju Baylay like karakter sa kojim bi se mladaja publika (najvise djevojcice/tinejdzerke) povezale i to im bas fali. Rae je bila savrsena za to.
baš suprotno, ja mislim da ovo itekako prolazi kod mlađe publike. zato što daješ razolike likove.
Maki je napisao/la: 20 lis 2021, 14:53 U ovom trenutku da, ni nemaju bolju opciju. Ali iskreno sa Shidom maltene moraju od početka. Bila je godinu prvak ali ne bih rekao da je tako tretirana.
turn. ali tek kada uspostave barem dvije cure kao validne fejsove
Na koga mislis Kris ili Tay? Nije stvar u raznolikosti nego povezivanje karaktera sa prosjecnom 10-godisnjom djevojcicom. Kris prolazi kod starijih tinejdzerki jer su u tom fazonu kao drugaciji od ostalih, outcast, ne uklapa se u masu i moze se povezati sa njom, ali kad govorimo o mladjim tinejdzerima ipak mislim da Baylay-like karakter ima najbolji efekat na njih i da se najlakse mogu povezati sa takvom vrstom hrvacice.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24571
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 20 lis 2021, 15:08 i zato ne treba imati više niti jednog drugog? Shida kao face sve manje funkcionira, pogotovo zbog manjka znanja jezika. da mlati kendo štaopom protivnice i dere se na japanskom i bila puno bolje prihvaćena i pozicionirana.
Ima AEW još ženskih heelova. Penelope, Allie, Jade. Shida ne funkcioniše jer je AEW ne zna bookati kako treba. Daj joj menadžera, pošalji je na časove engleskom. Sve to je bolje od "japanski heel se dere na japanskom" #5415 gimmick.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57823
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Sherpa »

^općenito. riho je vjerojatno puno zanimljivijama klinkama od 10 godna nego navedene. jer je sitna, pa se mogu povezati na taj način.

nxt bayley da. main roster je tu alexa bliss sigurno radila bolji posao

@maki za ovo što si ti naveo treba vremena. časove engleskog? trebat će ti koja godina dok bude u stanju izgovoriti dobar promo bez puno zastajkivanja. do tada imaš bolje opcije (koje ne isključuju da uči engleski), a to da bude heel je sigurno jedna od tih opcija
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24571
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Maki »

Menadžer. I faceovi mogu imati menadžere.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17848
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Hangman98 »

Sherpa je napisao/la: 20 lis 2021, 15:13 ^općenito. riho je vjerojatno puno zanimljivijama klinkama od 10 godna nego navedene. jer je sitna, pa se mogu povezati na taj način.

nxt bayley da. main roster je tu alexa bliss sigurno radila bolji posao

@maki za ovo što si ti naveo treba vremena. časove engleskog? trebat će ti koja godina dok bude u stanju izgovoriti dobar promo bez puno zastajkivanja. do tada imaš bolje opcije (koje ne isključuju da uči engleski), a to da bude heel je sigurno jedna od tih opcija
Ali opet imas promo barijeru i to goru nego sa Shidom jer ova ne zna ni beknuti engleski. Moras uzeti u obzir da je publika u AEW dosta slicnija staroj NXT publici nego main roster publici u AEW i da slicne stvari iz NXT koje su tada radile bi najvjerovatnije radile i u trenutnom AEW (pricamo dakle o nekim dobrim stvarima u NXT-u prije par godina ne o ovome sad).
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24571
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Maki »

Problem sa Riho je barem meni što jednostavno nije uvjerljiva kao prijetnja.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17848
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Hangman98 »

Dobro ja nemam problema sa njenom pojavom, jer i AJ Lee je bila jako sitna pa je radilo. Vise me brine nemogucnost rada na mikrofonu i vracamo se na Shidin run, gdje je Shida kao pojava 2x prikladnija, ali opet nije radilo jer ne mozes nesto puno ni uraditi sa njom bez engleskog kao Face.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57823
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 20 lis 2021, 15:16 Menadžer. I faceovi mogu imati menadžere.
onda ovdje možeš kazati 'osoba s menadžerom #63229172' jer ni to nije ništa novo.

ja bih puno više rekao da je potrebno i vrijeme da se nauči tv publiku na nove stvari. svi su navikli na način na koji je wwe to radio godinama. pa svako malo imaš pitanja zašto ne rade dq mečeve i slično. jer ih je wwe navikao da na showu brem jedan meč završi na taj način, a često i na ppvu. pa je čisto bookiranje čudan pojam. slično je i s engleskim, wwe ih je navikao da nije dovoljno biti dobar u ringu, a kasnije i da nije potrebno biti dobar u ringu. pa im je čudno kada je netko dobar u ringu i da mu je to daleko najveća prednost
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24571
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Maki »

Glavna zvijezda divizije mora znati engleski. To nema veze sa WWEom.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57823
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Sherpa »

Ne slažem se, imaš menadžere.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24571
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Maki »

Pa da. To j jedina druga opcija
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17848
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Online

Re: Wrestling Wars

Post Postao/la Hangman98 »

Istina, ali mislim da se na kraju vise cijene hrvaci koji su kompletan paket. Kad kazemo top 5 hrvaca svih vremena mislim da u 9 od 10 listi nece biti hrvac koji je citavu karijeru imao menadzera (odnosno jako rijetko pricao).
slika
Odgovori