AEW Dynamite

Tjedni show na TBS-u

All Elite Wrestling
Avatar
ejdzejp1
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4737
Pridružen/a: 11 vel 2017, 00:06
7
Lokacija: Gradačac, BiH
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la ejdzejp1 »

Pogledao Blood and Guts iz znatiželje i mogu reći da imaju užasnu produkciju, bar 3-4 puta sam vidio protivnike kako pričaju jedni s drugima, bladeaju (Jericho u submissionu teasa tapout sa nožićem u ruci) i slično, a završni spot je bio šlag na vrhu, gdje je odmah exposan na početku i Jericho 20 sekundi kasnije otvara jedno oko da vidi šta se dešava i priča sa sudijama dok se svi prave da je mrtav. Sam meč je bio priča dva meča, prvi dio mi se svidio a onda kad su svi bili u ringu pretvorilo se u predug meč sa oružjima (posebno mi je zasmetalo par submission false finisha koji su tretirani kao da ne mogu završiti meč i nikoga nije bilo briga jer svi znaju da to nije planirani kraj), slično kao zadnjih par NXT War Gamesa, uz sve produkcijske probleme na to. Završni spot je bio jako dobar kao ideja, ali je egzekucija bila loša i opet, ne bi trebali raditi spotove za koje znaju da će izgledati loše od samog početka, npr ovaj spot nije mogao izgledati dobro osim da se Jericho ubije skokom s kaveza.
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Opener solidan, mogli su bolje al ionako nije posebno bitno. Post meč ništa posebno, svaki tjedan imamo nekakav beatdown nakon meča ili neki veliki brawl. Tribaju nove ideje.

Darbyev brawl samo još jedan izgovor da se Darby baci s nečega. I po standardima toga prilično slabo. Ženski meč totalni višak. Ovaj Tazov gimmick di analizira poteze je nešto najbolje ikad, daj mi više toga.

Multi tag meč nepotreban realno, al dobili smo in-universe Young Cucks tako da se ne mogu previše bunit. Naravno SCU uzima. Kennyev promo dosta slab. Stvarno se nadam da Orange ne ide na titulu.

Blood n Guts meč. Pa razočaran sam. Trajalo predugo, nije bilo baš nekih toliko brutalnih stvari a opravda to trajanje, uz to svaki tjedan imamo hardcore meč i svaki PPV je 50% hardcore mečevei. Uz to sve preočit spot calling, preočito bladeanje i još jedan katastrofalan finish za prehajpanu stipulaciju. Mislim da sam već reka al ponovit ću, tribali su jednostavno survivor series stil meča i tjt.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Scu raspušten, triple za aew titulu, mito s tnt titulom. Jako zanimljive odluke
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Nagata i Mox je bilo na razini, big fight feel makar ne bilo main event. Mox sa Onitinom glazbom je bia zgodan touch. Klanjanje na kraju isto odlično.
Inner circle promo dobar, al zašto Hager priča. Cody preskočen. SCU promo paket jako, jako dobar. za razliku od JR-a. Jadni JR.

Tag meč jako dobar, pobjeda Bucksa me iznenadila. Al nije mi jasno zašto su odma makli kameru sa SCU-a da gledamo razbijanje namještaja. Prvi ikad AEW tag prvaci su gotovi kao tim, ne daš im ni trenutak u ringu da se to malo upije? Cage preskočen. Čitam da je Liger Bomb nokautira OC-a pa su morali nabrzaka prominit finish. Šteta, jer su solidno počeli.

Bucksi u ok segmentu bekstejđ. Imamo datum i za Bucks vs Mox/Kingston šta je uvik dobro. Dark Order su i dalje geekovi. Pinnacle segment jako loš. Zapravo nenormalno loš. I onda završe sa stipulacijom koju smo vidili ranije u istom showu. Ova kompanija nekad :lol: Britt je imala odličan intervju s JR-om, on triba isključivo radit ove stvari. Rosa imala squash. Jade je novac.

Main event odličan. Do točke da je za nevirovat da su ovo i prošli main event od iste kompanije. Točno šta sam reka, Miro ubia boga u Darbyu, obojica ispali jaki. Idealna situacija je da sad Miro izgubi od Jungle Boya za par miseci.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Jap oc najebo i morali su improvizirati finish. Čak je ispali dobro pošto je originalni plan bio 20min draw
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6708
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la SwitchBlade »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST Al nije mi jasno zašto su odma makli kameru sa SCU-a da gledamo razbijanje namještaja. Prvi ikad AEW tag prvaci su gotovi kao tim, ne daš im ni trenutak u ringu da se to malo upije?
Da, što je to bilo? Daniels i Kaz zajedno su godinama i tako završavate? Vidimo usrani isječak od 10 sekundi iz "prije nekoliko trenutaka". Zaslužili su i bolje od toga.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Možda će im dati promo time idući tjedan

Al kamera je nešto sa čime aew ima problema
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Možda će im dati promo time idući tjedan
Ne sumnjam da oće, al to ne minja činjenicu da su ovo sjebali totalno.
slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17675
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Miro :dance:
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10398
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Markovic619 »

Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

I onda ja prigovaram za gimmick overload, izgleda da jedino tako moš natirat glupe amere da gledaju :lol:
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Eumaus The Swineherd je napisao/la:QR_BBPOST I onda ja prigovaram za gimmick overload, izgleda da jedino tako moš natirat glupe amere da gledaju :lol:
čak i da khan želi više japanski stil, mora ići s poznatom formulom i malo po malo mjenjati proizvod. wwe je tu 20 godina sam i postavio je temelje u glavama ljudi što wrestling želi biti. da vidiš kliko ima prigovora što nemaju dq krajeve
slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23285
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ma ne mislim na japanski stil, ne mora kopirat šta tamo rade (niti želim da kopira), al jbt nakon prošlotjedne epizode meni je Darby v Miro bilo osvježenje. Dva lika koja pričaju priču u ringu bez nepotrebnih gluposti koje samo umanjuju meč.
slika
Avatar
Maridius98
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 2978
Pridružen/a: 27 svi 2019, 22:40
4
Lokacija: Niš
O meni: Vaš najomiljeniji Authority.
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Maridius98 »

Planiram danas da gledam ovonedeljnu epizodu Dynamite-a. Nisam gledao pre toga dva meseca. Može li neko ukratko da mi ispriča šta se sve bitno zbilo za tih dva meseca?
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 58242
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

AEW Dynamite

Post Postao/la Sherpa »

Pogledaj prošlu i ovu - ili bar main event prošle

Ukratko. Bucksi ošli full heel, i imaju meč sa scu koji su odlučili biti skupa do idućeg poraza. Istovremeno bucksi zajedno s dobrom braćom omegom i callisom imaju program s moxleyem i kingstonom.

Cody vs qt marshal će ti @Eumaus The Swineherd objasniti.

Di si stao si inner circle vs mjf? Uglavnom, mjf ima novu frakciju i imaju pilično dobar promi program. Prošli tjedan su imali blood and guts meč (zati rekao da to pogledaš, ostalo ne moraš iako jr epizoda bila pričično dobra).

Darby brani protiv kog stigne tnt titulu, ovotjedni protivnik je miro
slika
Odgovori