Johnny Gargano

Johnny Wrestling

Zabava ponedjeljkom
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

Gargano što duže ostane u NXTu sebi sve više smanjuje vrijednost.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Maki je napisao/la: 20 lis 2021, 13:10 Gargano što duže ostane u NXTu sebi sve više smanjuje vrijednost.
Što duže ostane u WWE-u. Jer ni na MR-u nema za njega budućnosti.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Sherpa »

Pitanje je gdje ima budućnosti za njega. ja bih rekao da bi za njega bilo najbolje biti free agent koji se može pojaviti po svuda po malo, samo pitanje je koliko je to sada pametno kada će imati klinca
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

AEW. Tamo može dosta napraviti, može biti i face i heel, krene od negdje sredine, TNT titula i onda ide ka gore.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Nije mi on neki fit za AEW tbh, mada bi ga vjerojatno dobro koristili. I dalje nisam promijenio ovo mišljenje
The A-Lister je napisao/la: 07 lis 2021, 06:01 Za Gargana bi bilo najbolje da uzme Cardona approach i jednostavno hrva svugdje neko vrijeme pa na kraju potpiše ugovor za neku kompaiju.
Avatar
Hangman98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 17748
Pridružen/a: 25 ruj 2021, 16:11
2
Lokacija: Bosna i Hercegovina
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Hangman98 »

The A-Lister je napisao/la: 20 lis 2021, 13:32 Nije mi on neki fit za AEW tbh, mada bi ga vjerojatno dobro koristili. I dalje nisam promijenio ovo mišljenje
The A-Lister je napisao/la: 07 lis 2021, 06:01 Za Gargana bi bilo najbolje da uzme Cardona approach i jednostavno hrva svugdje neko vrijeme pa na kraju potpiše ugovor za neku kompaiju.
Matt je stvarno napravio pametan potez, pogotovo sto nije bio na indie sceni godinama zbog odanosti WWE-u. Ovo mu je super nacin da se fanovi sto dublje "povezu" s njim kako bi ponovno pojavljivanje bilo docekano ogromim pop-om.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la: 20 lis 2021, 13:32 Nije mi on neki fit za AEW tbh, mada bi ga vjerojatno dobro koristili. I dalje nisam promijenio ovo mišljenje
The A-Lister je napisao/la: 07 lis 2021, 06:01 Za Gargana bi bilo najbolje da uzme Cardona approach i jednostavno hrva svugdje neko vrijeme pa na kraju potpiše ugovor za neku kompaiju.
Ništa Gargano nije manja zvijezda od Colea, čak je uspio iznijeti i teži gimmick samo što je NXT Colea čuvao i pažljivo bookao a Gargana je gazio.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Sherpa »

Maki je napisao/la: 20 lis 2021, 13:39 Ništa Gargano nije manja zvijezda od Colea
ja bih rekao osjetno manja. bio roh prvak, pwg prvak, nastupao za njpw kao dio bullet cluba. tako da ima puno veću pozadinu.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la: 20 lis 2021, 13:43
Maki je napisao/la: 20 lis 2021, 13:39 Ništa Gargano nije manja zvijezda od Colea
ja bih rekao osjetno manja. bio roh prvak, pwg prvak, nastupao za njpw kao dio bullet cluba. tako da ima puno veću pozadinu.
Dobro imao je bogatiju karijeru ali u NXTu gdje sam ih ja gledao jednako su mi pokazali potencijal.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Sherpa »

Nxt su minimalno jednaki. Ne osporavam. Ali baš zato što cole ima bogatiju karijeru mislim i da je veća zvijezda. Plus, došao je i priključio se glavnoj heel grupi na brandu.

Gargano ne bi imao tako jak debi. Barem tako mislim.

Cole je osjetno karizmatičniji i bolji promo, tako da mislim da ima veći plafon. Dok bih rekao da je gargano bolji im-ring.
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

Ali Gargano isto tako ima veći range gimmicka. Makar je tako bilo u NXTu. Ne mogu stvarno govoriti vani. Ali u NXTu je Gargano bio whitemeat babyface i to uspješan a to nije lako danas a kasnije je bio i prljavi heel. Cole je svo vrijeme bio cool heel, jedan od lakših gimmicka.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Gargano bolji hrvač, Cole veća zvijezda.
Avatar
TheViper
Globalni moderator
Globalni moderator
Postovi: 11457
Pridružen/a: 25 stu 2016, 19:35
7
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la TheViper »

Jel Gargano otišao?
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24459
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la Maki »

Ne. Mislim da čak ni WWE ne bi bili toliki kreteni da mu daju otkaz dok mu je žena trudna. Nadam se bar.
ante
Rank 11
Rank 11
Postovi: 5266
Pridružen/a: 06 ožu 2017, 15:23
7
Lokacija: Odžak, BiH
O meni: Spiritualni lider JAS-a
Status: Offline

Re: Johnny Gargano

Post Postao/la ante »

Johnny Gargano has reportedly not signed a new WWE contract as of this week, but the company has apparently made a strong offer.

As we’ve noted, Gargano’s WWE contract is set to expire on Friday, December 3. His wife Candice LeRae, who is currently away while pregnant, will see her contract expire some time in 2022.

In an update, the Wrestling Observer Newsletter reports that Gargano has not signed as of press time, but WWE officials are pushing very hard for him to stay with the company.

Word is that WWE has made a very strong offer for Johnny Gargano to remain with the company for a long time.

There’s no word on the specifics of the contract offer, but WWE reportedly wants to lock Gargano in for several years.

Ako ostane, to mu je smrt za karijeru. Ne želi na main a tamo ionako nema ni trunke šanse. S druge strane, već godinu i pol on nema što tražiti u NXT-u.

Plus ionako će kompanija vjerovatno otkantati Candice dok je još trudna lol
slika
Odgovori