Billie Kay

Zabaljači masa bio da je na nastupu deset ili deset tisuća ljudi
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Maki je napisao/la:QR_BBPOST
The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Sramota da su one Sashi i Bayley skinule tag pojaseve i to na WrestleManiji.
Te titule su bile osuđene na propast otpočetka. Da nije bilo Sashe i Bayley ne bi ih ni uvodili. Zaslužile su bolje ali drugim reignom su im se iskupili.
To je istina ali opet mi ostavlja gorak ukus da su na toj WM Becky i Charlotte bile u ME a Sasha i Bayley jobbale Iconicsima.
Da nikad nije bilo tih titula, mogli su titulu skinut a Asuke malo ranije, pokrenut feud između Bayley i Sashe i onda bi imali Charlotte vs Sasha vs Bayley za SD te Becky vs Ronda za Raw womens titulu. Nijedan od ovih mečeva ne bi bio ME naravno mada je ovaj triple threat potencijalno na toj razini. Becky i Sasha bi pobijedile naravno...
Zapravo bi mi bilo sasvim okej da su Sasha i Bayley imale pravi meč za te tag titule. Npr. protiv Kairi i Io koje su tada još uvijek bile tim. Naravno trebale bi pobjediti ali da su dobile nekih 15-20 minuta sa Japankama mogle su napraviti veliku stvar koja bi podigla prestiž titula a i kvalitet te inače prilično traljave Manije. No WWE gonna WWE.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Zapravo bi mi bilo sasvim okej da su Sasha i Bayley imale pravi meč za te tag titule. Npr. protiv Kairi i Io koje su tada još uvijek bile tim. Naravno trebale bi pobjediti ali da su dobile nekih 15-20 minuta sa Japankama mogle su napraviti veliku stvar koja bi podigla prestiž titula a i kvalitet te inače prilično traljave Manije. No WWE gonna WWE.
Definitivno im je trebao neki izgrađeni i meč koji privlači pažnju. Fatal fourway meč je bio čista suprotnost, booking totalno lijen. Rekli su da će titule koristiti i na NXT-u, mogli su barem to probati. Sad bi im to pogotovo dobro došlo, un NXTu imaju solidan ženski roster koji loše koriste, ne vidim uopće u kojem smjeru idu.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
Zapravo bi mi bilo sasvim okej da su Sasha i Bayley imale pravi meč za te tag titule. Npr. protiv Kairi i Io koje su tada još uvijek bile tim. Naravno trebale bi pobjediti ali da su dobile nekih 15-20 minuta sa Japankama mogle su napraviti veliku stvar koja bi podigla prestiž titula a i kvalitet te inače prilično traljave Manije. No WWE gonna WWE.
Definitivno im je trebao neki izgrađeni i meč koji privlači pažnju. Fatal fourway meč je bio čista suprotnost, booking totalno lijen. Rekli su da će titule koristiti i na NXT-u, mogli su barem to probati. Sad bi im to pogotovo dobro došlo, un NXTu imaju solidan ženski roster koji loše koriste, ne vidim uopće u kojem smjeru idu.
NXT ženska divizija je mrtva. Dosadna šampionka koja ima predug reign a ostatak divizije onda mora ići u krug. Tag titule bi im možda pomogle ali generalno je NXT booking sad slab. Doduše ne gledam više redovno ali dok sam gledao ovako je bilo.

Što se tiče tog WM meča, istina, to je bio filler meč i eto neka prilika da se Beth Phoenix pojavi. Pogotovo je to upadalo u oči jer je ta Manija trebala biti vrhunac women's evolucije.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Sherpa »

Problem ženske tag titule na nxtu je u tome što kompanija želi s nxtom. Ne žele staviti titulu na brand koji gubi od aewa, pošto znaju da gubi. Da je redovito rubno, mislim da bi puno češće vidjeti em mečeve, em potencijalni nxt tim koji uzima titulu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Maki »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Problem ženske tag titule na nxtu je u tome što kompanija želi s nxtom. Ne žele staviti titulu na brand koji gubi od aewa, pošto znaju da gubi. Da je redovito rubno, mislim da bi puno češće vidjeti em mečeve, em potencijalni nxt tim koji uzima titulu
Mislim da precijenjuješ značaj tih titula. Ne stavlja njih Vince na NXT jer on gubi od AEWa već jer ga boli briga za te titule. Služile su da izabrane imaju nekakav pojas (Alexa Bliss 2x, a sad služe i da se Charlotte nabije count) i da budu neka vrsta amortizera za bilo kakvo nezadovoljstvo (pa vidite evo imamo i ove titule).
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10313
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Markovic619 »

Sherpa je napisao/la:QR_BBPOST Problem ženske tag titule na nxtu je u tome što kompanija želi s nxtom. Ne žele staviti titulu na brand koji gubi od aewa, pošto znaju da gubi. Da je redovito rubno, mislim da bi puno češće vidjeti em mečeve, em potencijalni nxt tim koji uzima titulu
Ma Vincea boli briga za NXT a i boli ga briga za žensku tag team diviziju.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17367
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

NXT ženska divizija je mrtva. Dosadna šampionka koja ima predug reign
Istina, ali na koga stavit titulu sad? Rhein momentum su totalno ubili kad je izgubila od Charlotte. Kad je Shirai osvojila titulu, Rhea je primila pin umjesto Charlotte, umjesto da njih Charlotte popije pin a ove dvije nastave priču.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Maki »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST
NXT ženska divizija je mrtva. Dosadna šampionka koja ima predug reign
Istina, ali na koga stavit titulu sad? Rhein momentum su totalno ubili kad je izgubila od Charlotte. Kad je Shirai osvojila titulu, Rhea je primila pin umjesto Charlotte, umjesto da njih Charlotte popije pin a ove dvije nastave priču.
Na bilo koga iskreno. Io Shirai je toliko sterilan lik.
Avatar
AleksaVP
Administrator
Administrator
Postovi: 13720
Pridružen/a: 25 stu 2016, 12:42
7
Lokacija: Niš, Srbija
Kontakt:
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la AleksaVP »

slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Sherpa »

slika
Avatar
Eumaus The Swineherd
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 23268
Pridružen/a: 22 sij 2018, 18:02
6
Lokacija: Split
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la Eumaus The Swineherd »

Ovo mi je ostavilo dojam ko da odlazi iz hrvanja :think:
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6664
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la SwitchBlade »

Iz ovoga bi se moglo zaključiti da se planira povući iz hrvanja, što je na neki način šteta. S obzirom da mi se svidio njezin 'resume' gimmick, što je imala zadnjih nekoliko mjeseci. Nisam primijetio koliko je karizmatična dok nisu razdvojili IIconics.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57703
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Sherpa »

Billie Kay was a surprise cut for many backstage, as the talent that Fightful spoke to did not expect that coming. When asked why, they cited the fact that she was used on WWE television as recently as WrestleMania, and was loved in the WWE locker room, as was her former tag team partner Peyton Royce. We're told Kevin Dunn specifically didn't "get" Billie Kay, and had verbalized that he saw a ceiling for her in WWE. We're not sure if that had actually contributed to the release.

Source: Fightful Select
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24471
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Online

Billie Kay

Post Postao/la Maki »

S jedne strane mi je smiješno da neko ko uopšte ne potiče iz wrestling miljea i ko je predvodnik ideje da se WWE odvoji od wrestlinga odlučuje o tome da li će neko uspjeti u wrestlingu, s druge strane ne mogu reći da se ne slažem. Iiconicse dižu u nebesa, ali nije baš da su imale visok plafon.
emirates
Rank 12
Rank 12
Postovi: 9250
Pridružen/a: 21 stu 2016, 14:00
7
Status: Offline

Billie Kay

Post Postao/la emirates »

Kako za koga. Po meni su mogle dosta vise da pruze da im je dat promil sanse da naprave ista. Ali eto, mahniti Kevin Dunn se ne slaze, bas kao sto je govorio i da Becky Lynch ne moze biti zvijezda jer joj je akcent nerazumljiv. Strucnjak.
slika
Odgovori