AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maridius98 »

Video sam da QT ima neku novu frakciju sa nekim likovima koje ne znam. Priču oko MJF-a sam ispratio. Sa ženama šta se dešava? Jel se branila titula?
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Cody vs qt marshal će ti @ Eumaus The Swineherd objasniti.
prvo bi je neko meni mora objasnit
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Sa ženama ide prema shida vs britt za plati pa vidi. Tamo će vjerojatno biti promjena pojasa.

Da, nova frakcija od kojih je meni ovaj ogogo kao bivši boksač jako zanimljiv kao projekt (ne nužno još i kao lik)
slika
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la AleksaVP »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST
Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Cody vs qt marshal će ti @ Eumaus The Swineherd objasniti.
prvo bi je neko meni mora objasnit
:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

AEW: Dynamite (12/05/2021) recenzija

Post Postao/la Maridius98 »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW: Dynamite (12/05/2021) recenzija

Post Postao/la Sherpa »

Znači pac oc je išao na time draw s idejom da meč raste kako se kraj bliži. Kako u motali skresati šest minuta, naprosto sve ono važno i zanimljivo što su planirali se nije dogodilo i morali su em improvizirati da dođu do toga, em nadoknaditi satnicu
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW: Dynamite (12/05/2021) recenzija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Veče je krenulo solidno, a onda se desio Cawdy. Čovek je izolovan u neku prethodnu epohu. Pored veličanja njegove države i opšte pljuvačine svega što se suprotstavlja američkoj „demokratiji“, Cawdy je pričao o segregaciji, pravima afroamerikanca i evoluciji zapadnog društva. Uz sve to je i plakao jer je ponosan na svoju zemlju zbog toga što će mu dete biti mulat.
Hogan - rasizam i main event push + ružna tetovaža= Cawdy
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW: Dynamite (12/05/2021) recenzija

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nisam odsluša promo. Sad mi je i drago da nisam. Ne postoji bolesnija nacija od Amerike.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW: Dynamite (12/05/2021) recenzija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

:lol: :lol: :lol:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW: Dynamite (12/05/2021) recenzija

Post Postao/la SwitchBlade »

Nije prvi put da je pao na ovako nešto. :lol:
► Prikaži “Spoiler”
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW: Dynamite (12/05/2021) recenzija

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

zapratit ću ga :lol:
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Christian priskočen. Promoi Blondsa, Moxa/Kingstona i Acclaimeda su bili ok. Ovaj tjedan su i pogodili točan Wild Thing za Moxa. Tag meč ok, ništa posebno. Page i Sky promo ništa posebno, iako je Page bia puno bolji od možda najdosadnije osobe na planeti (Scorpia, da ne bude zabune). Napad Darbya i Stinga isto dosta slab, dodatni negativni bodovi na to da Sting jedva izvea Deathlock dok komentatori pričaju still got it.

Pinnacle segment odličan, Shida imala squash. Kenny, Don i OC imali zabavan segment. Nadam se da će Kenny pinnat OC-a ili nešto da se nastavi PAC v Kenny feud. Inner Circle promo opet u usporedbi s Pinancleom dosta slab osim Jerichovog dila. Hagera šta dalje od mikrofona. Ne sviđa mi se Inner Circle se mora raspast stipulacija, primarno jer sam 99% siguran da nema šanse da izgube ovako. Iako ako povuku tu okidač to bi bia ballsy potez.

I dalje ne kužim koji točno gimmick Red Velvet ima. Van toga Deeb je u meču tako da realno nema šanse da bude loš, a i Red je bila i više nego solidna. PAC s jakim promom. Cody preskočen. John Wick Kaz ima puno potencijala. Jako dobar promo i od Mira i posebno od Archera.

Jedan velik problem s ovim mečom. Zadnja pobjeda na Dynamiteu od Archera je ona kvalifikacija za ladder meč protiv Reya, nazad u drugom misecu. Od tad isključivo po Darku ili Elevationu osim kad triba izgubit u nekom multi man meču koji je za TNT priliku. Plus je već 0/2 u title mečevima ako se ne varam, plus još je izgubia 2 #1 contendership meča za titulu na koju ide. Zašto bi iko normalan pomislia da Archer ima ikakve šanse odi. Zašto bi ikog bilo briga osim šta bi meč na papiru triba bit dobar? Ovaj build je manje od nule.

Main event jako zabavan, veselim se Mox/Kingston Bucks meču. Garrison bi moga bit u vrhu kompanije jednog dana. Isti potencijal ne vidim u Pillmanovom sinu.

Sve u svemu neki je vrag Excaliburu s glasom i stalno mi je odvlačilo pozornost, 0/10 epizoda. Uz to će stvarno stavit Stinga u pravi meč, loš potez.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57708
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Zašto bi iko normalan pomislia da Archer ima ikakve šanse odi
Zato što je i dalje solidno pozicioniran. Plus, ja ne bih imao ništa protiv da dođe do promjene pojasa. Mislim da do sada niti jedan pojas nije brzo promijenio vlasnika, i da je potrebno nekada da se to dogodi maltene odmah, čisto da pokažeš kako je i to moguće.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Zato što je i dalje solidno pozicioniran.
Na Dynamiteu i PPV-ovima samo gubi, šta sam već napisa. Ako nije na TV-u ne računa se.
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Plus, ja ne bih imao ništa protiv da dođe do promjene pojasa. Mislim da do sada niti jedan pojas nije brzo promijenio vlasnika, i da je potrebno nekada da se to dogodi maltene odmah, čisto da pokažeš kako je i to moguće.
Radije bih scenarij gdje Archer pobjeđuje nego još jedan značajan poraz u njegovom rezimeu. I zbog gore rečenog, pokazati da je takvo što moguće.
slika
Odgovori