Kane

Big red monster

Za sve druge wrestling stvari
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Kane

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Da se mene pitalo, ja bih Wyattu dao pobjedu nad Takerom i on bi bio taj koji bi prekinuo streak koristeći moći Takera (ako već mora tako).
WM 30
Cena vs Lesnar i Taker vs Wyatt gdje Wyatt pobjeđuje :hand:
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Dynamite 7 »

DVW je napisao/la:
Maki je napisao/la:QR_BBPOST Da, Taker je 2010. završio sa full time. Ima tu neke prikladnosti. Ti mečevi su bili prilično meh i nikad nije razrješeno ono sa Nexusom ali ono...dobro za Kanea.
Nisu matchevi toliko loši koliko me i danas kopkaju Wadeovi motivi, ali ni prva ni zadnja neobjašnjena priča. Nebitno to. Rekao bi nepopularno mišljenje kad je Marković spomenuo Batistu. Kane > Batista.
:liar: :palica:
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Maki »

Taker se trebao penzionisati krajem Streaka. To je bila još zadnja stvar koja je imala značaj u njegovoj karijeri.
Avatar
Markovic619
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10310
Pridružen/a: 20 lip 2019, 23:14
4
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Markovic619 »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Precijenjujete Wyatta po mom mišljenju. Jednostavno mi nije THE man što kažu. Daleko je ispod i jednog od trojice iz Shielda.
Kako ti volis preusmjeriti kontekst na skroz drugu temu :mrgreen:

Mogao je imati ulogu Takera na cardu.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Kane

Post Postao/la DVW »

Govorili smo o njegovom skillu. To mi je nekako bio primjer.
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57641
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Sherpa »

Mislim da se pumo premalo govori koliko je kane napravio da mu post in ring karijera ne ovisi o wrestlingu
slika
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Maki »

Problem sa Kaneom je i taj što dugo vremena on nije bio nekakva mega prijetnja. Komentatori bi ga hypeali kao evo ga monster, big red machine, devil's favourite son ali činjenica je da je on uglavnom bio niže na cardu i puštao mlađe preko sebe što je za svaku pohvalu ali to je i dovelo do toga da je izgubio dosta svoje aure. Gubitak maske sigurno nije pomogao.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Kane

Post Postao/la DVW »

Kad sam ja počinjao gledati kečere krajem 2009 Kane je uglavnom bio upper mid-carder, ali nekad čak i niže. Do WHC title reigna i feuda sa bratom jedino šta je odradio je Bragging Rights build-up sa Jerichom kao co-captain, reunion Brothers of Destruction na jednu noć, par propalih contender matcheva i jedan IC title match protiv Drewa. Nakon feuda sa Edgeom je opet spao na te grane, tagao sa Showom, bili prvaci i feudao sa Henryem. Kad je vratio masku bio je prijetnja, ali ga dobijaju Cena i Orton i postaje comic relief. Zato da, ostaje činjenica da je Kane dostigao svoj puni potencijal 2010. Kasnije po potrebi. Hell No je dobra stvar, corporate Kane je bezveze.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Maki »

DVW je napisao/la:QR_BBPOST Kad sam ja počinjao gledati kečere krajem 2009 Kane je uglavnom bio upper mid-carder, ali nekad čak i niže. Do WHC title reigna i feuda sa bratom jedino šta je odradio je Bragging Rights build-up sa Jerichom kao co-captain, reunion Brothers of Destruction na jednu noć, par propalih contender matcheva i jedan IC title match protiv Drewa. Nakon feuda sa Edgeom je opet spao na te grane, tagao sa Showom, bili prvaci i feudao sa Henryem. Kad je vratio masku bio je prijetnja, ali ga dobijaju Cena i Orton i postaje comic relief. Zato da, ostaje činjenica da je Kane dostigao svoj puni potencijal 2010. Kasnije po potrebi. Hell No je dobra stvar, corporate Kane je bezveze.
Kane je svoj potencijal dostigao 1998. i nikad poslije nije bio takva prijetnja i u toj mjeri. No zbog toga što je tad bila Austin Era mogao je imati pojas samo jedan dan. A kasnije nikad nije imao priliku da se popne do tog nivoa sem te 2010.
Avatar
DVW
Rank 11
Rank 11
Postovi: 4862
Pridružen/a: 09 stu 2018, 21:09
5
Lokacija: Bosnia and Herzegovina
O meni: Spending time by learning geography and history!

Other hobbies: movies, traveling, talking about politics...
It’s my birthday
Status: Offline

Kane

Post Postao/la DVW »

@Maki

Njegov drugi run sa maskom 2011-2013 je bio dominantan u prvom dijelu, a zabavan u drugom dijelu. Nakon WHC title reigna i onog u Attitude Eri Kane je jedino tad bio relevantan.
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24439
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Kane

Post Postao/la Maki »

Nisam baš upućen u taj period ni znam da je dobio Ortona na WM što nije mala stvar.
BahGawd
Rank 4
Rank 4
Postovi: 50
Pridružen/a: 04 tra 2021, 14:11
3
Status: Offline

Kane

Post Postao/la BahGawd »

Kane je apsolutno zasluzio HoF ove godine.
Godinama je bio lojalan kompaniji,nije se gurao u pricu za titulu,a trebao je definitivno.
2002.godine kao face.Posle onog segmenta sa Rockom i Hoganom je njegova popularnost eksplodirala koja se nastavila po povratku posle povrede.
I 2003.godine posle skidanja maske kao retko do tada vidjeni heel.
2010.je dobio sto ste i naveli "Thank you" reign.
HunterDX
Rank 13
Rank 13
Postovi: 10610
Pridružen/a: 05 vel 2018, 09:45
6
Status: Offline

Kane

Post Postao/la HunterDX »

BahGawd je napisao/la:QR_BBPOST Kane je apsolutno zasluzio HoF ove godine.
Godinama je bio lojalan kompaniji,nije se gurao u pricu za titulu,a trebao je definitivno.
2002.godine kao face.Posle onog segmenta sa Rockom i Hoganom je njegova popularnost eksplodirala koja se nastavila po povratku posle povrede.
I 2003.godine posle skidanja maske kao retko do tada vidjeni heel.
2010.je dobio sto ste i naveli "Thank you" reign.
Odavno je on to zaslužio, ali definitivno neko ko je trebao imati daleko veću karijeru.
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6655
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Kane

Post Postao/la SwitchBlade »

Zbog ovakvih stvari koristim Twitter. :lol:

slika
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17341
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Kane

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

Šteta da nismo dobili dream meč između dvojice.
Odgovori