Brock Lesnar

the Beast

Komentari o najpopularnijoj wrestling organizaciji današnjice
Avatar
Maki
Rank 13
Rank 13
Postovi: 24461
Pridružen/a: 09 stu 2018, 15:24
5
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Maki »

Meni je njegovo ponašanje apsolutno neprihvatljivo. Samo je ludi Vince opsjednut njim. HHH ga sigurno ne bi isto tretirao.
Avatar
The A-Lister (B.L.)
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17359
Pridružen/a: 01 tra 2020, 19:11
4
Lokacija: ZeGej
O meni: Mali od skandala. Osnivač ŠAS-a. Student Poslovne ekonomije. Baby Lasagna stan. Pobjednik Dnore 2025.

🇺🇦🇵🇸🇦🇲
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la The A-Lister (B.L.) »

While speaking on his new podcast called ‘The Kurt Angle Show,’ Kurt Angle talked about Brock Lesnar. Angle revealed that Lesnar hated travelling so much that he bought a private jet, hired a pilot and had him live in his basement to fly him to WWE shows.

“Well, he hated travel so much he bought a private plane so that he wouldn’t have to go to airports. He hired a pilot and his pilot lived in his basement. He set himself up really good and you know he didn’t like to travel.”
He hired a pilot and his pilot lived in his basement.

Ja isto nisam neki ljubitelj putovanja al ovo je next level :lol:
Avatar
Rio146
ProHrvanje Urednik
ProHrvanje Urednik
Postovi: 12234
Pridružen/a: 28 stu 2016, 12:26
7
Lokacija: Malehiko
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Rio146 »

The A-Lister je napisao/la:QR_BBPOST While speaking on his new podcast called ‘The Kurt Angle Show,’ Kurt Angle talked about Brock Lesnar. Angle revealed that Lesnar hated travelling so much that he bought a private jet, hired a pilot and had him live in his basement to fly him to WWE shows.

“Well, he hated travel so much he bought a private plane so that he wouldn’t have to go to airports. He hired a pilot and his pilot lived in his basement. He set himself up really good and you know he didn’t like to travel.”
He hired a pilot and his pilot lived in his basement.

Ja isto nisam neki ljubitelj putovanja al ovo je next level :lol:
Hahaha aj njemu reci da si gladan i da moraš do WC-a :lol:
Yes Sir!
slika
Avatar
SwitchBlade
Rank 11
Rank 11
Postovi: 6662
Pridružen/a: 05 ožu 2017, 22:04
7
Lokacija: Požega
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la SwitchBlade »

Ne vidim što je loše u tome, pružio je čovjeku besplatan smještaj. Good guy Brock.
slika
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Sherpa »

dave

Regarding Brock Lesnar rumors of him coming here, there is nothing to them at all at this moment. I never want to say nothing because nobody can predict the future. But Tony Khan has never even had a business discussion with Lesnar and those close to Lesnar said the stories of Lesnar secretly signing with AEW were 100 percent inaccurate.
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Wulf7X »

Teško da će Bork pristati da radi pre show i dark mečeve a u ozbiljnim kompanijama više od toga ne može dobiti :lol:
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Master of darkness »

Brock je i dalje draw. Ne toliki, ali opet draw. Mislim da se ponudi Khanu, on bi ga prihvatio.
You leave when you think it's time
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Wulf7X »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST Mislim da se ponudi Khanu, on bi ga prihvatio.
Hm...imam jednu malu teoriju zašto to ne bi bilo moguće...barem na papiru.

Pa ako verujemo internetu Bork je zarađivao nekih 10-ak miliona godišnje u WWE gde je po ugovoru radio uglavnom big four PPV i ove Arapske evente +- random PPV što mu dođe nekih 6 7 meča godišnje.
Uzmimo u obzir da je lik težak za saradnju, ne želi da radi duge mečeve, odbija protivnike i ideje, baziran je na par poteza i par minuta i ima limitiran broj nastupa i još pritom ne doprinosi previše popularizaciji konkretnog eventa i showa...platiti to 10 miliona samo šizofrena osoba može a znamo ko zauzima tu poziciju u wrestling biznisu. Takav wrestler i ugovor kompaniji kao što je AEW nikako ne bi odgovaralo a sve više od onoga što je radio u WWE verovatno ne bi ni Lesnar prihvatio jer već postoji kompanija gde je to prolazilo.

Takođe mišljenja sam da shodno njihovoj strukturi fanova AEW (a pogotovo dolaskom DB i CMP) već ima veća imena i zvezde od debelog farmera.
Zamisli samo da AEW na main eventu All Out stavi Lesnara koji uradi 6 suplexa i 3 F5-a, pa krenuli bi zviždanje i pljuvanje po internetu...to je više WWE stil, vazdušno gađanje u noge i samouništavanje sa preponama na 100 metara (baš dominira olimpijsko raspoloženje hahah). Zato su pretpostavljam u strmoglavom padu :confusion-shrug:
slika
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Master of darkness »

Lesnar je takav jer mu WWE to dopusta. Da ga hoce bukirati kako treba, to bi i uradili. Lesnar tu je manji krivac, vidi da ga masno placaju i da mu nude booking da malo radi. Opet, tu treba biti profesionalan, ali opet je tu kriv WWE. AEW bi to regulisao, u to sam siguran. Svakako da bi otisao ako naidje na prepreku.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Dynamite 7 »

Nadam se da se Lesnar vraća u WWE koliko god lijen bio ja volim da ga vidim.
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Master of darkness »

Dynamite 7 je napisao/la:QR_BBPOST Nadam se da se Lesnar vraća u WWE koliko god lijen bio ja volim da ga vidim.
Upravo zbog ovog bi Khan prihvatio Lesnara. Lesnar je atrakcija, veca od dosta wrestlera, sto je dobio zahvaljujuci gradnji svog imena.
You leave when you think it's time
Avatar
Dynamite 7
Rank 13
Rank 13
Postovi: 17455
Pridružen/a: 05 kol 2020, 19:12
3
Lokacija: Island of relevancy
O meni: 😒😒😒
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Dynamite 7 »

Khan je šef AEW ?
WRECK EVEYONE& LEAVE.
Avatar
Master of darkness
Rank 12
Rank 12
Postovi: 7569
Pridružen/a: 08 vel 2019, 14:43
5
Lokacija: Negde u beskraju
O meni: Istraživač filozofije egzistencijalizma
4x Član meseca
Budući pisac
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Master of darkness »

Dap.
You leave when you think it's time
Avatar
Sherpa
Administrator
Administrator
Postovi: 57689
Pridružen/a: 21 stu 2016, 13:00
7
Lokacija: Zagreb
O meni: Urednik ProHrvanja i 227gaminga
Kontakt:
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Sherpa »

@wulf7x zato ih trenutno ne zanima. Za te novce im nije isplativa investicija
slika
Wulf7X
Rank 12
Rank 12
Postovi: 8776
Pridružen/a: 26 stu 2016, 22:09
7
Lokacija: Niš/Srbija
Kontakt:
Status: Offline

Brock Lesnar

Post Postao/la Wulf7X »

Master of darkness je napisao/la:QR_BBPOST Lesnar je takav jer mu WWE to dopusta. Da ga hoce bukirati kako treba, to bi i uradili. Lesnar tu je manji krivac, vidi da ga masno placaju i da mu nude booking da malo radi. Opet, tu treba biti profesionalan, ali opet je tu kriv WWE. AEW bi to regulisao, u to sam siguran. Svakako da bi otisao ako naidje na prepreku.
Pa da, ali baš zato Lesnar ne bi otišao u AEW jer bi tamo morao više da radi osim ako mu ne daju veću platu (od sigurnih 10 mil iz WWE) što se ni ovima ne isplati jer Lesnar nije veliki draw.
Osim...ako Lesnar ne žrtvuje svoju bolekurčinu za dobrobit wrestlinga i krene full time naporan rad vrh mečevi kao 2003 ali mislim da je veća šansa da ja pojebem nešto večeras ove godine nego to :ljut:
slika
Odgovori